Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?

Autor tony66 
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
06. 01. 2012 19:23
nebydlíš náhodou v Chanovicích ?
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
06. 01. 2012 19:40
spinning smiley sticking its tongue out



Upraveno 1krát. Naposledy upravil KALACH Andrej (06. 01. 2012 20:31).
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
06. 01. 2012 19:54
áááá, Kalachu, mám tě rád, ale tuhle debatu asi fakt zabrzdíme.....smileys with beer
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
06. 01. 2012 20:30
spinning smiley sticking its tongue out



Upraveno 1krát. Naposledy upravil KALACH Andrej (06. 01. 2012 20:36).
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
06. 01. 2012 20:45
Andrej,ty máš po návratu nařízené embargo?Proč to kazíš,tak rádi bychom početli a .....Ty?Mažeššššššššššššš
[smileys.smileycentral.com]
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
06. 01. 2012 20:55
Byl bych zase sprostej.............domysli si něco jako hutnýho co ti řikám
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
06. 01. 2012 23:28
Jmenovat se Kalach Andrej to chce mít hodně silnou náturu. Jak víme z východu jde mráz. Já bejt potomkem rudejch, tak ani nedejchám grinning smiley.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
06. 01. 2012 23:32
Ale notak.........nesuď lidi podle jména......ostatně, to si nikdo z nás nevybírá, ne?
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
06. 01. 2012 23:47
Ludo,bud v klidu,pochopitelne to neni me jmeno ani prijmeni ,to jsi snad nemyslel vazne tak padlej na hlavu zase nejsem .Ja si myslim ze to bylo vsem jasny...krome tebe. A K
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
07. 01. 2012 00:45
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
07. 01. 2012 01:25
A hele, Zombie se vzbudilo. No nic, aspoň tu zase bude sranda a forum nechcípne na oubytě.grinning smiley
Anebo že by - Apage Satanas? thumbs up smiley
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
07. 01. 2012 10:46
Klídek, Luisi. smoking smiley
Běž si raději přeměřit péro. eye popping smiley
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
07. 01. 2012 11:45
Učitelko ty jsi chlap ? Takovýhle slovník. eye rolling smileyeye popping smiley
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
07. 01. 2012 12:28
Bessy a jeho blízcí to tvrdí už pár let ...
A pokud jde o ten slovník, hodně jsem pochytila tady na fóru. eye rolling smiley
Před žáky ve třídě takové výrazy (na rozdíl od některých z nich) nepoužívám. yawning smiley

A takové obraty nepoužívám ani tady. A proč jsem to použila nyní ? Platí, že na hrubý pytel, hrubá záplata. moody smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil učitelka (07. 01. 2012 12:31).
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
07. 01. 2012 13:49
Na měření péra má Luis mikroskop ,nesmí být zataženo a vše to obluhuje p. kahanová a pochopitelně se tim nikde nechlubí.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
07. 01. 2012 14:52
Ahoj Andreji,
já myslel že to bude tak na týden a ono čtyři měsíce! Vítej opět mezi svými. A co Q. Pohoda, neprodals audinku?drinking smiley
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
07. 01. 2012 16:06
Zdravim Vendu ,patrona tohoto fora,vše proběhlo v pořadku ,žádný problem, Ty se ptáš jako jedinný (jsi jasnej motorista tělem a duší) co Q 7.Zatim v
pohodě najel jsem zhruba (DOVOLENA) 5.tisic km já vim ,že stárne,ale nestála MALÉ peníze a po jaru co bych za ni dostal a co si pak koupit DACIA-
DUSTER???? Já si cenim toho ,že to je pomerně bezpečné auto ,je z toho dobře vidět ,jsi vysoko nad zemí, dobře do nej lezu, něco taky uvezeš a taky někdy předjedu auto.Akorát ,že to vypadá jako třeba UAZ nebo GAZ tak na to jsem si zvykl.Já v autech nikdy nebyl takovej,fajnšmekr,rozuma,kšeftař,prostě tomu moc nehovim a většinou jsem na prodeji a i kupu prodělal ( jsi muj opak umíš v tom chodit ) tak proto potřebuju auto do kterého leju jen naftu.Tot vše pohl.svěžest a hlavně ,že je mír A.K.----K.V
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
07. 01. 2012 17:33
Andreji, já s Tebou souhlasím. Bezpečné auto to je. Proto sám jezdím s xc70. Není to sice klasika jeep ale kam potřebuji - tam vyjedu. Hlavně u nás v kopcích a v zimě - výhoda jak hrom. A i když to zrovna nemám v lásce. Systém vytápění tohoto auta - jednička! A v mém věku ? Jsem spokojen.


Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
09. 02. 2012 20:48
Ahoj všem.
Tak jsem dnes projel opět svoji oblíbenou trasu. Na konec dálnice celkem v pohodě, ale co se dělo potom. Vrgorac kompletně pod 50-cm sněhu, Přes Crveny Grm do Bosny mě vůbec nepustili a tak jsem to vzal přes Ploče a Dubrovník. Bylo zajímavé vidět v údolí Neretvy mandarinky pod sněhem. Od Hercegu Noveho po Budvu sněhová vánice, pak už v pohodě. No je to taková spíše zajímavost. 99,9% z diskutujících to asi nezažije.
Tož tak
Srečan i siguran put
Mike
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
11. 02. 2012 10:37
Musíš číst rychle, Kalach když se probere z kocoviny tak maže, musíš číst rychle ty jeho výplody co píše nalitej smiling smiley
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
06. 04. 2012 06:59
Ahoj. Včera jsem se vrátil z Podgorice. Nevím, jestli to bylo blížícími se svátky, ale toto jsem ještě nezažil. V MNE měření rychlosti v půl jedné v noci (pohoda, jezdím dle předpisů), černohorský celník tvrdě vyžadoval prijavu (měl jsem), bosánský mi kompletně prolezl auto. Nechal si stáhnout všechna okénka (asi abych něco nevezl ve dveřích), komplet kufr, prohmatal sedačky, otevřel kastlíky (taky v pohodě, vše v limitu). Před Čapljinou kontrola hraniční policie (to stejné, co na hranicích). Na vstupu do Chorvatska opět kompletní prohlídka auta (v pořádku). Ve Velikom prologu opět kontrola, tentokráte od chorvatské policie (v pořádku). Na chorvatsko-slovinských hranicích bez problémů, jen mávání, ale druhý směr to chorvati pěkně probírali a byla tam docela dlouhá kolona. U nás v Česku jsem tolik policajtů dlouho neviděl. Na 80 km asi 6 hlídek, moto hlídka a jeden civilní passat s radarem. Hlásili v rádiu, že začíná akce Velikonoce.
No jinak doufám, že toto nebudou praktikovat v sezoně. To by asi bylo na mašlu.
A další informace. V MNE opravují cestu z hranic od Bileći na Vilusi. Tuto trasu jsem doporučoval, jako nejrychlejší do MNE od Mostaru nebo Ljubušek. Nejezdit. Já teď jezdím přes Trebinje.
Na chorvatské dálnici pár nevýznamných uzavírek, na A2 jedna 10 km (staženo do protisměru, zdržení asi 4 min), a ve Slovinsku se jim brzy rozpadne silnice od konce dálnice na Gruškovje. To je prostě katastrofa.
Tož tak
Srečan i siguran put želi
Mike
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
06. 04. 2012 23:33
Mike díky za aktuální info.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
21. 04. 2012 22:36
Ahoj. Jak to tak sleduji, tak jezdím v tuto dobu sám (maximálně kolegové). Takže, včera Brno - Podgorica. Vyjížděl jsem po celodenním spánku ve 2 ráno. Vzal jsem to přes Břeclav, Reinthal na silnici č.7 a pak na A5. Vídeň volná, na A2 dvě dlouhodobé uzavírky. Za Grazem mě to přepadlo, tak jsem na Gralle hodinku schrupnul. Hranice SLO - HR bez problémů, nikde nikdo. Chorvatsko projeto za necelých 5 hodin. Od Male Kapely se střídaly průtrže mračen se sluníčkem. Hranice HR - BiH (Mali Prolog - Crveni Grm) bez problémů, Bosna po dešti, cesta dobrá. Na hranicích BiH - MNE (Klobuk - Ilino Brdo) bez problémů, razítko do pasu (kvůli prijave), do Nikšiće pohoda. Pod Nikšićem klasické jugo, prudký déšť a místní řidiči. Celkem 13 hodin, když odečtu spánek tak za 12 hodin 1242 km. Pohoda, klídek.
Všem přeji stejně pohodovou cestu
Mike
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
07. 05. 2012 10:49
Mike je starej matador, na té trase. Taky bych se projel )
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
09. 05. 2012 08:33
4.5. dopoledne jsme jeli do Rakovice. Příjezd tam v 8 večer. Přespání jsem si objednal přes limba tečka com a mohu doporučit, funguje to dobře. V sobotu jsme prošli Plitvická jezera. Bylo ideální počasí a dopoledne jen málo lidí. Odpoledne jsme vyrazili do Bašky na Krku (přes Otočac a Senj - překvapivě pěkná cesta). Bylo docela přijatelně. V neděli bylo trochu hůř (ještě jsme stihli letošní největší úplněk na terase nad mořem) a v noci už lilo. V pondělí ráno to nevypadalo lépe, tak jsme sedli do auta a jeli z5.
Tam jsem jel přes Dolní Dvořiště, Linz, Gaz, Maribor, Zagreb, Karlovac a pak po staré cestě.
Zpátky přes Rijeku, Ljubljaň, Salzburg, Linz a Dolní Dvořiště.
Vcelku nebyly žádné komplikace, jen byl zavřený tunel pod vesnicí Rainbach (?) mezi hranicemi a Freistadtem, v té vesnici zrovna někoho přejeli, tak tam byla velká zácpa. Zdá se, že do léta bude o kousek prodloužená dálnice z Lince - asi až ke křižovatce na Freistadt. Snad se tak vyhneme zácpám na semaforu, co je cca 1 km za koncem dálnice.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
11. 05. 2012 18:33
Tak už jsme se taky vrátili smiling smiley

