Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

České Budějovice- Slazburg- Villach- Ljubljana

Autor turojan 
České Budějovice- Slazburg- Villach- Ljubljana
30. 05. 2018 10:13
Jezdí někdo vás doopravdy trasou České Budějovice- Slazburg- Villach- Ljubljana ? Viděl jsem to na [autotrip.cz] , ale snad nikdy jsem neslyšel nikoho o tom mluvit.

Přesunuto a upravený Předmět příspěvku



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jiri.velmez (30. 05. 2018 10:30).
Re: České Budějovice- Slazburg- Villach- Ljubljana
30. 05. 2018 13:08
To je běžná trasa, vhodná spíš pro cestu z Čech na Istrii, akorát ze všech nejdražší. Platí se tu nejvíc tunelů.
Re: České Budějovice- Slazburg- Villach- Ljubljana
30. 05. 2018 14:51
Cesta má smysl když jedete na Istrii, případně na Krk. Určitě je nejatraktivnější a kilometrově nejkratší, současně také nejdražší (celkem 18,7 EUR za tunely/jedna cesta). Osobně jedu příští pátek do Rabacu na Istrii ze západu Prahy přes Linz Graz Ljubljanu, což je o něco málo na poplatcích levnější (14,5 EUR), variantu přes Salzburg zvolíme při cestě zpět, abychom něco z cesty viděli.

Případně na Istrii ještě Trasa ČB - Salzburg - Udine - Trieste - kde se dá vyhnout nákupu slovinské dálniční známky při cestě na Istrii (jen několik km bez dálnice ve Slovinsku) mezi hranicemi Itálie a Chorvatska.
Re: České Budějovice- Slazburg- Villach- Ljubljana
30. 05. 2018 21:52
Rabac je supr. Byl jsem tam 2x. Ubytovani v Labinu u soukromnika. Ja jezdim z Pisku na Dvoriste, Linz, po A9 na sjezd Trieben, prvni zastavku delam na vrcholu v Hohentauern, kde je hezde detske hriste, po B114Judenburg dale na Klagenfurt kde tankuji na Schellce a koupim tam rovnou Slovinskou znamku, dale na Trzic, Ljubljana, Postojna, sjedu na Pivka, Rupa, Kastav, Opatija Labin. Je to krasna kochaci cesta a deti se v aute nenudi.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil ALONSO (30. 05. 2018 21:55).
Re: České Budějovice- Slazburg- Villach- Ljubljana
31. 05. 2018 07:03
Jel jsem tak několikrát, ale pokaždé byl nějaký problém v Karawankentunnelu. Tak jsem ho objížděl zprava (krásné údolí Sávy) i zleva (přes Loiblpass - jak píše ALONSO) a jde to docela dobře. Kromě toho je taky nejdražší.
Re: České Budějovice- Slazburg- Villach- Ljubljana
31. 05. 2018 09:32
Loibl pas doporučuji. Fórista Tom mě ta loni navedl, slováci z pláže doporučili. Wedle je Wurzenpas, a ten je taky super smiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 53
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.