Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři

Autor Ivo 
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
18. 02. 2014 13:26
mirek113 - my vyrážíme 10.7. potkáme se?

______________________
*Dříve pod nickem LOVA registrace 20.7.2006
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
18. 02. 2014 16:58
tak to ne, já jedu až 15.8. na Čiovo. Beru vnuka a vnučku, mají v tomto měsíci oba narozeniny a tak oslava u moře. Je to pro oba dárek od dědy a babičky. Proto taky přespíme po cestěyawning smiley
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
03. 05. 2014 23:34
Tady odpočívame, kvuli ridicum.
Tady mely povinnou zastavku.
[plus.google.com]

Koupil jsem si tam oblozenou bagetu za 2,5€ a nanuka.
[odpiralnicasi.com]
tahle fotka hiphop prodejny je jinde, fotku prodejny z Lopaty jsem nenasel.
Ostatni se ladovali rizkama v autobusu. Celej autobus od nich pachnul, rozlili plechovku piva, tot dalsi smradek, sustili alobalem a zustali po nich drobky po podlaze.
WC zadarmo


V Rakousku u cerpacky vedle autogrilu nekde uz nepamatuju, pred Grazem, vybirali za pouziti toalety 50 centu. a ani zrcadlo tam nebylo.
o 2 tridy horsi toalety.
[www.rajce.net]
Bagety o pulku mensi proti Slovinsku a za 3,5€
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
13. 05. 2014 12:01
4 all

Je v Rastoke někde speciální místo kde se dá smýt prach z cesty, tedy vykoupat? Nebo je to jedno a vodu, kterou první uvidím, tak do ní mohu skočit. grinning smiley Sice to bude v půli června asi ještě dost studené, ale nezkusit to, to by mě mrzelo. spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
13. 05. 2014 13:48
No, my dáváme přednost sprše v apartmánu, ale když jinak nedáš spinning smiley sticking its tongue out Projdeš pár desítek metrů po proudu řeky Korany - přírodní koupaliště
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
13. 05. 2014 19:58
Libore,tak toto si nemůžeš nechat ujít....úžasné !!!
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
13. 05. 2014 22:05
Majko,

já sice radši privátní zákoutí, ale na takovém velkém placu si aspoň pořádně zaplavu. grinning smiley

Mildo,

si pif, že si to ujít nenechám. Doufám, že teplota vody bude optimální. To, abych doplaval na protější břeh a po cestě nezmrzl. yawning smiley
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
14. 05. 2014 07:04
ledová stejně jako v létě ,ale je tam krásně
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
14. 05. 2014 07:22
Marťas,

vždyť na výše uvedených stránkách píší: "Temperatura vode ljeti doseže i do nevjerojatnih 28 celzija." Tak jak může být ledová? grinning smiley Před 8 lety jsem se koupal v červnu pod Skradinskim bukem a šlo to. A navíc po celonoční jízdě to bylo nesmírně osvěžující. thumbs up



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Sk@nes (14. 05. 2014 07:24).
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
14. 05. 2014 07:34
Tak po koupeli pod Skradinskim bukem Ti bude připadat opravdu teplá thumbs up smileythumbs up Iva by mohla udělat pár foto yawning smiley
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
14. 05. 2014 14:05
Majko,

mám pocit, že se nám teď někdy pokazil foťák. grinning smiley
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
14. 05. 2014 14:47
To jsou jen výmluvy
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
15. 05. 2014 14:25
Spát nespím, ale odpočívám až u moře a to buď pěkně ve vodě a nebo v nějaké přilehlé hospůdce se studeným nápojem (já jako skoro nepiják, vesměs s ledovým čajem) a užívám si to vše smiling smiley To, na co jsem se celou cestu těšil smiling smiley Unaven nějak nebývám, jak zaparkuju před apartmán a zamknu auto, tak si v ten moment připadám jak kdybych celou noc spal a den pro mne začíná smiling smiley

Hrvat Mishell

______________________________________________________________________________________________________________________
Krk, Trogir, Makarska, Stupin Čelinne, Podgora, Gradac, Turanj, Pakoštane, Pakoštane (2012 - 2x), Pakoštane, Pakoštane,..
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
16. 05. 2014 10:52
Hrvat Mishell - ja to mám podobné, keď dorazíme do cieľa tak vobec nespim-neodpočívám, sám to nechápem.
Čo sa týka odpočinku na ceste tak 1. zastávka - tu 2. za HR hranicou, 3. odmor. Modruš. 4. odmor. Benkovac a 5. apartmángrinning smiley

To odpočívadlo+benzínka Landzeit je super miesto, trochu vačšie takže viac turistov ( záleží koľko je hodín ) - veľké priľahlé parkovisko, reštaurácia v penzione.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
17. 05. 2014 19:38
Podle toho, jak potřebuju smiling smiley
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
18. 05. 2014 12:25
Prosím nemáte někdo kontakt na ubytování v Rastoce ,nejraději u Vučetů,nebo i někde jinde???
A čerstvé info jaké jsou ceny pro 2 dospělí a dvě děti.thumbs up
Moc se nám v Rastoce podle fotek a vašich komentářů líbí ,tak by jsme to letos na konci srpna chtěli zkusit při cestě tam a prodloužit si o den dovolenou na Pelješaci v Žuljaně..smileys with beer
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
18. 05. 2014 14:55
[forum.ihvar.cz] yawning smiley
možnosti ubytování v Rastoke ... a vybírej thumbs up, a když si dáš tu práci a přečteš celé vlákno, tak vše najdeš i s fotkami.yawning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rosmarine (18. 05. 2014 14:56).
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
18. 05. 2014 18:01
Ubytování u Božena Holjevac Modrušan super je to u tržiště naproti kostelu
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
18. 05. 2014 18:23
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
19. 05. 2014 10:14
pro Ruza01

