Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Čas odjezdu na dovolenou

avatar Re: Čas odjezdu na dovolenou
10. 03. 2007 11:29
Ok. Až dorazím tak se ozvu? Kde bydlíš.
Anonymní návštěvník
Re: Čas odjezdu na dovolenou
10. 03. 2007 12:19
To TomasFuk budu bydlet ve vile NIKO mám červenou Kia-Picanto SPZ 3T75710 a bude to Gorni Drvenik.
Re: Čas odjezdu na dovolenou
17. 03. 2007 19:21
Odjezd už 16.6. Česká Lípa - Čiovo hot smileythumbs up na dva týdny!!!!!!
Re: Čas odjezdu na dovolenou
17. 03. 2007 20:28
Gabčo, mas nachystane ty teple plavky? grinning smileygrinning smiley
Re: Čas odjezdu na dovolenou
18. 03. 2007 16:00
Gabčo teplé plavky neber , není potřeba v červnui je dovolená nejlepší , málo lidi a tak je větší klid . Jinak jedeme 15.6 a už se těšíme .yawning smiley
avatar Re: Čas odjezdu na dovolenou
22. 03. 2007 20:56
Gabčo, jedeme z České Lípy před Tebou a kousek dál 6. 6. do Ulcinje v Černé Hoře.smiling smiley
Re: Čas odjezdu na dovolenou
23. 03. 2007 07:33
Jedeme také z České Lípy 31.8.do Černé Hory-Budva.Čas odjezdu ještě zvažuji.
Re: Čas odjezdu na dovolenou
23. 03. 2007 09:02
27.7. z Jihlavy. Jen ještě nevíme kam. Nemůžeme se rozhodnoutconfused smiley
Re: Čas odjezdu na dovolenou
23. 03. 2007 09:13
Asi 3.7.2007 v 22 hod. Taky nevím kam. Rozhodnem se cestou.
Re: Čas odjezdu na dovolenou
23. 03. 2007 11:05
2.9. 02:30 z Ostravy do zaborice. Přes česko v noci, přes madary dopoledne, kdy jsou v kostele. S klimou přes chorvaty v poledneconfused smiley a večer v moři smiling smiley
Re: Čas odjezdu na dovolenou
23. 03. 2007 11:19
Ahoj, zdravím všechny příznivce Chorvatskasmiling smiley
Chtěla bych se zeptat, myslíte , že když letos vyjedu(v práci mě bohužel,dřív nepustí) v sobotu 14.7 v 04.00hod z Opavy a pojedu přes Maďarsko, bude veliký provoz?
Myslím, že největší nápor před tunelama v Chorvatsku bude dopoledne,kdy se nastupuje na pobyty. Já bych se tam ale měla dostat až tak kolem 15.00-17.00hod.
Máte někdo zkušenosti, jaký je provoz v Chorvatsku v sobotu odpoledne?
Díky Dana.
avatar Re: Čas odjezdu na dovolenou
23. 03. 2007 12:45
Danna : To samé jsem řešil i já. Stejný termín, ale jiná cesta (ne maďarskem). Podle toho cojsem zjistil by to mělo být OK. Pro mě je ale 4 hod ráno zlý sen. Vyjedu až tak v 6. A věřím, že to bude bez problémů.
Re: Čas odjezdu na dovolenou
23. 03. 2007 15:20
Loni v půlce července a v sobotu odpoledne byla ještě cca 12 km fronta před M. Kapelou, před Sv. Rokem asi 3 km směrem k moři.hot smileyhot smileyhot smiley
avatar Re: Čas odjezdu na dovolenou
23. 03. 2007 16:00
To je docela možný, ale já i Danny bychom se měli dostat k těmto tunelům až pozdě odpolende a to by už mělo být volno. Doufám.
drinking smiley
Re: Čas odjezdu na dovolenou
24. 03. 2007 11:00
Loni jsem se vracel domu v sobotu. Kolem poledne z jedné i z druhé strany tunelu Sv. Rock brutální kolony. Stál jsem tam přes dvě hodiny. Na to že byl konec srpna, tak to byla šílenost. Už nikdy v sobotu.
avatar Re: Čas odjezdu na dovolenou
24. 03. 2007 12:33
Kolony u tunelů v sobotu minulou sezónu mizely až tak okolo 17 hod.. Nemyslím si, že by to tento rok bylo jiné. Spíše naopak. Tím že bude sjezd až v Šestanovaci přesune se na dálnici ze staré cesty více lidí.
sta
Re: Čas odjezdu na dovolenou
24. 03. 2007 18:44
Jezdím na Pelješac po staré,přes Plitvice, nikdy žádný problém se zácpou na silnici zásadou je tam nikdy ne v PA,SO a zpět nikdy ne SO,NE .Zkuste a uvidíte že na cestě může být klid a pohoda.A co se týká dálnice,tak jen to nejnutnější přes Rakousko a po Karlovac,Chorvatsko je přece krásné i ve vnitrozemí,krásnou dovolenou přeji všem .
Re: Čas odjezdu na dovolenou
24. 03. 2007 19:53
Na dálnici je mimo soboty taky volno.
Re: Čas odjezdu na dovolenou
25. 03. 2007 11:45
My letos jedeme už v červnu a odjezd nám vychází na sobotu 16.6.Chceme vyjet večer,tak předpokládám,že na dálnici v HR budeme v neděli dopoledne.Nikdy jsme nejeli ani v červńu ani o víkendu.Kdo má zkušenost s podobným časem odjezdu????Jak to vypadá na cestě???
Díky.
Anonymní návštěvník
Re: Čas odjezdu na dovolenou
25. 03. 2007 13:57
TO petrcechacek: kde bydlíš v Ostravě já jsem taky z Ostravy bydlím v Hrabůvce mohli bychom se sejít a pokecat o našem Chorvatsku a vyměnit si nějaké tipy na ubytování,cestu a tak.
Re: Čas odjezdu na dovolenou
25. 03. 2007 15:12
Ahojky vsem,jezdime v cervnu a nebo v zari a je to v pohode,provoz ok,zadne fronty nebo zacpy.
avatar Re: Čas odjezdu na dovolenou
25. 03. 2007 15:15
Gabče vždy jsem jezdil v sobotu odpoledne (13 - 14 hodina) a nikdy žádný problém a zácpa nikde. Je to podle mne fajn termín.
Re: Čas odjezdu na dovolenou
25. 03. 2007 16:26
Jarda Cimrman:

