Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

!JIHLAVA!-kolony, uzavírky!

Autor hoblina 
avatar Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
19. 06. 2017 10:26
Prosím debatu uklidněte. Před jízdou doporučuji zkontrolovat trasu na našem území na http://www.dopravniinfo.cz/ a rozhodnout se podle aktuální situace uzavírek anebo použit pro navigaci Waze v mobilu. Funguje to dobře.

Michal
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
19. 06. 2017 10:32
Pedro,nech ho být....asi moc sluníčka.....thumbs down
Já v druhém odkazu upozorňoval na to,že i směrem od tunelu na Třešť budou problémy...a právě v těch exponovaných letních měsících...Takže někteří už to můžou táhnout od Pelhřimova a ne se zdržovat v Jihlavě...
...ale proč mě by to mohlo zajímat - když tudy nepojedu...jen jsem chtěl upozornit jako kdysi...
avatar Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
20. 06. 2017 19:13
Zítra ráno jedu do Bítova, tak ten průjezd po osmatřicítce na Znojmo okoukám aspoň v úseku od Havl.Brodu do Mor.Budějovic. Třeba budu mít o čem referovat.
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
22. 06. 2017 08:11
Vy dva "experti" (Pedro66 a brad) jste se hledali až jste se našli :-) Vemte se za ruce a jeďte spolu do Chorvatska třeba přes Polsko, když vám to vyhovuje "experti" :-) :-) Hawk.



Upraveno 4krát. Naposledy upravil karyon (22. 06. 2017 08:22).
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
22. 06. 2017 08:13
Asi moc piva v tvém případě co? smileys with beer
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
22. 06. 2017 17:22
realizace stavby „I/38 Stonařov – Dlouhá Brtnice“ od 10. 07. 2017 do 29. 10. 2017
avatar Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
23. 06. 2017 19:53
Souhlas, od Jihlavy až po Mor. Budějovice je zatím průjezd v pohodě.
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
03. 08. 2017 21:57
Zdravím všechny. Mohu se zeptat někoho, kdo cestu Jihlava - Znojmo někdy v posledních dnech absolvoval, jak to vypadá? Díky.
avatar Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
03. 08. 2017 22:02
Dnes hranice až Moravské Budějovice bez problémů.

.
.

_________________________Jirka_________________________
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
03. 08. 2017 22:20
Jel jsem tudy minulý pátek a v pohodě. Dva semafory někde v oblasti kolem Stonařova.
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
04. 08. 2017 09:39
Dva semafory pod Stonařovem, zdržení do deseti minut, projeto minulé úterý kolem poledne, ale obecně nebyl moc provoz, asi byli kamioňáci na obědě smiling smiley .
avatar Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
23. 04. 2018 09:49
V minulých dnech začala dlouho očekávaná přestavba nebezpečné křižovatky Kasárna u Markvartic na Jihlavsku. Střetávají se tam silnice z Jihlavy na Znojmo a z Telče na Třebíč.

V této fázi není křižovatka průjezdná ve směru na Třebíč. Stavba probíhá po polovinách, takže nyní křižovatku dělí na dvě půle stěna z betonových bloků. Někteří řidiči v minulých dnech objížděli uzavřenou část křižovatky při jízdě od Třebíče na Jihlavu po louce a přilehlém poli.

Ve směru Jihlava - Znojmo je provoz řízen kyvadlově semaforem. Přestavba křižovatky by měla být hotová na konci října.

Překvapivě bez velkých komplikací se zatím daří zvládat uzavírku klíčového Brněnského mostu v Jihlavě, jehož oprava začala hned po Velikonocích a potrvá až do konce října.

Kolony se po uzavírce Brněnského mostu objevují jen nárazově v Okružní ulici vedoucí skrz největší jihlavské sídliště Březinky.

„Řidiči se po Okružní naučili jezdit i respektovat pásy, které jsou vyhrazené pro městskou hromadnou dopravu,“ zmínila krajská policejní mluvčí Dana Čírtková. Po dvě stě metrů dlouhém mostě denně jezdilo kolem 16 tisíc aut.

Objízdné trasy pro osobní dopravu vedou v Jihlavě po ulicích Okružní, Havlíčkova, Fritzova, Jiráskova, Dvořákova a Hradební. Nákladní auta nad 3,5 tuny Jihlavu objíždějí po dálnici D1, kde je ale ve směru na Brno kvůli opravám do 22. června uzavřen exit 119 Velký Beranov. Dálnici mohou využívat také řidiči osobních aut. Po dobu rekonstrukce je úsek mezi exitem 112 Jihlava a 134 Měřín bez poplatku.
avatar Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
25. 04. 2018 13:41
Ten exit Velký Beranov je uzavřený asi jen částečně, jel jsem tam v neděli navečer od Brna a sjel jsem normálně , pak tedy jel na ZR , ale i na Jihlavu se dalo jet, ale byl tam semafor.

