Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři

Autor Ivo 
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
20. 07. 2006 20:15
Jo byli, ty to tam znáš? příští rok tam jedem zas thumbs upthumbs upthumbs up
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
20. 07. 2006 21:03
Spali jsme tam už letos potřetí, objevil jsem je přes Adria Data Banku (za nekřesťanský peníz), pak se s nima domluvil přímo a už to perfektně funguje, nechtějí ani zálohu. Fotky z Rastoke na [www.kacha.cz] jsou taky odsud (Ivan a Bernarda sedí na zápraží). Ivanova rakie je taky výtečná. drinking smiley
Jak jste na ně přišli vy?

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
20. 07. 2006 21:13
Úplně stejně a pak jsme dostali vizitku a jsme spokojení. Ta Adriadatabanka jsou opravdu vydřiduši,vem si, že jim spadne do chřtánu 6 stovek za jedno telefoní číslo. To je fakt sílaeye popping smiley jdu okouknout ty fotkysmiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
20. 07. 2006 21:36
Já to měl dražší, poprvé sme tam spali celkem tři noci tři dospělí a tři snídaně. No pálka. Ale mají to chytře udělané - u nich se to menuje "Pokoje Ivan". No dá se to najít nebo rozluštit? Nedá!
Ale dneska sem rád a taky rád k nim jezdím. Jen letos cestou tam (po dálnici) sme to naplánovali až k Zadaru, spali sme ve Vinjeraci - taky moc hezké, ale není tam ta rodinná atmosféra jako u Vučetů, o bohaté snídani ani nemluvím.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
20. 07. 2006 21:55
Máš pravdu. jediné poznávací znamení je cedule CIMRY. Jak tak vidím tak jsme to měli obráceně, na cestě tam jsme spali u nich a zpátky jsme bohužel najížděli u Zadaru na dálnici. Na příští rok to musíme nějak vykombinovat.
Mojim oblubenym miestom v Chorvatsku je Makarska riviera. Z Bratislavy je to cca 850km. Pokial mam zaisteny hotel v sobotu, snazim sa vybrat si dovolenku min. od stredy a v piatok rano oddychnuty vyrazam na cestu. Naposledy som nemal chut soferovat v noci, tak sme sa dohodli, ze pojdeme cez den, vychutname si krasnu prirodnu sceneriu okolo Plitvickych jazier a navecer po kludnej jazde si na blint najdeme nieco v oblasti Obrovacu pri Karinskom mori, co je vlastne jedno velke jazero. Blizko je uz Biograd n.m., tam vsak uz moze byt problem zohnat ubytko.
Tu nebol problem, v prvom apartmane sme dostali sobe po 15euro na os. Vecera v miestnej restauracii a rano o 6.00 odchod na Makarsku, pred nami este cca 200km. Takze o 10.00 sme boli na mieste, bez stresu a unavy z dlhej cesty.
jel jsem letos po starrej cestě a v pohodě jsem si schrupnul u PLitvic - Rakovica. Babka tam má penzionelk u silnice , parkování v poho a platil jsem za 2 lidi- 1 pokoj 20 Euro.JEn jsem lehce smlouval..Ono když dorazíte před půlnocí ..já okolo 22:40. tak jsou rádi za kšeftík. Jinak u Plitvic máte dobrý parkoviště a kousek dál vlevo i se stoly
Nebojte se jet na jeden zátah, ale je nutné dělat časté přestávky, dětem dávat hodně pít a vzít hračku ,peřinku ,no prostě dítě zabavit .Cestujeme takto asi 800km .Poprvé jsme jeli , když měl kluk 1rok a holka 2.5roku.Ještě máme jedno velké dítě ,tak vlastně sedí v zadu 3děti.Vyjíždíme asi ve 4h ráno Děti většinu cesty spí.Jinak pouštíme pohádky a písničky na cd.Děti se tím zabaví.Kluk má problém s nevolností ,ale většinou stačí kinedril při odjezdu (stačí maličký kousíček) , letos již pojedem po 6té.Když byly děti malé ,cesta byla klidnější .Na vašem místě bych to zkusila jet a pokud by byl problém ,tak se ubytovat .Jedna noc se sežene vždy ,akorát je to trochu dražší. Jednou jsme kvůli bouřce nocovali.Hezkou dovolenou a štastnou cestu-po dálnici sice je to dražší ale hlavně rychlejší a bez tolika zatáček.R
Pro Evik2:

