Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

!JIHLAVA!-kolony, uzavírky!

Autor hoblina 
!JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
19. 06. 2007 08:45
Ahoj fšem. Chci Vás upozornit, že v Jihlavě jsou nyní najednou 3 uzavírky příjezdových tras. Veškerý provoz ze směru od Brna, Havl. Brodu, Prahy a Pelhřimova (Telč,Třešť) je sveden na ul. Jiráskova a kolony dosahují až na dálniční přivaděč. Hlavní problém je uzavření ul. Brněnská u Tesca a Žižkova u hřbitova. Tyto uzavírky potrvají dle plánu do konce července. To se zas někdo vyznamenal!!!
Přeju hodně trpělivosti nebo to vemte jinudy.
ŠtŤastnou cestu fšem (už v pátek!) hoblina.
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
19. 06. 2007 10:07
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil kvetaca (07. 04. 2016 16:53).
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
19. 06. 2007 10:21
Já se Jihlavě vyhnu přes Pelhřimov-Horní Cerekev-Třešť. Silnice tam nejsou o moc horší, než z Jihlavy na jih. Bohužel v Pelhřimově je taky uzavřený výjezd směrem na Horní Cerekev. Ale je tam krátká, dobře značená objížďka přes obec Vokov.
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
19. 06. 2007 11:17
To co píše hoblina je svatá pravda, v Jihlavě jsou (a do konce července budou)
objížďky ze směrů Pelhřimov a také od Brna (ve směru od Velkého Beranova). Všichni, kteří přijíždějí z těchto směrů a jedou na Znojmo, budou objížďkou navedeni na ulici Jiráskova, Dvořákova, Hradební. Ovšem touto trasou přijíždějí také ti, kteří jedou z D1 od Prahy. Tudíž se dá očekávat v dopravních špičkách na zmiňovaných ulicích kolaps. Objet se to v podstatě nedá. Takže já doporučuji, pokud chcete z Prahy směřovat na Znojmo, sjet z D1 až na sjezdu Velké Meziříčí západ (asi exit 140) a jet přes Třebíč, Jaroměřice n.Rok., Moravské Budějovice, Znojmo. Přeji všem pevné nervy. angry smiley
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
19. 06. 2007 11:25
Když jsem viděl 1. 6. okolo 15.00 frontu na odbočení z dálničního přivaděče směr centrum, Znojmo, pokračoval jsem raději po obchvatu na Pelhřimov, Třešť, Stonařov a dál na Znojmo.
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
19. 06. 2007 11:37
4 Miki
I tak se to da jet,ale tato trasa je taky docela naročná a časově to vyjde asi jako když budeš v Jihlavě půl hodiny poskakovat v koloně.
4 kvetaca
Fakt dobra rada nad zlato,jedině sjet z přivaděče od Prahy v Jihlavě na ul. Romana Havelky( u Baumaxu,Hypernovy,Kauflandu) přez kruhač rovně,2. kruhač rovně na centrum, rovně do kopce na hlavni do leva na centrum, pak stale po hlavni, přejet přez naměsti a dole na semaforech rovně a jsi na Znojemsky.
!Ale pozor,tak se da jet až po 19 hodině, do te doby je přez naměsti ZAKAZ!
Vypada to složitě, ale neni to tak naročne, jak to vypada.
Štastnou cestu fšem, hoblina.
Jo a na zpateční cestě to nezkoušejte protože i tento najezd na přivaděč ve směru na Prahu je uzavřen! thumbs down
4 tonny
1.6. ty uzavirky ještě nebyly,to byl normalni stav sad smiley



