Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Dopravní předpisy

Autor Karel M. 
Re: Dopravní předpisy
25. 04. 2011 22:16
Jednoduché řešení, nalepit průhlednou izolepou na zadní sklo auta.
avatar Re: Dopravní předpisy
25. 04. 2011 22:26
Nebo samolepku nalepit na magnetickou fólii. spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Dopravní předpisy
25. 04. 2011 22:29
to mě taky napadlo nejspíš to tak udělám
Re: Dopravní předpisy
26. 04. 2011 00:27
Anebo si nechat dat novou RZ :-)
Re: Dopravní předpisy
26. 04. 2011 06:58
Co mám 5rok auto tak tam CSku nemám a nikdy jsem neměl problém. Pro sichr ju ale vozím v autě.
Re: Dopravní předpisy
26. 04. 2011 07:25
CS se už nevyrábí.
avatar Re: Dopravní předpisy
26. 04. 2011 09:38
Nová RZ je ti v Chorvatsku na nic. Není v EU.
Re: Dopravní předpisy
26. 04. 2011 12:10
Ou, pravdu dis, to mi nedoslo.
avatar Re: Dopravní předpisy
26. 04. 2011 12:42
Na druhou stranu jak napsal Ajax: CZ nemám, mám starou RZ a v kastlíku magnetickou CZetku. Nikdy jsem ji zatím nepotřeboval. spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Dopravní předpisy
26. 04. 2011 20:52
A nevíte jak ji sundat, když už ji nalepím?
avatar Re: Dopravní předpisy
26. 04. 2011 20:59
Počítám že technický benzín to zvládne.
Re: Dopravní předpisy
26. 04. 2011 21:27
já nevím proč vám ta nálepka CZ tak strašně vadí.To se stydíte odkud jste,nebo co ? Když už to tam nalepím,nevím proč bych hodinu svého života strávil pracným odlepováním.Často vidím jak některá auta hrdě nosí MPZ "D" či "B" aby ukázali že mají auto ze západu,popřípadně dementní nálepky tapu "turbo,injection a BOSE" a vůbec jim to neva.
avatar Re: Dopravní předpisy
26. 04. 2011 23:55
technicky benzín nieje najvhodnejši líh je na to ideálny.
avatar Re: Dopravní předpisy
27. 04. 2011 10:50
TO JIRKA 2 : nahrat opatrne fenem a pak de dolu dobre.

TO DARKO : staci ze to je na RZ tak proc to tam mit 2x ze ja osobne bych si ji na auto nikdy nenalepil ...
avatar Re: Dopravní předpisy
27. 04. 2011 11:58
Líh je na to dobrej. Dokonce mi to šlo i parfemem od NIKE, když jsem doma líh nenašel.
Re: Dopravní předpisy
27. 04. 2011 12:28
Štír napsal(a):
-------------------------------------------------------
> TO JIRKA 2 : nahrat opatrne fenem a pak de dolu
> dobre.
>
> TO DARKO : staci ze to je na RZ tak proc to tam
> mit 2x ze ja osobne bych si ji na auto nikdy
> nenalepil ...


na RZ to jde houby vidět,kromě toho mimo EU nálepku musíš mít.Proč bys ji nenalepil ? Zvedne to spotřebu,či to tak strašně hyzdí desing auta ?
Re: Dopravní předpisy
27. 04. 2011 12:36
A kde se dá ta magnetická fólie koupit? Díky za odpověď.
avatar Re: Dopravní předpisy
27. 04. 2011 12:38
Dnes jsem ji sehnal v reklamce. Tabulka 30 x 30 cm za 105,- Kč bez DPH.
Re: Dopravní předpisy
27. 04. 2011 12:55
To Jurajs: díky, to mě nenapadlo zeptat se v reklamce.
avatar Re: Dopravní předpisy
27. 04. 2011 14:30
Darko, kazdorocne jezdim minimalne 3x mimo EU a nikdy to po me nikdo nechtel a to i pri policejnich kontrolach. Proc bych si ji na auto nenalepil ? Je to hnusnej bilej flek na tmavem aute :-) kterej se casem zacne odlepovat a pak se na to ulepeny chyta prach - proste nejsem zastancem samolepek na aute. Spotrebu neresim - ta me nezajima. Tim samozrejmne nikoho k nicemu nenavadim - at si kazdej dela co uzna za vhodny :-)



