Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?

Autor tony66 
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
22. 04. 2009 17:46
proč by tam stavěli barikády..to by tama přece nemohli jezdit ani místní ..to je nějaká volovina eye popping smiley



juknite zde spíš se tam něco spravuje [www.promet.si]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (22. 04. 2009 18:14).
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
22. 04. 2009 21:39
Tomíku 3, já jsem myslel popis cesty do Chorvatska s marinizací pudla, o dálničních známkách ( Slovinských) mě ani nenapadá psát , protože to stejě neovlivním a na Slovince mám svůj názor a ten nebudu publikovat.
Paw
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
28. 04. 2009 20:59
Ahoj,
chtel bych se zeptat, jestli nekdo muzete potvrdit nebo vyvratit informaci o tom, ze je to skutecne zavrene? Nikde jsem nic nenasel.

Diky Paw

Jitka2 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> V pondeli jsem to jela a byla jsem moc neprijemne
> prekvapena, jelikoz placenou dalnici objizdim tak,
> ze jedu pres centum Mariboru a vyjedu tesne pred
> kruhacem. Ale v pondeli ejhle, oni ten vyjezd
> zatarasili , takze jsem se musela opet vratit na
> zacatek Mariboru, koupit pulrocni znamku( ty mensi
> jeste nemaji). Kamaradka jela tudy v sobotu a
> jeste to bylo pustene.
> Oni proste udelaji to, ze zatarasi vsechny mozne
> cesty, aby se to nedalo objet a kdyz tak s velkou
> zajizdkou. Jsou to mizerove a moje definitivni
> rozhodnuti je ze , vsichni slovinci budou mit
> drazsi apartmany a je to !
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
29. 04. 2009 07:02
Paw...kdyby ses mrkl trochu víš tak bys našelsmiling smiley
Paw
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
29. 04. 2009 09:07
O trochu vys (na tvuj obrazek) jsem koukal, tam se ale hovori o uzavere na rychlostni silnici z kruhace do Mariboru. Na promet.si se da vycist, ze je tam provoz rizeny kyvadlove kvuli oprave krizovatky. Proste by to chtelo sehnat nekoho, kdo tam jel...

Paw
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
29. 04. 2009 09:48
jestli ta jejich mapka nekecá, tak poblíž Mariboru je pouze jedna cesta se zákazem vjezdu (to červené kolečko) u Kamnice, tam asi chtěla jet Jitka... myslím, že kde mají značku práce na silnici, tak je to průjezdné...
[www.promet.si]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil mack (29. 04. 2009 09:49).
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
29. 04. 2009 23:19
Ahoj,
hlavně aby něco podobnýho nevymysleli na tom kusu z Ptuj na hranice do Chorvatska, tam je to doufám ještě bez známky. Silnice 9/E59.
Díky za aktuální zprávy, blíží se odjezd.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
04. 05. 2009 20:46
Ahoj,
nikdo ještě letos nejel?
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
08. 05. 2009 18:10
Ve středu jsem se vrátil,objíždka Lenart-Mureck v pohodě.Nový úsek Šestanovac-Ravča super,ušetřená další hodina.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
08. 05. 2009 18:46
To Pepa72: Podgorica - Brno 8x :-((
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
08. 05. 2009 19:31
Dnes jsem dojel do Bašky na Krku. Je tu krásně a cesta naprosto v pohodě. Jen je v Chorvatsku na dálnici dost uzavírek, jak sekají trávu a možná i opravují. V sezóně to nebývá. Jel jsem Dolní Dvořiště, Linec, Graz, Zagreb a na Rijeku. Slovinsko jsem jel taky přes Lenart. Za Ptujem na veliko dělají dálnici směrem k chorvatským hranicím. Uvidíme jak to půjde objet.
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
08. 05. 2009 20:15
Právě..ten úsek kolem Ptujského kruháču nás bude zajímat nejvíc
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
08. 05. 2009 21:13
Ahoj,
díky všem za info. Pojedu tedy přes slovinský piráty smiling smiley).
Konec června hurá k moři.thumbs up smiley
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
22. 05. 2009 19:36
Ahoj,
pardon, že se stále ptám, ale termín se blíží. Ještě nikdo nejel? Žádné aktuální info o cestě?
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
22. 05. 2009 19:57
Pepo vydrž, ještě je moc brzy aby se někdo vrátil. Zvidíš, že informací bude dost v pravou dobu.smiling smiley
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
23. 05. 2009 19:22
Ahoj,
to máš pravdu, ale proč se nezeptat, kór když startovní horečka roste...grinning smiley
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
23. 05. 2009 20:47
2pepa72: 7.6 jedu tak ti pak poreferuju smiling smiley
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
24. 05. 2009 12:11
koukam, že at napisu cokoliv tak nekdo ma na mne peknou averzismiling bouncing smiley
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
24. 05. 2009 12:41
jirkajh napsal(a):
-------------------------------------------------------
> koukam, že at napisu cokoliv tak nekdo ma na mne
> peknou averzismiling bouncing smiley


