Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Čas odjezdu na dovolenou

Čas odjezdu na dovolenou
20. 07. 2006 20:15
Jedu letos v srpnu na Krk a chci jet v noci zn pátka na sobotu,je to dobrý nápad!Předem díky za užitečné rady.
Tom
Re: Čas odjezdu na dovolenou
20. 07. 2006 20:53
Jasně! Je to super nápad! Go Go !
Toli
Re: Čas odjezdu na dovolenou
20. 07. 2006 21:54
Srpen je dobry, len ten cas z piatka na sobotu je najhorsi mozny variant.
Nechcel by som zazit preplnene slovinske a istrijske dialnice, najma ked v Nemecku zacinaju prazdniny 1.8. a polovica Nemcov, Rakusakov a Holandanov ide k Jadranu.
Re: Čas odjezdu na dovolenou
24. 07. 2006 07:04
Halasi frantisku,co chceš slyšet? Jak jsi si dobře vybral termín odjezdu? Nebo jak je termín nevyhovující?
Co k tomu napsat, když o tomto "problému" bylo popsáno ve Fóru již dost příspěvků. Možná budeš mít štěstí a chytíš "zelenou vlnu". Možná že ti to nevyjde a budeš stát v kolonách a ploužit se 4 - cítkou.
Jseš už stejně s největší pravděpodobností rozhodnutý, že tak pojedeš z pátku na sobotu,protože k tomu máš své důvody. Takže: Hodně štěstí!
z0diaC
Re: Čas odjezdu na dovolenou
24. 07. 2006 08:10
My jedem 14.8. do Rabacu a jedu radsi az v pondeli - o vikendu bych to nedal - uz sem jednou v te zacpe jel ..... mj. z patka na sobotu je to fakt ten nejhorsi termin ...
Re: Čas odjezdu na dovolenou
24. 07. 2006 09:27
Z pátka na sobotu bych nejela ani omylem.My jsme se vraceli tento pátek,kolem půlnoci jsme projížděli chorvatsko-slovinskou hranicí.Kolona byla až od Mariboru,asi 16 km.Auta stála s vypnutým motorem i světlama,protože se to vůbec nehýbalo.My jsme vyjížděli při cestě do HR ve středu na noc a super.Projeli jsme bez jediného problému.Zpátky jsme sice jeli v pátek,ale při cestě zpátky to nevadí,všichi se hrnuli tam.Neměli jsme fakt jediný problém.Rozhodně bych Z PÁTKA NA SOBOTU NEJELA!!!!!!
kamarád
Re: Čas odjezdu na dovolenou
24. 07. 2006 18:38
Je asi pravda, že termín z pátka na sobotu je téměř po celé prázdniny nejhorší, ale co dělat, když někdo má zapalcený hotel od soboty do soboty. Tady je pak každá rada těžká a není to každý týden stejné. Nyní je asi nejhorší čas, protože vyráží Rakušané a Němci a ti jezdí většinou do hotelů v sobotu. Já jsem to loni řešil tak. že jsem vyrazil v pátek v 6,00 hod ráno do Biogradu, jsem přijel v 18,30 odpoledne, tam nouzově přespal a v 9,30 se pohodlně ubytoval na hotelu. Možná, že to není řešení úplně dobré, ale zácpy jsem, kromě Vídně, projžděl jsem ji asi v 9,30 nepotkal.
Vinetue
Re: Čas odjezdu na dovolenou
22. 02. 2007 12:01
A jak to vypadá o prázdninách na cestách směr Chorvatsko třeba při odjezdu(Znojmo) brzo ráno v sobotu kolem 4.hod??? Jel tak někdo??
avatar Re: Čas odjezdu na dovolenou
22. 02. 2007 12:14
Stejné jako v pátek na noc. V sezóně skončíte ve frontách. Lepší je jet v pátek ráno a někde přespat. Také to tak děláme a mám s tím dobrou zkušenost.