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Štír (27. 04. 2011 14:33).
avatar Re: Dopravní předpisy
27. 04. 2011 21:15
To Štír: thumbs up
Re: Dopravní předpisy
27. 04. 2011 21:24
Štír napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Darko, kazdorocne jezdim minimalne 3x mimo EU a
> nikdy to po me nikdo nechtel a to i pri
> policejnich kontrolach. Proc bych si ji na auto
> nenalepil ? Je to hnusnej bilej flek na tmavem
> aute :-) kterej se casem zacne odlepovat a pak se
> na to ulepeny chyta prach - proste nejsem
> zastancem samolepek na aute. Spotrebu neresim - ta
> me nezajima. Tim samozrejmne nikoho k nicemu
> nenavadim - at si kazdej dela co uzna za vhodny
> :-)

Pokud však mimo EU narazíš na aktivního blbce, budeš mít problém.Je to jako s lékarničkou, taky ji ještě po mě nikdo nechtěl vidět.
Re: Dopravní předpisy
27. 04. 2011 22:57
pokud máte novější SPZ tedy tu s MPZ se symbolem EU (ty hvězdičky v kruhu) a ozn.CZ,D,A,SK,nebo PL je mezinárodně uznávaným označením i když pojedete do Ruska, nebo Izraele, neb jde o dohodu o mezinárodní ozn.vozidel a to mezí EU jako celek a státy mimo ní, to co máte v tom kruhu by vlastně nemělo ani kontrolní orgány ze zemí mimo EU vlastně zajímat a i myslím že je jím to celkem u pr...pokud nemáte tu SPZ se symboly EU pak CZ na zadku potřebovat nejspíš budete.

To Štír: Pelješac-Trpanj ? Koukám jezdíme do stejné destinace a dokonce i stejnou károu smileys with beer
avatar Re: Dopravní předpisy
27. 04. 2011 23:48
ja prave RZ se symbolem EU mam tak neni duvod tam lepit dalsi.

To Ranko Brkic : tak treba se tam nekdy potkame, ja uz jinam nejezdim smileys with beer
Re: Dopravní předpisy
28. 04. 2011 10:29
Štíre, máš červený nebo šedý Grand Voyager? Někdo s takovým tam loni stál u parku na proti hřiště, já bydlím na kopci nad zátokou u campu vždy přelom červen-červenec a když se zadaři tak i září (tm.zel.Voy).
avatar Re: Dopravní předpisy
28. 04. 2011 18:01
tmave sedej a videt me tam muzes kveten, cerven a zari, ja bydim nad kramem co je kousek od hriste
Re: Dopravní předpisy
28. 04. 2011 20:14
PRO DARKA vis vubec co znamena slovo dement ? toto slovo nesnasim , asi nevis co to obnasi moody smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil PETRSKUBANEK (28. 04. 2011 20:16).
Re: Dopravní předpisy
28. 04. 2011 21:23
PETRSKUBANEK napsal(a):
-------------------------------------------------------
> PRO DARKA
> vis vubec co znamena slovo dement ? toto
> slovo nesnasim , asi nevis co to obnasi moody smiley


dement= mentálně zaostalý.Asi to obnáší hodně,vidím že s tím máš osobní problémy
Re: Dopravní předpisy
28. 04. 2011 23:55
Darko to napsal zcela dobře. Dementní = slabomyslný. Nevím jak vy ostatní, ale v naprosté většině, pokud potkám někoho, kdo má polepené auto tak, jak píše Darko, tak k tomu má vyholenou hlavu, tím méně umí mluvit, psát, počítat, tím více je potetovaný a podobně. Ještě jsem zapoměl dodat - také do toho patří hlučné koncovky výfuku. Prostě dementní. Anebo jsou snad dementní výrobci vozidel, když auta neprodávají již polepená?
avatar Re: Dopravní předpisy
29. 04. 2011 07:37
Ještě jsi zapoměl puštěná hudba na max BUMBUMBUM a žrádlo od MCDonald které za jízdy po sežrání vyhodí z okna a je největší king.jinak CZ na autě mám a je mě to jedno.Jinak měl jsem polepené auto z německa pak jsem to po letech sundal nějakej magor to přelakoval a docela to bylo pěkné auto jinak mě to nevadí ať si každej dá to co si myslí že mu vyhovuje já jsem si CZ nechal přivést letecky do Chorvatska od kamaráda co tam za mnou prijel na pivkosmiling smiley jsem se bál zda nebudou problémy při odjezdu z Čech mě to nenapadlo ji nalepit
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 102
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.