Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Stará cestayawning smiley

Autor Lenka 
Re: Stará cestayawning smiley
27. 06. 2014 21:29
...spechaji, protože by se po 1.7. nic na (turist. spojky) silnicich delat nesmelo....v pondeli večer gotovo...
Re: Stará cestayawning smiley
29. 06. 2014 06:08
Vcera jsme projeli dopoledne usek udbina-korenica a stav stejny jak psala andulka
Re: Stará cestayawning smiley
29. 06. 2014 09:26
Také jsem tudy ve směru Korenica-Udbina 28.6. kolem 19h projížděl. Zbývají dodělat 2 několikasetmetrové kousky asfaltu, zatím se jezdí po zpevněném podkladu. Semafory byly deaktivované, průjezd plynulý, zdržení téměř žádné. Pozor na nájezdech na nový asfalt, docela ostrá hrana. Všem šťastnou cestu.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Dipsey (29. 06. 2014 13:22).
Dan
Re: Stará cestayawning smiley
29. 06. 2014 09:36
Super, razime za týden, diky všem, co napsali
avatar Re: Stará cestayawning smiley
05. 07. 2014 13:57
Včera už jen pár set metrů po šotolině, zdržení ani cokoliv jiného nestojí za řeč..néma problema drinking smiley
avatar Re: Stará cestayawning smiley
05. 07. 2014 17:20
milošhr , díky za info. Jel jsi den nebo noc? Výskyt radarů?
avatar Re: Stará cestayawning smiley
05. 07. 2014 17:28
Slavkov měřili na trojnožce leckde dokonce i na konci Gračace to už byla docela tma kolem 22té..protisměrní úspěšně upozorňovali smileys with beer
avatar Re: Stará cestayawning smiley
06. 07. 2014 13:35
4.7.2014 cesta po staré, sjezd Karlovac kolem pulnoci a pak směr Plitvice atd. Povrch cesty opraven, jen opravdu kousek, snad 500 metrů bylo ještě před položením vrchní vrstvy asfaltu. (šotolina bych neřekl :-) ). Místama hodně kilometrů naprosto osamocená cesta, nikde ani živáčka, jelo se opravdu dobře.
Re: Stará cestayawning smiley
10. 07. 2014 11:29
Projeto včera 9.7.2014 (Zadvarje, Cista Provo, Plitvice, Karlovac) u Korenice vrchní vrstvu asfaltu už mají položenou jen dodělávají krajnice, zdržení bylo minimální asi jenom 5min. na semaforech jinak OK.
Re: Stará cestayawning smiley
13. 07. 2014 09:27
V pátek 11 cesta po staré už od hranic až do Vodic.Po cestě 1 policie a místní v protisměru blikají tak pohoda.
Re: Stará cestayawning smiley
13. 07. 2014 10:10
Jel jsem 11.7. ráno a cesta v pohodě včetně objížďky přes Mureck a pak od Karlovace po staré do Starg.-Pakl. Policajtů jsem viděl víc než jindy. Včera dokonce měřili u nás a je úsměvné, když vyběhne s fénem měřit auto, které jelo tak 80 a když zjistí, že je to chorvat, tak zase zaleze a nechá ho projet a ani jim nevadí, že je někdo u toho vidí. Takže opatrně, nás fakt vytáhnou z kolony.
Re: Stará cestayawning smiley
13. 07. 2014 10:37
Stara cesta 12.7.2014 byla v pohode, zadny policajt.
thumbs up
Re: Stará cestayawning smiley
13. 07. 2014 14:25
Tam jsem jel 1.7. Zacinalo svitat kdyz jsem jel kolem Plitvicek. Zadny policajt a u Korenice cca 800m sotolina.
Cesta Brno - Murter pres Madarsko - Gorican a po stare od Karlovace i s prestavkama cca 12h. Nazpet taky tak.
Cesta nazpet 12.7. odjezd z Murteru kolem 10h. Korenica uz jen asi 300m sotoliny.
Maji to mit hotove do konce zari.
Tam ani zpet jsem zadne zdrzeni na stare ceste nezaregistroval.
Cestou zpet jeden policajt nekde za Plitvickama.
Preji vsem stastnou cestu.
Re: Stará cestayawning smiley
13. 07. 2014 17:42
Romales napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tam jsem jel 1.7. Zacinalo svitat kdyz jsem jel
> kolem Plitvicek. Zadny policajt a u Korenice cca
> 800m sotolina.
> Cesta Brno - Murter pres Madarsko - Gorican a po
> stare od Karlovace i s prestavkama cca 12h. Nazpet
> taky tak.
> Cesta nazpet 12.7. odjezd z Murteru kolem 10h.
> Korenica uz jen asi 300m sotoliny.
> Maji to mit hotove do konce zari.
Vždyť to dělali už loni v srpnu! eye popping smiley
Re: Stará cestayawning smiley
13. 07. 2014 18:20
Co to povídáš Romales! Tam 28.6. asi těch 800m šotoliny ale 8.7. už byl všude asfalt sice ještě nebyly krajnice ale silnice hotová!
Re: Stará cestayawning smiley
13. 07. 2014 18:38
...jmenovče...never tomu...když s tim fenem nabehne, tak kouka co mu to ukazuje...když +10 km nad povolenou miru...tak zas zklamane zaleze...když tak +12 vitezne mavne placačkou...a je mu to fuk jestli jseš to ty nebo ja...beru zpet jestlis sedel vedle neho tak pulhodky a sledoval co a jak ...a ted to zde vypovidaš...nebo že by mistni jen v zime...?..
Re: Stará cestayawning smiley
13. 07. 2014 19:02
TAsi jel těch 60, myslel jsem, že mám lepší odhad na rychlost. Ten polák co ho kasíroval kolega, by zřejmě souhlasil se mnou.
Re: Stará cestayawning smiley
13. 07. 2014 20:12
Karel z HK napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Co to povídáš Romales! Tam 28.6. asi těch 800m
> šotoliny ale 8.7. už byl všude asfalt sice ještě
> nebyly krajnice ale silnice hotová!

