Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Navigace

Autor pepuard 
Re: Navigace
14. 05. 2014 10:00
: slofik
Je velmi dobře, že jsi tu NAVI XTech nebo jak se to jmenovalo, ODMÍTL. Měl jsem přímo z tohoto obchodu tablet s NAVI za 2800,- 10 palců. Sice je to tak dva a půl roku zpátky, ale dodnes jsem rozezlen. Co ta Čína dělala...Tedy spíše nedělala..Mohl bych dát i svůj odkaz na Heuréku, kde jsem se snažil napsat poctivou, dost dlouhou recenzi, abych varoval ostatní. Jediné plus bylo, že se firma snažila mi pomoct, snad 2x to opravovali, napotřetí nový kus, který chodil konečně dobře, jenže se u něj, pro změnu, tak hřála baterka, že přístroj při práci vždy zamrznul. Tipuji, že všechno zboží z té Číny berou z jednoho místa, proto raději od nich už nic. Jinak proti Číně nemám nic, telefony Huawei máme v rodině několikery a se značkou Sencor jsem také byl dosud spokojen.
Promiňte za odbočení od vlákna, ale chci varovat třeba i ostatní, kteří si odkaz otevřou.
avatar Re: Navigace
14. 05. 2014 10:12
dzouzep8 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Keď vidím, ako píšete o Sygic 14.0.2, tak som si
> teraz nahrával nejaký nový Sygic a pozriem na info
> o ňom a vidím, verzia 14.0.3. Tak neviem, ked
> hovoríte, že 14.0.2 je nový eye popping smiley

Na androidu nebo na jablku?
Pokud je mi známo, tak na android je dostupná 14.0.3, ale zatím pouze jako BETA verze...
Re: Navigace
14. 05. 2014 10:38
Sygic se uvolňuje postupně, takže ve všech telefonech není ihned. Např. ja ho mam vzdy aktualnejsi o cca tyden nez kolega (oba android telefon). To je aspon muj nazor, proc to ma jeden tak a druhy jinak.
Re: Navigace
14. 05. 2014 11:12
Na Androidu



Upraveno 1krát. Naposledy upravil dzouzep8 (14. 05. 2014 11:13).
avatar Re: Navigace
14. 05. 2014 11:43
ircavoj: díky,kašlu na ni

Jinak já mám sygice už dlouho,verze s aplikací na HUD už byla a po pravdě je to na dvě věci,na h.....no a na nic ale jinak navigace je to dobrá.
avatar Re: Navigace
14. 05. 2014 11:44
dzouzep8 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Na Androidu

Že by, co to píše za info, finální verze nebo beta?
Re: Navigace
14. 05. 2014 11:56
Neviem, nič také ako beta verzia tam nikde nevidím, ked dám informácie o produkte.
Tom
Re: Navigace
14. 05. 2014 12:25
Ahoj,
Sygic 13.1.4
Tak jsem to naistaloval na jiný telefon Note3 a jsem více než rozpačitý! Nasratýýý přesněji řečeno.
Mám to v autě umístěno na univerzálním držáku na předním okně cca uprostřed.
Problém: odezva polohy auta proti mapě je katastrofální!! Přejedu odbočku o více než 30m, pak se to na pár vteřin zasekne a skočí na
aktuální polohu. Prostě je o cca 5vteřin pozadu při rychlosti cca 70-80Km/hod. To se opravdu NEDA!
Přitom na Galaxy Nexus i9000 to jelo OK. Akorát nevím na jaké verzi.
Má někdo podobné zkušenosti?
Dík
Re: Navigace
14. 05. 2014 12:56
ja mam informaciu ze najnovsi je:

Sygic 14.0.3 FULL + mapy TA 2014.03
avatar Re: Navigace
14. 05. 2014 12:58
Tom, osobně mě verze 13.x.x. donutily používat více iGo smoking smiley
Na některých telefonech to mělo problém s rozpadající se a "tuhnoucí" grafikou... a to bez ohledu na přepínač Celá obrazovka...
Zkus 14.0.2 (či 3?)... z mého pohledu se chová o poznání lépe
Re: Navigace
14. 05. 2014 12:59
ok,řídím se tím co je k mání na uložto smoking smiley
Re: Navigace
14. 05. 2014 13:09
Mám Sygic od 24.4.2014 a fičí jak tornádo - Samsung Galaxy S4.
avatar Re: Navigace
14. 05. 2014 17:18
Kluci,kdo má sygice tak prosím o radu.Navigace je to supr ale vadí mi to že neukazuje přesně nadmořskou výšku,konkrétně ukazuje o 50m víc než ve skutečnosti je.Nechá se to někde upravit a přepsat v nastavení?Myslím, nastavení přes otevření v PC jako disk.
Re: Navigace
15. 05. 2014 08:08
Sygic ukazuje po padesáti metrech,tudíž ta nepřesnost.Obávám se že s tím nejde nic udělat.iGo bylo podstatně přesnější
avatar Re: Navigace
15. 05. 2014 10:16
Darko: aha,tak to bude ono,díky za info
Re: Navigace
15. 05. 2014 16:53
Zdar. Chci položit jen dotaz. Mám TomTom 25 Start a vadí mi jen jedna věc. Pokud naplánuji trasu tak, jak mi vyhovuje, druhý den je trasa fuč. Takže nezbývá, než plánovat v den odjezdu. Jsou navigace, kde tenhle problém neexistuje?
Dík Mirek.
avatar Re: Navigace
15. 05. 2014 17:05
čus,
a co si trasu uložit v navigaci? TomToma nemám, ale tahle možnost byla v mé navigaci vždy k mání.
avatar Re: Navigace
15. 05. 2014 17:11
mirekxy
jestli je tam kolonka itinerář tak naplánovat tam lze to uložit a kdykoliv použít aspoň v Tomtomu od tchána to tak je a lze tam mít více tras i s průjezdnými body potom muže trasa začínat kdekoliv
avatar Re: Navigace
15. 05. 2014 17:19
plánovaná trasa začíná většinou z místa momentálního stanoviště ( GPS ), ale jelikož bude trasa uložena právě s těmi průjezdnými body, bude asi dost důležité vyjíždět z místa, od kud byla původně plánována. Jinak by tě to táhlo na ty body průjezdu, což by mohlo být kontraproduktivní yawning smiley
avatar Re: Navigace
15. 05. 2014 17:29
trosečník správná poznámka
Re: Navigace
15. 05. 2014 17:36
No tak jdeme dále - to víš, že bych si tu trasu rád uložil, ale přečti si odstaveček o plánování trasy:
[navigovat.mobilmania.cz]
avatar Re: Navigace
15. 05. 2014 17:49
No to je do ořezaný soft asi vyměnit za jinou navigaci ,ale předtím vyzkoušet co umí .
Tchánův Tomton to umí a já si pořídil Sygic do mobilu a ten taky umí ukládat trasy ostatní nemám zkušenosti
avatar Re: Navigace
15. 05. 2014 17:49
jo tak to mne nenapadlo že to ta bedna nemá. Tady už tedy Mirku pomůže asi jen kladívko yawning smiley. A to jsem si myslel, že největšího mrzáka v navigacích jsem si koupil já.
Re: Navigace
15. 05. 2014 19:08
No jo kluci, já ji mám necelý dva roky a jinak spokojenost. Ale když jsem ji kupoval, tak hlavní byla dožvot. aktualizace, řazení do pruhů - no prostě mě tohle co nabízí naprosto stačí. Akorát plánovat trasu ve tři ráno, když ve čtyři vyjíždím....confused smiley
Tak dík, čau M.
Re: Navigace
15. 05. 2014 19:09
iGO také umí uložit trasu, dá se při tvorbě trasy zadat, zda chci vyrazit z aktuálního místa podle GPS, nebo zdali chci zadat START. Naplánuji trasu s průjezdními body a uložím. Takto mohu uložit libovolné množství tras. Když chci trasu upravit, načtu ji z uložených, upravím a uložím znovu jako novou trasu.
avatar Re: Navigace
15. 05. 2014 19:27
to mirekxy: Je pravda, že se nedá trasa uložit, ale lze to vyřešit uložením cílových bodů do oblíbených a pak si nechat vypočítat optimální trasu do těchto bodů odkudkoliv.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Kamil (15. 05. 2014 19:31).
Re: Navigace
15. 05. 2014 19:53
Kamile, příklad: před pár týdny trasa na sraz NÁCHOD - STARÉ SPLAVY. Navigace prostě nenajde pro mě optimální trasu NÁ-HK-Jičín- Ml. Bol.-Splavy. Honí mě všude možně a pokud si tu trasu nedám jak ji chci ten den co odjíždím, tak mám smůlu.
Re: Navigace
15. 05. 2014 20:08
trosečník napsal(a):
-------------------------------------------------------
> jo tak to mne nenapadlo že to ta bedna nemá. Tady
> už tedy Mirku pomůže asi jen kladívko yawning smiley. A to
> jsem si myslel, že největšího mrzáka v navigacích
> jsem si koupil já.


Najväčšieho mrzaka z navigacii mam asi ja. Je o veľkosti 7" a je priamo z HonkKongu....
Re: Navigace
15. 05. 2014 20:09
Mára napsal(a):
-------------------------------------------------------
> iGO také umí uložit trasu, dá se při tvorbě trasy
> zadat, zda chci vyrazit z aktuálního místa podle
> GPS, nebo zdali chci zadat START. Naplánuji trasu
> s průjezdními body a uložím. Takto mohu uložit
> libovolné množství tras. Když chci trasu upravit,
> načtu ji z uložených, upravím a uložím znovu jako
> novou trasu.


Dokonca IGO ulozene trasy "alternativy tras" vie navzajom porovnat.
Re: Navigace
15. 05. 2014 20:22
Mám TOMTOMA a všechny trasy co si nastavím se mě ukládají automaticky.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 61
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.