Jirko z toho si nic nedělej,je tady nějakej debil který nemá co dělat.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
28. 05. 2009 09:38
Sice jsem se nevrátil, ale z úterka na středu jsem projel trasu Brno-Wien-Graz-Maribor-Zagreb-Ravča-BiH-Podgorica a dovolím si pár postřehů, které se mi nechce dávat do spousty témat zvláště.Přes Brno od severu (I/43) tragédie. Kompletně rozkopáno, doporučuji přes Husovice, židenice a na D2 a potom přejet na I/52. Od Mistelbachu rakušáci jedou jak fretky a nová dálnice se už velmi rýsuje, ale do sezóny určitě nebude. A2 bez problémů, na A9 za Grazem se staví nový most či co, ale dálnice svedena jinam a jen omezení rychlosti. Slovinsko v pohodě, jen původní kruháč u Ptuje neexistuje. Jezdí se přes nový asi 200m ke Ptuji, dobře značeno. Na dálnici se maká, asfalt položen, budují se protihlukovky. Chorvatsko po Zagreb beze změny, na nové mýtnici se makalo i v jednu v noci. Dálnice po Sveti rok bez omezení, původní tubus osazen novými technologiemi, stejně jako Mala Kapela. Za Svetim rokem obousměrný provoz až na Maslenici (oprava a zajištění skal). Předpokládám, že toto bude za chvíli minulostí. Pak až do Ravče bez omezení. Zbytek Chorvatska klasika. BiH, velké práce na silnici ze Ljubušek do Čapljiny, předpokládám však do 14 dnů ukončení. No a kdo se pojede podívat do Černé Hory, tak je hotov obchvat Nikšiče, a rozšiřuje a opravuje se magistrála od Nikšiče k Podgorici. Toť vše, jak se budu vracet, tak zase budu informovat. Přeji všem pěknou a klidnou cestu.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
28. 05. 2009 19:55
Jsem zvědavý, jestli Slovinci ten nový kruháč u Ptuje taky zpoplatní.

Měl bych prosbu. Nikde jsem nenašel mapu toho nového kusu dálnice ve Slovinsku. Nevíte o nečem, nebo nevytáhnul by jste někdo po návratu domu souřadnice z navigace?
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
28. 05. 2009 20:19
Atnarfus s tím kruháčem u Ptuje nestraš za tři dny jedueye popping smiley
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
29. 05. 2009 20:13
Ta nová dálnice ještě není v provozu. Nic pořádného jsem o ní ale nenašel. Polohu odhaduju jenom podle fotek. Vede podle vodního kanálu a netuším kde přesně se napojí na stávající silnici.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
30. 05. 2009 21:42
Takže cesta tam 25.5. Hevlín -Korneuburg-Wien-Graz-Murek-Lenart-Ptuj-Zagreb-Makarska bez problému průjezdné.Od Bosiljeva provoz nulový tunely ve výstavbě průjezd jedním tubusem.Cesta zpět dnes po stejné trase zase v pohodě.Ale provoz směrem k moři překvapivě silný.Oba tunely(sv.rok+mala kapela) uzavřeny.Oba směry ,, obilazak" takže docela síla.Jináč žádný zvláštnosti, na Lučku se poctivě maká a ta stezka (Murek-Lenárt-Ptuj) je dobrá jel jsem ji poprvé a dneska byla plná němčourů a rakušáků s fárama s podvalníkem a pěknou lodičkou(jachty jsou drahý takže na slov. dál. známku nezbylo).Přeji všem a vždy tak pohodovou cestu jakou jsme měli mi.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
31. 05. 2009 08:58
morskyvlk:
zpráva jak má být, žádné dohady, domněnky atd. Ještě jednou Díky! krásně se to čte.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
31. 05. 2009 09:24
Copak se jezdí přes Ptuj když jedu z Mariboru po dálnici na Macelj? To je bokem!
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
31. 05. 2009 09:35
Jančo se vší ůctou Ty asi nevýš ,,vo co gou".Já jsem právě po ,,tý" dálnici jet nechtěl víš??!!
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
31. 05. 2009 09:35
Jančo?????
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
31. 05. 2009 14:06
Pojedu po dálnici (placené) z Mariboru na Split a zajímalo by mne jak to tam vlastně je s odbočením .Přímo v Mariboru byla vpravo odbočka na HR. Nikdy jsem tam nejel, protože jsem jezdil na Istrii. Dnes když koukám na mapu, tak by se na dálnici na HR mělo odbočit až dost za Mariborem. Jak to tedy v praxi vypadá? Jsou tam dvě odbočení? V Mariboru na starou a za Mariborem na dálnici? Ukazují kde odbočit na dálnici a kde na tu "starou" aby se člověk nedostal kam nechce? dík



Upraveno 2krát. Naposledy upravil ladis (01. 06. 2009 09:42).
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
01. 06. 2009 09:19
ladis, tady ti asi neporadí, když neví!
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 80
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.