Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři

Autor Ivo 
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
07. 07. 2018 01:25
My spíme ve Slovinsku v malém hotelu za Mariborem. Je to tak v půlce. Hotel je super a za 55Eur to je i s bohatou snídaní.Každý to má jinak. Já bych se v autě nevyspal. Tisíc lidí, tisíc chutí.
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
07. 07. 2018 12:07
petrrubner, možná by bylo vhodné, když uvádíš cenu, tak uvést za kolik to je osob...
smileys with beer
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
11. 07. 2018 21:07
couddy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Po ceste tam bylo dobre si dát odmoriste Krka.
> Kafe gut. Záchody bych nechtěl vidět v sezóně.
> Výhled super. V noci by tam šlo spát. Pokud to
> tak ale uděláme všichni, bude tam plno.
>
> Zpět teď odmoriste Dobrá. Manche jídlo pro dva
> 130kůň. Tiffon benzín 10.38
> Čisto. Prijemne.
> Pak jistota Gralla, zobern...
Dobrá je mé oblíbené místo pro pauzu cestou do Primoštenu - natankovat, protáhnout se, najíst se a pak si sklopit sedačku a zavřít oči.....
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
12. 07. 2018 08:09
kikhk prosím upresni polohu odmoriste Dodra, nejako sa mi to nedarí nájsť na mape. Vďaka
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
12. 07. 2018 08:44
to 7Peter7:
- viem, že otázka smerovala na Kikhk, ale tu je to miestečko smiling smiley
[www.google.sk]

Umag 2002, Tučepi 2005,2006,2007,2009,2010, Baška Voda 2012, Vodice-Srima 2013, 2016, Primošten 2014, 2021, Pakoštane 2017, Živogošće Blato 2018, Petrčane 2019, Biograd na Moru 2022, Zagreb 05,12/2022, poznavačka Istria /Buzet, Hum, Pazin, Rovinj, Motovun, Grožnjan/ 2023,
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
12. 07. 2018 09:45
A nemyslí odmoriště Dodra - náhodou odmoriště Dobra?????
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
12. 07. 2018 10:34
Ano, toto místo my využíváme k odpočinku v druhé polovině noci taky. Máme za sebou zhruba 550 km a ještě nás čeká 350 km, což jsou tak zhruba 3 hodiny jízdy po dálnici do cíle. Takže kolem desáté jsme "tam". Před ubytováním skočíme "ochutnat" moře a ve dvě se jdeme ubytovat, někdy i dřív, podle informace od recepční.
Výhodou parkoviště je i to, že je to ještě oblast "před horami", kde v noci neklesá teplota vzduchu "k nule". Samozřejmě s nadsázkou. Vloni v červnu tam bylo 18 stupňů, zatímco o pár kilometrů dál je 11 a méně.
Záchody čisté, bez placení, občerstvení non stop,velký prostor pro parkování. Vyhlídka na okolí sice žádná, ale kdo by se v noci kochal okolím.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
12. 07. 2018 11:23
Jen bych tam netankoval - Tifon je pro mě zapovězené čerpačka.
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
12. 07. 2018 12:22
Důvod zapovězení je jaký?
Já tam netankoval, LPG jsem měl ještě dost, doplňoval jsem až za Zadarem.
Jen chválím "odpočinkové místo".
A letos budu tankovat benzin v Rakousku a pak nejspíš až taky za Zadarem, zpátky v Chorvatsku podle potřeby a pak zase v Rakousku.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
12. 07. 2018 14:02
Nafta příšerně pění, nejede to, žere to. Ještě jsem nezažil, aby mi po natankování necelé půlky nádrže vypla pistole proto, že byla nádrž plná pěny jak na pivu. Když jsem pistoli vytáhnul, lezla pěna z hrdla ven. Jen co pěna opadla, natankoval jsem u INA po volátko. Pak už jelo líp. Podobnou zkušennost měli i jiní.
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
12. 07. 2018 14:45
Tak jo, Tifon nebrat.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
12. 07. 2018 17:32
INA i Tifon patří ke skupině MOL, stejně jako stejnojmenné pumpy u nás, není myslím žádný důvod aby prodávali paliva rozdílné kvality. Pokud někdy z jednoho stojanu teklo něco špatně, těžko se z toho dá dělat obecný závěr.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
12. 07. 2018 19:28
Za dva lidi.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
13. 07. 2018 12:15
Pedro66 - -pokud někde natankuji sajrajt, už mě tam nikdo nikdy neuvidí, prostě vyškrtnu z hlavy. A můžou se polepšit, jak chtějí.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
13. 07. 2018 19:10
U té INA bych se hádal. Grafikou a vybavením mají stejné věc, nábytek a akce jako u nás OMW. Ale nemám to kde ověřit. smiling smiley
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
13. 07. 2018 19:43
Tak se zbytečně nehádej a podívej se na stránky INA nebo MOL Group smiling smiley
Partnerem OMV jsou pumpy Crodux.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
13. 07. 2018 21:38
Děkui za upřesnění. Já jen okem "markeťáka" sdílím, co jsem viděl. Díky moc.