kolik osob tam může přespat- u Vučetů.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
23. 07. 2006 13:42
To Květa:
Asi 8lidí. My jsme 4(2+2). Děti do 12 mají slevu. V místnosti, kde jsme spali, byli 4 postele a měli tam u skříně ještě skládací lůžko. Spolu s náma tam byli vedle ještě starší manželé v pokoji pro dva a to skládací lůžko tam měli taky. Takže když to sečtu tak mi vyjde 8. Pokud by si měla zájem, pošlu Ti kontakt, jsou fakt strašně milí a pohostinní.smiling smileyhot smileysmiling smiley
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
23. 07. 2006 19:05
Květa - U Vučetů mají pokoje pro 3, pro 1 a pro 4 osoby. Ale když bude víc lidí, určitě zajistí ubytko ve vedlejším domě, mají společný dvůr, most přes vodu a celé zázemí. Hodnější a pohostinější lidi jsme na svých cestách ještě nepotkali.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Jarda a Evik2 díky za informace.
Je nás 10 osob(3 rodiny),chceme přespat ve Slunji,prohlídnout si ještě Plitvice,a ráno pokračovat na Pelješac.Vyjíždíme 11.8.Prosím o ten kontakt na Vučetů.Ještě jednou děkuju.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
24. 07. 2006 19:07
Já jim píšu anglicky na mario.jurcevic@ka.htnet.hr (zeťák), odpověď do dvou dnů. Nebude problém, když jim napíšeš česky. Telefon mají +385 47 777 730. Event. ti pošlu soukromou zprávou text, který jim posílám já, jen si změníš datumy a jestli chceš či nechceš snídani.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
To je skvělý,dík.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
26. 07. 2006 19:11
Ahoj lidi,
letos jedu poprvé do chorvatska,do Puly.Jsem z Prahy.Poradíte mi někdo nejlepší trasu?Myslel jsem,že pojedu přes Znojmo.Díky Kamil
Do Chorvatska jezdime uz 5let,letos po seste.Najednou jsem to jel jednou a uz nikdy vic...To co se usetri na prespani se "vykompenzuje" tim,ze jses dva dny tuhy...Kdyz jedem klasicky (pres Plitvice) tak prespime na Plitvicich na nejakym odpocivadle,ale neni to ono.Loni jsme vyrazily pres Bosnu (jezdime na Peljesac-Trpanj) a prespali jsme v Mohaczi.Je to tak na pul cesty a nadhernej kemp : [www.arenacamping.hu]
Cena cca 7-8EUR Navecer prijedem,sprcha,gulasek,pivko-rano kafe a v pohode vyjizdime.Letos se tam chceme stavit znovu.
Pro Jardu: Kdybych chtel jet zpatky chorvatskem,kde je ta Rastoka?
Pro ostatni,kteri jedou na Peljesac: Nohu z plynu,radi tam policajti s radarama!
DOBRO DOSLI:-)
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
27. 07. 2006 10:26
George_1 - Když pojedeš od moře, tak cca 40 km za Plitvicema je městečko Slunj. Hned za ním pod kopcem je levotočivý most. No a pod tím mostem jsou Rastoke.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Dík :-)
Chci se zeptat, kde bych mohl přenocovat po ceste do Splitu. Nejradeji v oblasti severní dalmácie a v blízkosti dálnice. Jedu dlohou štreku a chci pokračovat až ráno. Dík za každou radu.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
08. 08. 2006 17:03
Jenda - Pošli mi dotaz na e-mail, letos jsme spali cestou dolu ve Vinjeraci(20 km před Zadarem, 5 km od dálnice). Celkem hezké a slušné - pošlu ti obrázky, plánek a adresy www.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Dobrý večer,
jeli jsme před 2 týdny, doporučuji jet po staré silnici na Plitvice, kde cca 40-10 km před Plitvicemi je nespočet možností - platili jsme 11 euro za osobu a 4 za snídani - spali jsme 2 noce, udělali jsme si Plitvice - trasu C ( 4-6 hodin s vláčkem a lodičkou ) a pak už jsme následný den dojeli v pohodě k moři.
S pozdravem klidné cesty
J. Bareš
Taky jsme tam stáli, mohu jen doporučit.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
14. 08. 2006 10:37
Dobrý den,
poprvé se chystáme autem do Chorvatska. Rádi bychom se podívali na Plitvice. Poraďte nějaké dobré ubytování za rozumnou cenu v blízkosti jezer, abychom tam byli hned ráno. O kempu přímo na Plitvicích vím, myslel jsem spíše nějaký privat. Díky.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
14. 08. 2006 10:42
Ještě jsem to přehodnotil - pomohla by mi informace o ubytování mezi Plitvicemi a Splitem. Privat či kemp pro dvě osoby, spíš bych jel po staré silnici.
Díky.
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
14. 08. 2006 19:28
pro Jakuba:koukni sem [www.inet.hr] moc hezké ubytování asi 4 kiláky od vstupu do NP,cena byla tuším 15 euro na osobu.Moc fajn lidithumbs up
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
14. 08. 2006 22:41
Znáte někdo levný slušný kemp na cestě z Plitvických jezer do Splitu? Chceme zde přespat jen jednu noc. Díky
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
22. 08. 2006 16:14
Letos vyzkoušený způsob pro ty, kteří musí jet v pátek a sobotu:
- po chorvatské dálnici v pátek večer dojet za "tunely" a přespat. Konkrétně po projetí tunelu Sveti rok na prvním sjezdu odbočit směr Paklenica NP, po cca 1 km je vesnice Maslenica, kde ani v sezoně nebyl problém sehnat privat za 10 EUR na osobu a noc.
- v sobotu ráno pokračovat dále.
Dobrý den Eviku,mohla by jste mi prosím zaslat podrobnější informace-kontakt na penzion Rastok-v Chorvatsku.Na mapě jsem ho bohužel nenašla,možná proto že nevím kde ho hledat.Děkuji za kladně vyřízenou věc.S pozdravem Gábina Regnerová
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
24. 08. 2006 16:04
To Gábina: Máte to v mailu.smiling smiley
Anonymní návštěvník
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
19. 09. 2006 20:16
Všem kteří doporučili nocleh v Raztoce moc děkuji bylo to super byl jsem u moc fajn lidí se skvělým přístupem a perfektní snídaní,výborně jsem si odpočinul a vyspal.Ti co tam nocovali u Bernardy a Ivana ví,o čem píši vodopády jsou úžasné můj e-mail je pohlidal@centrum.cz pro další doporučení.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 211
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.