Odjezd pátek 4.května 8:20 ze Šumperka
Trasa Mohelnice - Olomouc - Brno - Břeclav - Reintal - Wien - Graz - Maribor - Ljubljana - Koper - Kaštel - Umag
Do Břeclavi cesta v pohodě, jen hodně kamionů. V Břeclavi potom větší provoz, průjezd Rakouskem až k napojení na silnici B7 byl bez provozu. Nákup rakouské známky na OMV u Wilfersdorfu a poté nájezd na A5, která není zrovna vzor tiché a kvalitní dálnice smiling smiley Vídeň poměrně v pohodě, místy větší provoz. Na A2 za Vídní začal slejvák, kterej pokračoval až kousek před Graz. U Badenu asi 4km omezení, u Zöbernu necelých 10km. U Grazu odbočka na dálnici A9 ve směru Slovinsko. Povrch A9 si v některých místech může podat ruku s naší D1. Následoval bezproblémový přejezd hranic u Šentilje. Slovinská A1 se několik km před mýtnicí Pesnica opravuje, omezení je do jednoho pruhu. Obchvat Mariboru a následně celá A1 má super povrch, pochvala smiling smiley Větší provoz akorát v blízkosti Ljubljany. U Koperu sjezd na Pulu a následně nádherná cesta v profilu 2+1 k hraničnímu přechodu Kaštel. Slovinská strana bez fronty a jen odmávnutí, na chorvatské se asi 5minut čekalo a kontrola fotek v pasu. Hned na začátku chorvatské A9 sjezd na Umag a v 16:45 příjezd do Stella Maris Resortu.
Video bude v následujících dnech smileys with beer
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
13. 05. 2012 19:36
Ahoj všem.
Před chvílí jsem se vrátil z MNE. Cesta začínala dobře. Ve 4 ráno jasno a 22 stupňů. V Bosně začalo foukat a bylo mi jasné, že v Choratsku bude zle. A bylo. Takovou buru jsem ještě nezažil. V Benkovci z dálnice a zpět až na Gornju Ploću. U Malé kapely sníh a teplota okolo dvou stupňů nad. Bylo zajímavé sledovat auta směřující k moři s přívěsy, loděmi a já nevím, čím ještě. Od Karlovce už v pohodě. V Rakousku nehoda na opravovaném úseku u odmoriště Schaffern. Naštěstí to šlo objet právě přes tu odpočívku. Od Vídně na hranice dvě měřící stanice rakouské policie. Na každé měli odstavené auto s českou RZ. Z toho mi plyne, že Češi podporují rakouskou ekonomiku grinning smiley Jinak hranice úplně v pohodě, jen mávání a zběžná kontrola pasů.
Přeji všem lepší počasí
srečan i siguran put
Mike
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
28. 05. 2012 22:26
Jaká bývá doprava mimo sezonu? Vyjíždíme 23.6 z Halstattu v Rakousku do Brely (a zpět 30.6.) (sobota-sobotaeye rolling smiley V HR jsme už pár let nebyli a nějak mi to při domlouvání ubytování nedocvaklo, že bych měla volit jiný nástupní a "výstupní" den než sobotuconfused smiley
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
28. 05. 2012 22:42
mimo sezonu úplně v klidu....

_______________________________________________________
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
29. 05. 2012 07:31
I takhle těsně před sezónou a na nejfrekventovanější trase - ....Graz, Maribor, Záhřeb?
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 195
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.