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
13. 07. 2018 21:41
Vždy tankuji u INA a nikdy jsem nezaznamenal žádný problém a to common rail od VW je hodně háklivý na naftu, když sjedu z dálnice a tankuju u regionálních menších pump, byť je to taky většinou INA, ale to už je na pumpaři, co tam namixuje aby vydělal, na dálnicích kde je větší provoz to ani nestihnou, tak s sebou raději vozím VIF a leju společně s naftou, pro jistotu...
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
16. 07. 2018 19:47
Dal by mi někdo tip na slušnou restauraci někde v okolí Varaždinu, Čakovce, Mursko Središće, případně Lendava, Dolga Vas?
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
17. 07. 2018 08:18
Už dvakrát jsme se stavovali na jídlo a jednou i přespali v penzionu Ilonka v Mursko Srediste. Vše ok.
[goo.gl]
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
17. 07. 2018 09:17
V jaký den a čas se tam chcete na jídlo zastavovat? Cestou k moři nebo zpět? Jestli to bude na cestě k moři dopoledne nebo kolem poledne od pátku do pondělí tak bych moc nedoporučoval se tam zdržovat a snažil se dostat co nejdříve za Zagreb, ideálně za Karlovac, ještě ideálněji za Bosiljevo. A jídlo si dát až někde později.
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
21. 07. 2018 06:42
Včera 20.7. - oběd v Marché Draganić, kvalitní jídlo za rozumné ceny. Následně dojezd do Slunje, ubytování v pensionu Park - také doporučujeme. Večeře v Petro Raztoke, krásné prostředí, výborné jídlo, extrémně velké porce. Ceny relativně OK, doporučujeme.
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
22. 07. 2018 18:00
Raadek a MartinR: Díky za tipy. Jde mi o místo kde si dáme oběd, kolem poledne ve čtvrtek na cestě zpět domů. Minulý rok jsme obědvali v restauraci Zelengaj u starého Goričanu. Tento rok chci zkusit jet přes Mursko Središće a Redics, proto se ptám na tipy v okolí Varaždinu a Čakovce.
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
24. 07. 2018 06:48
Pokud uvažujete o přespání v 1/2 cesty, spali jsme v apartmani Lovro, v městě Ogulin, za lidovku v přepočtu 900 Kč pro 3 osoby i se psem. Manželská postel a 3 jednolůžka, takže max pro 5 osob, v apartmánu výřivka, parkování v zahradě domu. Naproti obchůdek, takže ráno si koupíte snídani a jedete, check in je do 22.00 a check out do 10.00.
Za tu cenu opravdu dobré přespání. Na radu majitele jsme šli do zdejší pizzerie, cca 800 m na večeři. Výbornou pizzu za 25 Kn jsem dlouho nejedel :-)))
Ve čtvrtek se vracíme a spíme v Maďarsku v Bagod v penzionu Vénusz Panzió és Vendéglő, za 1250 opět pro tři osoby i se snídaní, což si myslím, je super cena. Nechci dělat reklamu, vše je na booking.com
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
24. 07. 2018 10:43
Jedu na Pelješac a dlouho jsem se rozhodoval, v jaké oblasti objednat přespání po cestě, tedy kam jsem schopen rozumně dojet. Pomohla náhoda. Chodí mi od Bookingu "neodolatelné" nabídky, tak jsem jednu využil. Drniš - prázdninový dům GOGA - 25 E/2osoby. No neber to.
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
24. 07. 2018 11:18
Já sice dolů do Gradacu dojedu na jeden zátah, ale taky mě napadlo proč to tak hrotit a nedat si někde výš jednodenní zastávku. 8h cesty je tak akorát, aby to člověka za volantem ještě bavilo a i posádka to ocení. Ale nechci vnitrozemí, chci něco u moře, ikdyž to bude ve výsledku zajížďka. Hledám něco mezi Rijekou a Senjem. Napadlo mě to vlastně až dneska, když jsem si přečetl Michalllovo příspěvek. Maluju, takže mám na přemýšlení času habaděj.
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
24. 07. 2018 11:41
Valeri , u moře na 1 noc ? ... nevím, nevím , to z tebe budou mít radost ... a dají si vysokohorskou přirážku smiling smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
24. 07. 2018 11:58
Nemusí to být v první řadě, to jedno odpoledne si klidně dojedu autem k pláži a zaplatím parking. Ale chtěl bych se už koupat cestou. Přes booking bych určitě něco našel, ale zatím jsem teprve stadiu uvažování jestli se to vyplatí a jestli to není náhodou kravina. Mě takových blbostí napadne hodně..... třeba včera, že bych mohl jet příště na Varaždin …. grinning smiley
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
24. 07. 2018 12:21
Já chci letos vyzkouset koupacku v Perucko jezero, uvidim, jestli to bude casove klapat.
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
24. 07. 2018 12:30
Valeri, vidím to podobně, jako Isekon.
Nicméně Ti nápad s pauzou kdesi na Istrii nebudu komentovat ani hanět: neznám to tam.
Jestli však trváš na vodě a slevíš ze slanosti, co takhle Slunj, Rastoke? Nakonec i v okolí Plitvických jezer by se našlo, ale tam mají, čím blíž k vodě, tím nestydatější ceny.
Připustíš-li, že by to mohlo být i ve Slovinsku, tak v Pobrežje a Videmu jsou nejméně 4 možnosti přenocování u Ptujského jezera...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 56
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.