Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři

Autor Ivo 
Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
28. 07. 2017 20:31
Zdravím, jedem letos s 9měsíčním prckem z Brna na Pelješac. A řeším cestu. Chtěla bych na noc, vyjet cca v 21 hodin a cestou přespat někde v motelu. Protože budu řídit sama, tak kam dojedu, tam dojedu, jakmile budu cítit, že dál to nedám, chtěla bych přespat v nějakém motelu, spaní na "pár" hodin, na odpočivadle v autě rozhodně ne. Zaplatím si normální postel. Jde mi o to, kde mě ubytují třeba ve 2,3 ráno? Dejme tomu, když všechno půjde, tak už by to mělo být v HR. Dáte tip? Díky.
28. 07. 2017 20:48
preco chcete riskovat a este s dietatom, pokojne rozdelte cestu na 2 dni, cestujte cez den a uzivajte si vylet.
28. 07. 2017 21:09
Ano, toto už jsem také zvažovala. Vlastně řeším a hledám celkem intenzivně nejvhodnější variantu. Ale rozhodně neriskuji. Jezdím (resp. jezdila jsem, než jsme měli prcka) na jih HR už několik let, někdy i 2x ročně, vždy na noc, vždy na jeden zátah, vždy já jako jeden řidič. Bez nejmenšího problému (ťuk, ťuk), bez nejmenšího riskování, adrenalin a těšení se na moře udělají své :-) a únava se nedostavovala. Ale cítím, že letos to na jeden zátah prostě nedám, na střídání nikoho nemám. Proto zvažuji i tuto variantu, kde se dá přespat v noci ;-). Pro mě samotnou je noční jízda víc pohodlnější (když je provoz slabý) než přes den.
avatar Re: Kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři
28. 07. 2017 21:28
Tady lidi spi casto kolem Plitvic. Tak by nekdo mohl dat odkaz na ubytovani.
28. 07. 2017 21:53
To jo, nicméně s ubytkem ve 2-3 ráno... to v soukromí asi nebude žádná hitparáda a do nějakých motelů / hotelů moc fóristů po cestě asi nejezdí smoking smiley
Katko, co to zkusit obráceně - vyrazit ve 3 ráno a dát to na jeden zátah? ... jasně nevím, kudy chceš jet, zda jsi "sova nebo skřivan" atd., nicméně, kdyby ti to nevycházelo, tak budeš ubytko řešit v "normální" dobu...
28. 07. 2017 22:10
S devitimesicnim ditetem tak daleko? Mno, kazdy sveho stesti strujcem... Jinak si myslim, ze v tenhle cas na blind nebude k sehnani nic. Leda objizdet ubytka a zvonit. Otazka casu, kdy nekdo pusti ze retezu psa.
28. 07. 2017 22:41
Spali jsme teď v Ogulinu - Guest House Neno (objeví se odkaz na google mapách když si trochu přiblížíš Ogulin), z dálnice asi 5 minut. Ovšem z Brna to může být 7-8 hodin jízdy a oficiálně ubytovávají do půlnoci, třeba by šel domluvit pozdější příjezd. Ale jak už někdo navrhoval, vyjel bych trochu dříve, a když už spát v posteli, tak pohodlně celou noc a ne až od 3 hodin yawning smiley .
29. 07. 2017 11:15
HR je srdcovka, když musíš, tak musíš, i s malým prckem smiling smiley, vlastně už v tu dobu 11měsíčním, a on to zvládne yawning smiley, je po mámě hot smiley aneb když cesta je cíl thumbs up Jedem klasickou trasou A,SLO (dálnice),HR. Líbil by se mi motel, příp.hotel s non-stop recepcí. Pokud někdo ví, určitě dejte tip. Děkuji. Popátrám i jinde. Každopádně, pokud neseženu nic, jedu přes den, sic by byl odjezd v pátek :-/, ale je to až v září, takže takové malé +.

Upraveno 1krát. Naposledy upravil katkajj (29. 07. 2017 11:17).
29. 07. 2017 11:37
Na bookingu by se nic nenaslo?
03. 08. 2017 21:52
Jasně že se tam něco najde. Různými okolnostmi (hlavně mou lepší polovičkou) jsem byl přinucen naši srpnovou cestu na Hvar (za 14 dnů hot smiley už tam budem) rozdělit do dvou dnů. Tak jsem hledal něco po cestě přes Bad Radkersburg a Ormož. V Rakousku nebylo skoro nic volné (a nebo bylo zbytečně drahé), ve Slovinsku mě nic nezaujalo, takže zbylo okolí Varaždinu. Nocleh pro 2 dospělé a 2 děti ve Varaž.Toplicich za 35 EUR se zdá být dobrou variantou. Penzion má výborné hodnocení, tak jsem na to zvědavý. Pak dám info pro případné zájemce.

smileys with beer
04. 08. 2017 15:02
Loni na jaře jsme byli na víkend na Plitvicích. Vyjížděli jsme z Brna v pátek někdy mezi 14-15 hod a nocleh jsme měli domluvený v Kuc-Kuc v Karlovaci (40Eu za 4 osoby), kam jsme dorazili pohodlně kolem 22 hod. V sobotu ráno jsme dojeli na Plitvice, tam jsme celý den pochodili a večer se vrátili zase do Karlovace (ještě se zastávkou v Rastoke ve Slunji). V neděli jsme pak jeli v klidu domů s prohlídkovými zastávkami v Zagrebu a Varaždinu.
21. 08. 2017 22:50
Ahoj,v sobotu ideme na Hvar / s nástupom na ubytko v nedeľu-trajekt o 11.00 hod/ a keďže nechceme cestovať v noci ,tak som objednala 1 noc v Slunji-apartmán Luketič-nemáte skúsenosť? smiling smiley
22. 08. 2017 10:41
Zdravím, my teď už podruhé v Rastoke, rooms Buneta, 45,- EUR pro dva....
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 25
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 538 během dne 21. 05. 2011
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.