Michal
Re: Čas odjezdu na dovolenou
22. 02. 2007 13:44
Po zkušenostech jsem sebou loni vzala malý stan a noc z pátku na sobotu jsme přespali v kempu - dva lidi v autě, dva v tom stanu. Pohodlí teda fakt nic moc... ale proti tomu pojíždění krokem v kolonách pořád lepší. Ovšem kdyby pršelo, tak nevím... :-)
avatar Re: Čas odjezdu na dovolenou
22. 02. 2007 15:58
Ahoj pokud někdo jezdí s cestovkama tak je to trochu problé.Jsou to většinou turnusy sobota-sobota.My jezdíme tam kde si můžeme vybrat od kdy a do kdy se můžeme ubytovat.Tak jedem třeba ve čtvrtek o půl noci a jsme na silnici a ne hranicích skoro sami.smileys with beer
Re: Čas odjezdu na dovolenou
22. 02. 2007 23:02
Pavel.R napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj pokud někdo jezdí s cestovkama tak je to
> trochu problé.Jsou to většinou turnusy
> sobota-sobota.My jezdíme tam kde si můžeme vybrat
> od kdy a do kdy se můžeme ubytovat.Tak jedem třeba
> ve čtvrtek o půl noci a jsme na silnici a ne
> hranicích skoro sami.smileys with beer
tak,tak,to je další výhoda, když se jede na místo rezervované dopředu ( i rok )přímo u domácích. Nástup ve středu, odjezd v úterý ráno a mezi tím 13 dnů veget!
Toth Josef
Re: Čas odjezdu na dovolenou
22. 02. 2007 23:04
Pavel.
Máš sice pravdu s těma cestovkoma sobota-sobota je problém.Ale když jedeš autem můžeš vyjet dřív i když jedeš od cestovky. Jak už jsem někde psal mi jezdíme na 3-4 dny na blind a pak od cestovky do kempu. Děti jsou spokojené a mi s manželkou taky , že si prodloužíme dovolenou.
avatar Re: Čas odjezdu na dovolenou
23. 02. 2007 07:29
Jezdím vždy v sobotu mezi 12 a 13 hod ze západu čech. Nikdy jsem nenarazil na kolonu, která by stála za řeč. Klidná cesta. Moji známý jezdí ze stejného místa v sobotu ráno kolem 6 hod. a prý také nemají problém s kolonami. Ono to asi tak má vycházet, pokud jedete s cestovkou a máte nástup v sobotu tak asi kolem poledne někde u Zadaru a níže, tak musíte být na HR hranicích nejpozději 8 - 8,30 hod. A to je daleko předemnou, takže klid a pohoda na cestě mně nemine.
Re: Čas odjezdu na dovolenou
26. 02. 2007 15:54
Ahojte, není nad to, když si to umí člověk propočítat, že Jardo...thumbs up smiley a právě o tom to je, potom se dá i ten Pelješac dát za skvělých 14 hodin na jeden zátah. My jezdíme zástadně v týdnu út/stř/čtv a zpět až po dalším víkendu ne/po. Jak který rok a jak se kde domluvíme.
Já jsem spíš vždycky počítal s tím, abych k Brele sjížděl co nejdřív ráno a po magistále jezdily jen ranní autobusy a já, lidi teprve vstávaly do práce. A na Pelješaci jsme byli okolo půl sedmý ráno, ale stejně mi to bylo kulový platný, jenomže to už je jinej příběh popsanej na jiným vlákně...
Tak šťastnou cestu, ahoj K...grinning smiley
Re: Čas odjezdu na dovolenou
27. 02. 2007 23:09
Neděle ve dvě až tři hodiny odpoledne z ČR,většinou bez kolon,samozřejmě s deštíkem před Grazem a hodinovou zastávkou v Mariboru u OMW bývám ve čtyři ve Splitu na ranní trajekt....Jakékoliv odpoledne mimo pátku tam a soboty zpět bývá podobné.
Re: Čas odjezdu na dovolenou
27. 02. 2007 23:50
Nejlepe HNED!!!!!!!!!!!!!!!!! drinking smiley
ladax
Re: Čas odjezdu na dovolenou
28. 02. 2007 07:45
Tak plánujeme taky , odjezd na Brela jakiruša dne 2.7.2007, tj. pondělí, předpokládám, že bude volnější trasa z důvodu náporu pá-so i ne prázdninový začátek a to pondělí se snad pojede v poklidu. A snad poté ještě jednou v měsíci září, snad, chtěl bych .