Díky za uklidněníspinning smiley sticking its tongue outspinning smiley sticking its tongue outspinning smiley sticking its tongue out!!!!
Re: Čas odjezdu na dovolenou
25. 03. 2007 18:52
Gabča napsal(a):
-------------------------------------------------------
> My letos jedeme už v červnu a odjezd nám vychází
> na sobotu 16.6.Chceme vyjet večer,tak
> předpokládám,že na dálnici v HR budeme v neděli
> dopoledne.Nikdy jsme nejeli ani v červńu ani o
> víkendu.Kdo má zkušenost s podobným časem
> odjezdu????Jak to vypadá na cestě???
> Díky.

V sobotu večer jsem jel několikrát. Je to super termín. Má to jedou chybu a to tu, že celé Slovinsko jedeš proti koloně a svítí ti do očí. V polovině června ale ještě žádná kolona proti nebude.
Jinak sobota pozdě odpoledne je můj oblíbený termín. Vídeň projedu ještě zasvětla a pak už mažu po dálnici. Loni jsme koncem srpna jeli s kamarádem taky v sobotu, na Chorvatské dálnici to ze soboty na neděli vypadalo tak, že někde od Zadaru jsme velkou část cesty jeli vedle sebe, oba zapnutá dálková světla a nikde živé duše.
Re: Čas odjezdu na dovolenou
26. 03. 2007 08:55
atnarfus:

Tak to je super!!!My jezdíme většinou konec srpna nebo v září a většinou středa nabo čtvrtek.A to je pokaždé pohoda.Nikdy jsme nezažili ani kolony ani žádný kolaps,proto jsem se trochu obávala.
Díky!!!!yawning smiley
Re: Čas odjezdu na dovolenou
26. 03. 2007 09:40
Já jsem si dal kolonu jenom loni, když jsem se já blbec vracel domu v sobotu. Myslel jsem, že když vyrazím hned ráno, tak že to bude OK. Omyl, před tunelem jsem vytuhnul na déle než dvě hodiny. Pak jsem odbočil na starou a tam co celkem frčelo. Jelo to asi i po dálnici, protože na odpočívadle Plitvice u Záhřebu jsem viděl auto, které v té koloně popojíždělo předemnou.

Už nikdy nejedu tak, abych se pohyboval po chorvatských silnicích/dálnicích v sobotu.
avatar Re: Čas odjezdu na dovolenou
26. 03. 2007 10:22
Tento rok to vyzerá na cestu z piatka na sobotu, nakoľko máme nástup v hoteli v sobotu na 2 týždne. Pokúsime sa vyraziť z Bratislavy v piatok večer okolo 19. hod. a vyhneme sa Rakúsku a Slovinsku, pôjdeme cez Maďarsko. Snáď budeme v Splite do 6. hod. ráno a bude to v pohode.
smileys with beer
Re: Čas odjezdu na dovolenou
26. 03. 2007 12:23
Bydlím 30 km od hrabůvkyeye rolling smiley
Anonymní návštěvník
Re: Čas odjezdu na dovolenou
26. 03. 2007 19:26
TO PETRCECHACEK:dobře dojeď.
Re: Čas odjezdu na dovolenou
26. 03. 2007 19:47
Dík a ťukám na pořádně tvrdý dřevo.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 175
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.