Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Trasa Blava-Barcs-Daruvar-Banja Luka-Livno-Makarska

Autor palko 
Re: Trasa Blava-Barcs-Daruvar-Banja Luka-Livno-Makarska
05. 06. 2018 22:33
Já tankuju tady během dopoledne, pak cesta k moři a zpět a na zpáteční cestě tankuju ve Staré Gradišce a na to dojedu až domů. Karel.
[goo.gl]
06. 06. 2018 15:13
Tankoval jsem hodne po pulnoci nekde na kraji Mostaru smerem na Stolac, nebyla to jedina otevrena.
06. 06. 2018 17:14
No loni v noci na nase auto zautocila smecka divokych psu, letos by to mohlo byt horsi, nejak nemam naladu na dobrodruzstvi, uz asi starnu
...
[www.novinky.cz]
avatar Re: Trasa Blava-Barcs-Daruvar-Banja Luka-Livno-Makarska
09. 06. 2018 22:39
Jel jsem minuly tyden trasu Banja Luka - Jajce, dalsi den Jajce - Sarajevo - Visegrad a bezence jsem nikde nevidel ani jednoho. Taky jsem mel z toho obavy, ale zbytecne. Ani v Srbsku a C.Hore jsem zadne nepotkal.

** Petr **
14. 06. 2018 10:45
Není to přímo trasa v záhlaví tohoto vlákna ale jel jste někdo Bosnou po M6,1 a M 14,2. Co to je za cesty.
Díky.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 94
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 538 během dne 21. 05. 2011
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.