Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Stará cestayawning smiley

Autor Lenka 
Re: Stará cestayawning smiley
01. 07. 2017 21:54
To jsem jel po dálnici
05. 07. 2017 09:42
Slavkov napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Náhodou Zagreb - Karlovac jsi nejel po staré?
> Zájímá mě kvalita silnice ihned na výjezdu ze
> Zagrebu, zda to náhodou neopravili.

Cestu Zagreb - Karlovac mimo dálnici nedoporučuji. Je to jedna obec za druhou. Pokud nebude na dálnici kolona, tak rozhodně jeďte po dálnici.
Stará cesta začíná až z Karlovace. Dálnice Zagreb - Karlovac byla dokončena v roce 1972.
06. 07. 2017 20:32
Kolikrat si jiri0123 jel po starý? Já už 37x a 3x po dálnici a dálnici nemusím. Cestu si užívám a nespěchám nejsem na závodech. Dálnice je pro mě únavná.
06. 07. 2017 21:24
A to jedeš mimo dálnici i od Záhřebu do Karlovace? Také jsem párkrát po staré jel, ale kolem Záhřebu a do Karlovace po dálnici.
avatar Re: Stará cestayawning smiley
06. 07. 2017 21:53
Já osobně jsem jel již několikrát bez poplatků,konkrétně na daný dotaz-najíždím na sjezdu Sv. Helena a pak po dálničním bezplatném obchvatu až před Lučko a dále pak mimo dálnici Zágreb - Karlovac.Jediný zádrhel co na této trase asi je,je ta ulice v Zágrebu,je dosti ve špatném stavu.Jinak vše rychlé a OK.

MirekŠi
06. 07. 2017 22:52
Jedu HK, Brno, Vídeň, A3, S31, Köszeg, Szombathely, 86tka, Lenti, mimo M70 na starý Goričan, po dálnici do Karlovace, po starý, Knin, Sinj, Čista Provo, myší díra nad Brelou a Živogošče.
07. 07. 2017 00:02
ja bych si to po letech rad znovu projel. Ale mam strach z policajtu. Taky by me to mohlo stat jak dalnice.

Upraveno 1krát. Naposledy upravil valeri (07. 07. 2017 07:19).
07. 07. 2017 00:16
Pokud jedeš v noci, tak od Rakovice v klidu.... poté ráno již za světla pozor od Sinj, jinak není problém.
07. 07. 2017 13:49
Předevčírem projeto, policejní hlídky jsem viděl 2, ale rychlost neměřila ani jedna. Kvalita silnice je pořád stejná. Zaznamenal jsem úbytek občerstvení, selátka se nikde negrilovali sad smiley
K dopravním omezením. Bráno ze směru od Karlovace - asi 10 Km před Plitvicemi je semafor, je tam vyfrézovanej metrovej pruh přes silnici. Blikal jen oranžově.Kdo byl rychlejší jel. Kousek za Gračacem se provádí zřejmě zpevňovaní krajnice. Jsou tam krátce po sobě asi 3 úseky se semafory. To čekání není tak nepříjemné, ale pokud jezdíte s otevřenými okny, v tomhle místě bych to nedoporučil. Jak jsme zastavili, začali na auto nalétávat zdivočelé vosy a se slušnou kadenci naráželi do oken.... (jeli jsme přes den) a poslední omezení bylo před Kninem, kde se opravuje most před viaduktem, takže i tam chvíli postojíte. Cesta jinak oddychová a příjemná smiling smiley
11. 07. 2017 11:33
jiri0123, já tu trasu důvěrně znám. Pouze mě zajímalo, zda náhodou neopravili povrch silnice v tomto úseku...
smileys with beer
13. 06. 2018 18:34
Skoro rok tady nikdo nepřispíval. Najde se někdo, kdo letos po staré cestě, přes Plitvice jel, a měl by nějaké aktuální informace? Opravy, uzavírky, nebo cokoli na úseku Karlovac - Split.
13. 06. 2018 20:56
Část staré jsem projel v květnu. Od Karlovace po Ulbinu žádné změny, ani problémy. Pouze opravují most nad Rastoke ve Slunji. Jezdí se tam nastřídačku, řídí to semafor. Do prázdnin to určitě hotové mít nebudou.
Připadalo mi, že je tam zase méně nesmyslných rychlostních omezení. Skoro bych řekl, že naprostou většinu značek omezujících rychlost vyrthali. Jel jsem jako obv. podle místních kamioňáků a dosáhnul jsem zajímavé průměrné rychlosti skoro 80km za hodinu.
13. 06. 2018 22:06
Minuly rok byl hezky kus cesty nekde za Karlovacem s novym povrchem a dalsi kus rozpracovany, bohuzel uz nevim kde presne...tak jsem zvedavy, jelo se tam luxusne a az nestydate rychle.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 96
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 538 během dne 21. 05. 2011
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.