Re: Čas odjezdu na dovolenou
28. 02. 2007 13:21
Do Brely odjíždím ve čtvrtek navečer, nástup pátek.Muselo by mně klepnout, kdybych SO+NE "čučel" z okna a představoval si, jak je u moře a vyjel až v pondělí. Trápím se čekáním na dovču celý rok, tak proč si to ještě prodlužovat.
Všem, ať vyjíždíte kterýkoliv den, přeji šťastnou cestu a super počasí.Už abychom tam byli !!!
smileys with beer hot smileyhot smileyhot smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Mirus (28. 02. 2007 13:21).
avatar Re: Čas odjezdu na dovolenou
28. 02. 2007 22:13
Zdravím všechny. Loni jsme prvně vyrazili na Pelješac (předtím Podstrana u Splitu) a byl jsem nervozní z nutného odjezdu v pátek. Předtím jsme vždy jezdili v sobotu okolo 17 hod. z Klatovska. Vyjížděli jsme v 13.00 hod. směr Degendorf, Passau,Wells,Graz, Maribor atd., cesta absolutně bez problémů a silného provozu, ve 23,00 jsme odpočinuli asi 80 km před Splitem a v 05,30 jsem se potkal s Modenou na benzince v Neumu. Stará cesta mi nedělala problémy, ale jízda v noci mi vyhovuje po dálnici, stejně zbytek osádky spí a o kochat se nelze. Takže si myslím, že pokud v pátek, tak co nejdříve.
Re: Čas odjezdu na dovolenou
05. 03. 2007 23:11
Ahoj vsichni,
letosni rok mame planovany nastup v pondeli, tak to asi v nedeli tak v 16.00 a jedem po stare a pres madary nebo v sobotu smileys with beer ,a to protoze se stavime na Plitvicich. Po letosni nezdarile zime doufame, ze bude prima leto a uzijem si to vsichni a vsechno hot smiley hot smiley hot smiley CAU
Anonymní návštěvník
Re: Čas odjezdu na dovolenou
06. 03. 2007 20:19
Ahoj lidi letos v pátek 29.6.2007 do Drveniku v 6.00 hod ráno s noclehem v Ráztoce.Dobro došli na Jadran.
Re: Čas odjezdu na dovolenou
08. 03. 2007 08:37
Ahoj lidičky,
my vyjíždíme z Moravy 29.6.2007 do Ruskamenu, 21:00. Šťastnou cestu.
avatar Re: Čas odjezdu na dovolenou
08. 03. 2007 15:57
My 1.7.V neděli po půl nocismileys with beerOd Nepomuka
Re: Čas odjezdu na dovolenou
08. 03. 2007 16:45
My prý 13.6. v cca 17 - 18 hod. do Brely přes Maďary, s krátkým odpočinkem na parkovišti u dálnice.
MiJa
Re: Čas odjezdu na dovolenou
08. 03. 2007 23:09
A já 25.5. po obědě směr Podgora. Hurááá!!!
avatar Re: Čas odjezdu na dovolenou
09. 03. 2007 07:28
TO MAJKL: Tak to se potkáme. Já mám odjezd 30.6. někdy večer směr Drvenik od Naháče (D1)
Re: Čas odjezdu na dovolenou
09. 03. 2007 19:31
Letos až 30.8. v klídku v 7.00 směr Slunj - nocleh. Ráno 1.9. opět klídek tabáček směr Hvar.
Re: Čas odjezdu na dovolenou
10. 03. 2007 08:16
my pátek 29.6. po 17 hod. Mikulov - Rab -Lopar
Anonymní návštěvník
Re: Čas odjezdu na dovolenou
10. 03. 2007 11:19
To TomasFuk tak nezapomeň na stínítko jméno já vyjíždím z Ostravy přes Maďary a Slovinsko po dálnici do Karlovacu sjedu na starou do Ráztoky na noc a ráno dál jestli budeš v Drveniku tak se můžem potkat dáme řeč a nějaký dobrý truňk co říkáš když tak mám e-mail pohlidal@centrum.cz mobil 605116675.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 226
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.