Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Jak dlouho vám trvá cesta

Re: Jak dlouho vám trvá cesta
08. 05. 2018 18:46
Jasne Zahajskej to máš pravdu našťastie sa rieši 40 minút a bezpečnosť teda ako pohoda :-)
08. 05. 2018 20:29
Ja neriešim nič yawning smiley
Len pre mňa osobne príde zbytočne ísť Rakúsko Slovinsko ak ideš z BA niekde dole.
Inak BA Primosten 790km cez A/SLO a 751km cez HU a časovo rovnako.
Časovo sa nemôžu porovnávať dve rôzne posádky. Ani jeden nevieme ako ten druhy jazdí a tak.
Čiže rozdiel okolo 30 minút beriem ako zanedbateľný.
Bezpečnosť neviem ci je nejaký rozdiel. Na trase A/SLO je väčšia premávka a viac "bláznov" a na trase cez HU je viac zveriny.
Ale asi sa každý zhodneme na to ze každý si ideme to komu čo vyhovuje smileys with beer
12. 05. 2018 11:18
Neviem asi vyskúšam možno cestou späť ísť cez Maďarsko aby som vedel porovnať. Väčšiu premávka mi nejako neprekáža a priznám sa v Rakúsku a Slovinsku sa mi veľmi dobre jazdí tak neviem na bláznov som nemal nešťastie. Iba raz ale to bolo v Chorvátsku klasika BA ŠPZ ma vytlačilo z pruhu nepoužíval spätné zrkadlá. Ale inak pohoda sem tam akurát Poliaci čo sa snažia dohnať svoj vláčik ale to keď zbadám tak pridám plyn aby som sa im vyhol.
14. 05. 2018 10:24
V sobotu 5.5. ráno odjazd z Bratislavy, o 7.30 nákup matrice na hraničnom prechode s Maďarskom, o 9.35 kávička na pumpe Petrol pred kruháčom v Dolga Vas. Keby som si nedal kávu, tak som v Murskom Središći o 9.45. Celou cestou úplná pohodička, žiadne hliadky a radary, trošku ťažšia noha na plyne a cez dediny, ktorých je ozaj pár, predpisovo. S Rakúskom sa to jednoducho nedá porovnávať, tam idem vždy predpisovo, lebo neviem kde ma zas odfotia.
14. 05. 2018 12:38
maďari ustupujú od meraní priamo na mieste a montujú stacionáre na mýtne brány a dokonca sa zapodievajú na niektorých miestach aj meraním úsekovej rýchlosti, zastaviť ťa pomaly nikto nezastaví ale potom príde pošta...
14. 05. 2018 12:57
Dost těžká noha. Dřív jsem jezdil z Bratislavy na Vídeň a pak až k moři co nejvíc po dálnici. A je pravda, že jsme jezdili i přes Rakousko i s kamarádem jako blázni. ( Zlín - Baška 7 hodin a podobně).Bratrnec toho kamaráda nám říkal Angličani, protože jezdíme jen v levo. Je pravda,že už je to víc jak 15 let a i provoz byl menší. Ale kamarád už nejezdí a já se hodně zklidnil. A kupodivu mi nic neuteče. Teď se snažím jezdit podle předpisů. A navíc jsem přešel na variantu přes Maďarsko. Zkusil jsem to po dálnici, uplně mimo dálnice i různými variantami, které jsou na foru vzpomínané. Nakonec mi nejvíc vyhovuje koupit dálničku , ale od Hegyfalu jedu na Sárvár, Vasvár, Zalaegerszeg směr Nagykanizsa, kde najedu na dálnici. Přechod buď po dálnici nebo Starý Goričan. Je tam sice více vesniček než po 86, ale mně se to prostě víc líbí. Přes Maďarsko jedu vždy plus mínus tři a půl hodiny v klidu. Většinou jezdím první týden v září do Maďarska vjíždím okolo půl šesté ráno v sobotu. Asi mám štěstí, ale žádný velký provoz. Jen asi před dvěma roky jsme se zasekli v koloně za Lučkem až po Bosiljevo. Největší hovada v koloně byli Němci, jakmile se udělala průjezdová ulička, pravidelně ji nějaký Němec hned ucpal. Slováci a Češi byli pohodáři a nikdo nedělal žádné zmatky.
14. 05. 2018 13:55
Pepa62thumbs up
Jinak auto s německou SPZ nemusí vždy řídit Němec. Myslím si, že v popisovaném případě to rodilí Němci nebyli, Ti jezdí většinou předpisově.
14. 05. 2018 14:36
To je pravda, já jen, že se pořád píše jací jsme špatní a na ,,západě" je vše ok.
15. 05. 2018 09:59
Mám zkušenosti se strojírenským průmyslem u nás, na Slovensku, Německu, Rakousku, Francii. Určitě nejsme špatní. Naopak, největší problémy (např. dodací lhůty, termíny a kvalita dokumentace) jsou právě v Německu, Rakousku, Francii. a pořád čteme a slyšíme, jak máme nízkou produktivitu práce. Ano, protože se u nás vyrobí výrobek třeba za 20,- se vstupními náklady za 10,- a doveze se třeba do Německa, kde ho zabalí a prodají za 100,- se vstupními náklady 20,-
15. 05. 2018 15:13
Mel jsem možnost navštívit v B.avorsku fabriku na výrobu radiatoru a sprchových koutu. Ze by se přetrhly jsem si jaksi nevšíml. pěkně lank sám.
15. 05. 2018 20:17
Hoši ,založte si nové vlákno.
Jak dlouho Vám trvá projektová příprava a realizace výroby.
Snímek pracovního dne jednotlivých zaměstnanců atd!
Dík
Zdarec
smileys with beer
15. 05. 2018 20:20
Držte se tématu.
Dík
smileys with beer
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 94
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 538 během dne 21. 05. 2011
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.