Ja jsem tama jel 12.7. kolem 15h a schvalne jsem to meril.
300m podkladu pod asfalt. Ale urcite to nebyl asfalt. Jel jsem smerem od Udbiny do Korenice.
Byly to nejake ujezdene kameny s hlinou.
Re: Stará cestayawning smiley
13. 07. 2014 20:17
12.7.2014 sutry Korenica smer k mori.
300 m !
smileys with beer
Re: Stará cestayawning smiley
14. 07. 2014 07:54
to: JIRKA Z RI

naprosty souhlas, ze HR policie bere vse co jede rychle, protoze nekde pred Gracacem jsem si to stradoval po nove asfaltce a najednou kolem me profrcel tak 130km/h chorvat v zelenem VW. Tesne pred Gracacem na me bliknul kamion + nejake chorvatske auto, tak jsem z cca 60km/h radeji zpomalil na 40km/h a vidim jak v zatacce na nas kouka policajt radarem a druhy kasiruje ono zelene chorvatske auto..
avatar Re: Stará cestayawning smiley
14. 07. 2014 09:08
Tak nějak, asi HRcajti dostali nové trojnožky či co a "testují je" nejen v Gračaci co jsem viděl a to i v noci střídavě z obou směrů, když jsem jel tam i zpátky. Ale i jinde po staré..např. v Paderne je vídávám už několik let..antiradar a "solidarita" blikajících šetří peněženku smoking smiley
Re: Stará cestayawning smiley
15. 07. 2014 21:27
tak nevím , poprvé jsem jel kolem Plitvic. Ze začátku jsem měl strach a jel jsem podle předpisů, ale ten den jsem byl jediný. Když už mne začali předjíždět i kamióny tak jsem zrychlil. vesnice nevesnice , všichni jeli jako by to ukradli, připadal jsem si jako v Madarsku. Nevím jestli to je normál , ale měj jsem z toho divný pocit
Re: Stará cestayawning smiley
15. 07. 2014 21:45
Dnes při zpáteční cestě projeta trasa Gornja Ploča - Udbina - Korenica - Slunj - Karlovac. Stále chybí kousek asfaltu před Korenicou ze směru od Udbiny cca 200m. Po policajtech ani stopa, za Korenicou jsem se pověsil za odtahovku HAKu se Zagrebskou SPZ a opravdu si s předpisy hlavu nelámal :-) Měl příjemné svěží tempo.
Re: Stará cestayawning smiley
15. 07. 2014 22:18
Jedu zpátky ve čtvrtek v noci a nezbývá než mě dát za pravdu těm přede mnou, tak málo lidí jsem v hr. nikdy v sezóně neviděl a potvrdili mě to domácí. Za mě dobrý, ale asi to moc nepotěší chorvatomily, ono to totiž taky o něčem svědčí, viz. jiná témata v tomto fóru.
avatar Re: Stará cestayawning smiley
15. 07. 2014 23:03
jirkaa - taky potvrzuju málo lidí letos v Chorvatsku. Výhoda pro nás nižší cena za ubytování jako loni ve stejnou dobu.
Re: Stará cestayawning smiley
16. 07. 2014 08:22
Cena stejna za ubytko, ale rozhodne min turistu na plazi
smileys with beer
Re: Stará cestayawning smiley
17. 07. 2014 09:11
Zdravím. Jedeme po staré s plánovanou pauzou ve Slunji, máte někdo zkušenost s tamním koupáním v říčce Koraně? Díky...
Re: Stará cestayawning smiley
17. 07. 2014 19:51
Neni problem. Jen na vyhrazenych mistech. Pred vstupem do objektu parku.
smileys with beer
Re: Stará cestayawning smiley
17. 07. 2014 21:55
zlíňák napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zdravím. Jedeme po staré s plánovanou pauzou ve
> Slunji, máte někdo zkušenost s tamním koupáním v
> říčce Koraně? Díky...

V Rastoke, po levé straně hned za mostem je placené parkoviště a od něho vede cestička dolů k přírodnímu koupališti cca 2min chůze. Jinak se tam dá dojet, když se před mostem v Rastoke odbočí vpravo a jede se po staré cestě do centra.
Re: Stará cestayawning smiley
18. 07. 2014 11:00
To vím, spíš mě zajímají dojmy někoho, kdo už se tam koupal. Dle fotek nic moc, ale dle řečí prý dobré...tož nevím...já náročný nejsem, ale jede nás víc :-)
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 205
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.