Vloni jsme u Vučetů platili 16 € za osobu a 6 € za snídani /os. Máme už ale velké děti, možná že mladší by měly slevu.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
19. 05. 2014 20:58
Ahoj,a moc díky za info!!!!thumbs up
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
02. 09. 2014 19:37
... to je různé ...
většinou se jede s přestávkami až do Splitu, já až na trajektu ... někteří šoféři před ním ...
[www.rajce.net]
smileys with beer
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
01. 01. 2015 19:53
táto zastávka je vždy ...grinning smiley

www.rajce.net
www.rajce.net

---------------------------------------------------------------------------------------------------
2012-Baška Voda, 2013-Ždrelac, 2014-Drvenik, 2015, 2018 Brist, 2017-Žuljana, 2020-Bibinje, 2022-Gradac, 2023- Sućuraj
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
16. 02. 2015 12:11
Letos mám v plánu cestu se třemi zástavkami po cestě.První na chalupě v modré,druhá na Plitvických jezerech a třetí na srazu v Medov Dolac.Všude bych přespal.Dilema je pouze kde najet do Bosny a to pouze jednou na cestě tam.
[www.mapy.cz]
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
16. 02. 2015 16:21
23 hodín čistej jazdy po kotěhúlkách, to by som asi už nechcel.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
16. 02. 2015 18:01
ak by to mala byť cesta kukačka tak dajme tomu...ale ja by som to vzal na Metkovič - Opuzen a trajekt z Ploče...thumbs up smiley

---------------------------------------------------------------------------------------------------
2012-Baška Voda, 2013-Ždrelac, 2014-Drvenik, 2015, 2018 Brist, 2017-Žuljana, 2020-Bibinje, 2022-Gradac, 2023- Sućuraj
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
17. 02. 2015 09:05
jozef1 souhlasím.Pokud bych to jel na jeden zátah je to nesmysl a ani bych to nepřežil.První zastávka na chalupě v Modré nevím jak dlouho, minimálně přespím, Plitvice plánuji každý rok,tak bez děcek to snad klapne.Tam taktéž s noclehem a v Medov Dolac taktéž přespím.Nejhorší úsek je pouhých 200 km a to snad není problém pro nikoho.Po cestě dokonce plánuji oběd a prohlídku Mostaru a nějaký nákup potravin na pobyt.
Každý rok jsme museli všechno uložit na své místo,abychom vlezli.Když jsme jeli větším autem(Galaxy),tak jsme vezli snad i botník.Mi stačila jedna igelitka.Balí zásadně manželka, já bych to nenarval ani do autobusu.U žen je to podle mých zkušeností tak, že si vystačí vždy s tím co se jim nabídne.Letos na 99% jedeme sami.Dcera s vnukem a vnučkou (9.měsíců v srpnu)by tam měla dojet.Možná na zpět vezmeme vnuka (7.let).
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
17. 02. 2015 12:44
Tak to je mazec, okružní cesta Evropou. Kolikrát už 10 hod. do Splitu připadá dlouhých, letos na pobřeží do Drveniku , pauza před prvním trajektem a 62 po ostrově. Puzírujem dle potřeby, většinou 2 -3 zastávky a jedna delší na schrupnutí. Stejně nespím více, jak hod´ku, nějak mi to nejde. Ale tem pocit se ráno kolem 7 natáhnout na betonové molo v Drveniku, pak se i na chvilku ztratím.
Asi je to vždy způsobeno velkým těšením se na vše, co nás čeká.

Druga domovina Hvar - Zavala.
Anonymní uživatel
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
17. 02. 2015 13:09
Ajafe ja sa snažím spať celou cestou v autobuse.Ale zatial sa mi to nikdy nepodarilo.Pred osmimi rokmi som bol silny fajčiar, ale prestal som zo dňa na deň.Autobus stal každe tri hodiny. 5 minut spánku a dve hodiny a pätdesiat päť minut čakanie na daľšiu cigu.Teraz už len spim...
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
17. 02. 2015 20:02
do r.2012 sem jezdil na noc..ale poslední dobou jezdím mezi 3-4 hod ráno...je to pohoda...cestou kochačka..zastavím si jak potřebuju...první asi po 300km..v HR mám už své osvědčené zastávky jako Modruš, Jasenice, Krka ..někdy taky Kozjak a hlavně průsmyk nad Brelou...na Blato v klidu dojedeme do 17hod...dáme pivko a rakiju u domácích a jdeme na procházku kolem moře..nebo si jdeme zaplavat.....zpět jezdíme kolem 14:30...dopoledne ještě u moře..pak něco pojest a valíme domů..přijedeme v klidu kolem 2:30..jdeme na kutě v klidu se vyspíme a dopoledne jsme v pohodě bez únavy



Upraveno 2krát. Naposledy upravil vasnivykolista (17. 02. 2015 20:06).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 166
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.