Upraveno 2krát. Naposledy upravil hoblina (19. 06. 2007 11:50).
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
19. 06. 2007 13:00
U Jihlavy to neznam, ale jak sem se koukal do mapy, ještě by byla možná tahle objížďka: Sject z D1 kousek za Jihlavou na Velký Beranov, v Beranově se dát doleva a dál na Luku nad Jihlavou, Brtnice a ve Stonařově se napojit na E59 na Znojmo. Co vy na to? neni tam někde zakopanej sysel?grinning smiley
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
19. 06. 2007 13:03
díky všem za info o průjezdu Jihlavy smiling smileyjedem ve čtvrtek tak se hodí, doufám, že to zvládnem bez újmy na zdravíthumbs up smiley
)
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
19. 06. 2007 13:04
Už jsem to navrhoval Květace.Jestli vám nevadí úzké cesty,je to bez problémů a minimální provoz.
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
19. 06. 2007 13:39
Když pominu možnost projet jihlavským Masarykovým náměstím, ale pouze v nočních hodinách(viz.hoblina), tak se mě jeví jako nejlepší objížďka Jihlavy trasa:
z D1 na Jihlavu, po přivaděči až na konec (za tunel), odbočit vpravo na Pelhřimov, Třešť. V Třešti vlevo na Stonařov a ve Stonařově se napojit na E59 - Znojmo. Silnice není tak úzká jako trasa, kterou navrhuje crash84 - přes Luka n.Jihlavou. Celá tato trasa měří cca 25km, trasa po E59 Jihlava - Stonařov měří 12km. Tuto trasu mohou využít nejen ti co přijíždí od D1, ale také od Pelhřimova.
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
19. 06. 2007 13:43
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil kvetaca (07. 04. 2016 16:55).
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
19. 06. 2007 13:44
4 crash84
No cesta tudy vede.Chces-li poznat malebne vísky Vysočiny a maš dobrou mapu či navigaci a nejde ti o čas, proč ne.
Řekl bych, že pokud jet mimo Jihlavu, tak asi jak píšete: na Kostelec, Třešť a Stonařov.
Šťastnou cestu fšem! smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil hoblina (19. 06. 2007 13:53).
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
19. 06. 2007 13:53
Čau,
jak je to od Havl Brodu? Jedu 29.6. a v Jihlavě budu kolem 9 ranní.
Pro Brad, nějak nemůžu najít, co jsi navrhoval Květace.
Dík
Malej
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
19. 06. 2007 13:59
4 kvetaca
Že by to bylo u Vás taky tak? thumbs up
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
19. 06. 2007 14:01
To: malej
29.6. je pátek v 9.00 ráno to bude myslím ještě v pohodě. Takže bych jel po přivaděči a odbočil na Jiráskovu, Dvořákovu, Hradební a na světlech vpravo na Znojmo.
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
19. 06. 2007 14:52
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil kvetaca (07. 04. 2016 16:55).
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
19. 06. 2007 14:57
U nás rozhoduje řidič = já. Ale když se někde šprajcneme, tak za to může velitel vozu smoking smiley
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
19. 06. 2007 15:00
Hm, v 9 ráno je to lepší, ale kdo by nahodou chtěl jet po poledni směrem od D1, tak doporučuji směr Pelhřimov skrze tunel až do Třeště a z Třeště na Stonařov, zas tak velká zajížďka to není.
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
19. 06. 2007 15:08
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil kvetaca (07. 04. 2016 16:56).
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
19. 06. 2007 15:50
Díky za info, my to raději vezmeme asi na Brno - Mikulov. Hezkou dovču všem.hot smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil khanka (19. 06. 2007 15:51).
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
19. 06. 2007 16:48
Jsem z Jihlavy a kdo jede v nejbližší době na dovču přez naše rozkopané město, tak ať to nedělá ráno od sedmé do deváté a odpoledne už vůbec ne. Je to katastrofa, to tady nepamatujeme ale jedna z uzavírek není na dlouho, počítám, že za týden bude situace lepší. Hoši si toho berou moc najednou. Něco se dá objet, ale na Znojemskou si nevyberete. Napíšu třeba za pár dní, jak to vypadá. Tak pevný nervy a hezkou dovolenou těm, kdo už jede. thumbs up
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
20. 06. 2007 07:53
Díky Miky. Po důkladném studiu uzavírky jsem zjistil, že je ve směru od Brna. Od Havl Brodu mi v cestě nic nestojí.
Jarda
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
20. 06. 2007 14:59
Jihlavu-Znojmo přes tunel, Kostelec, Třešť, Telč jsme jeli už asi předloni, když nám zadrátovali kus Jihlavy a hlavně legendární sýrárnu na Ž. a bylo to v poho. nepamatuji si žádné problémy.

Jen se chci ujistit zda průjezd Jihlavou (od Havl.Brodu) po přivaděči, dále tunelem a pak na Kostelec, Třešť a Stonařov bude OK nebo se dá čekat problém? Odhaduji průjezd v pátek 29.6. 13-14hod.
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
20. 06. 2007 15:59
To Petr_K :
Myslím, že v tuto hodinu to bude ještě v pohodě. Pokud to nebude ucpané na výjezdu z přivaděče na ulici Na dolech (www.mapy.cz), mohl bys jet po trase:
ulice Na dolech, Jiráskova, Dvořákova, Hradební a odbočit vpravo na Znojmo.
Pokud to bude ucpané " Na dolech" ( to uvidíš z přivaděče), tak jeď rovně až za tunel a pak na Třešť.
Já vyjíždím z Jihlavy 30.6. v cca v 00 hod., jedu do Mandre.
Tak šťastnou cestu a pohodovou dovču.
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
20. 06. 2007 16:11
Dnes kolem 13té Jiráskova plná,u "autobusáku" se to tam cpe z okružní.Až do 16hod je to na ručník.V pátek to bude ještě "hezčí".thumbs down Asi je ten tunel jednodušší...
No já budu v Jihlavě pozítří tak kolem 23,30, tak doufám, že to profrčím. Vyjíždím v 22 z Prahy a jedu do Poreče
avatar Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
20. 06. 2007 17:38
Jak píšou zde [zpravy.idnes.cz] nejhorší je to odpoledne. Po 17.00 hod už je to v klidu.
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
21. 06. 2007 21:16
To Miki
Díky za radu posoudím mrknu dle tvé rady jak to tam bude vypadat. Když tak profrčím rourou a kus přes vesničky.

Petr

PS: pozdravuj v Manre loni to tam bylo super thumbs up . Letos to prubnem za o kus na jih pod Zadr
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
25. 06. 2007 11:16
Jen taková drobnost - na konci Jihlavy je při cestě zpět uzavřen dálniční přivaděč na D1 a značená jakási objížďka. Jel jsem podle navigace a tak jsem se v rychlosti rozhodl pro tu uzavřenou část. Je to zcela normálně průjezdné, v jednom místě je drobná nerovnost, ale jinak v pohodě smiling smiley Nepochopili jsme co tím silničáři chtěli říct.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 54
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.