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
10. 05. 2018 06:37
Želetava - M. Budějovice oprava povrchu. Minuli týden začali a mají to až do listopadu. Teď je tam pět úseku se semafory. Zdrzeni tak 20 minut, i když byl nulový provoz. Během pracovních dní to musí být maso.
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
10. 05. 2018 10:53
V pracovní dny je to mazec,na pár km klidně půl hoďky ztratím, kdo to tu zná, tak ty semafory určitě objíždí. Nedokážu si to ale představit,až začne sezona dovolených. Na druhou stranu zde docela ubylo cizích kamionů(silnice 38, D1-Jihlava-Znojmo-Vídeň) co objíždí D1 na Vídeň a neplatí mýto na Brno..smiling smiley
avatar Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
10. 05. 2018 11:20
Ve Znojmě úbytek kamionů není vidět. Je to skoro "jeden za dalším".A teď dali semafory na "výpadovku" směrem na Jevišovice.Ve špičce kolona kilometr a půl, možná i víc. Jezdí se teď tudy i k nemocnici, neboť hlavní cestu " k nemocnici" stavějí novou. Až ji dostavějí, uzavřou příjezd na Přímětice, budou "pokládat" most v rámci stavby obchvatu Znojma.
No zkrátka je to mazec. A do Chorvatska nejspíš letecky. I když v tom případě bych uvažoval o Řecku. Raději z Brna ( i když i tam dostat se na letiště je problém), dálnice na Prahu straší, jen když na ni pomyslím..
Už aby byla zima a silničáři (stavitelé silnic) zalezli do buněk a čekali na jaro a léto.
avatar Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
12. 06. 2018 18:04
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
13. 06. 2018 08:48
Nevíte někdo, kdo znáte aktuální situaci, zda je v provozu čerpací stanice Benzina ve Znojmě - Vídeňská ulice 52 (na hlavní kousek pod Shellkou) ? Google hlásí, že tam už není, Benzina má na webu, že je v provozu. Mám Benzina kartu, vždy jsem tam tankoval v noci před hranicemi. Potřeboval bych vědět, zda je v (non-stop) provozu či nikoliv. Benzina na mailový dotaz zatím neodpovídá. Předem díky, pokud někdo bude vědět a hezkou dovolenou všem!
FKP
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
13. 06. 2018 10:11
Na Pumpdroid (aplikace na zjišťování cen paliv) je u této pumpy uvedeno - NONSTOP (Vídeňská třída I/38)
Tom
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
13. 06. 2018 12:37
Benzina tam je. Před 14dny jsem tam byl na putování po vinicich. Leda by jí v té době zrušili yawning smiley
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
13. 06. 2018 13:43
Benzina tam je,ale extrémě drahá. Taky mám jejich kartu ,ale Vervu natankuji raději v Moravských Budějovicích,tam je zase asi nejlevnější v regionu. Těch pár km mě nevytrhne..smiling bouncing smiley
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
13. 06. 2018 14:41
Benzina v Mor. Budějovicích má otevřeno jen do 22:00. Jedu později. Proto potřebuji vědět, jestli skutečně funguje non-stop ta ve Znojmě na Vídeňské ulici. Díky za Vaše reakce.
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
13. 06. 2018 19:44
Jsem ze Znojma, Benzina na Vídeňské je nonstop. Před Znojmem (cca 8 km) je za křižovatkou na Kravsko - Žerůtky nová Benzina (dříve Petrol) a ta má také nonstop. Ještě je nová Benzina nad Znojmem směr Hatě (bývalá Avanti), ale ta je pouze do 22:00 hodin.
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
13. 06. 2018 19:46
Moc děkuji za upřesnění aktualního stavu.
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
26. 06. 2018 12:54
Zdravím prosím o aktuální stav na trase Jihlava-Hatě. Začátkem měsíce jsem jel tudy na Vranov a po cestě snad 5x semafor a jízda jedním pruhem.
Díky za infa.
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
27. 06. 2018 23:22
Vše při stejném....thumbs down
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
28. 06. 2018 06:59
Je to tak, včera jsem se vrátil. Ale jak tam (pondělí kolem poledne), tak i zpět (středa 19hod.) relativně pohoda, dva vždy bez zastávky, zbylé tak do tří minut. Ale byl to červen a mimo špici, teď to bude určitě horší.
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
28. 06. 2018 07:06
Díky. No my tudy pojedeme v sobotu 14.7. kolem 18hod. tak doufám, že to bude v klidu. Nebo má cenu zkoušet se někudy vyhnout? Jedu od Havlíčkova Brodu.
avatar Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
28. 06. 2018 13:36
Co to zkusit přes Žďár n.S. ? Z Brodu teda raděj na Žďírec n. D. - ZR - Ostrov n O. - Radostín - Vel.Mez - Třebíč - Znojmo .. tama jezdím já smiling smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: !JIHLAVA!-kolony, uzavírky!
28. 06. 2018 22:42
proč přes ždírec? docela zajížďka... a stejne je tam uzavírka... to už by dávalo smysl spíš přes přibyslav... ale ta je rozkopaná....
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 49
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.