Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

spoločna cesta - dve auta

Autor nana 
avatar Re: spoločna cesta - dve auta
26. 06. 2017 19:23
Slavkov-Jozka:

já to samože nemyslel útočně na nafťáky.Proto jsem za příspěvek dal smileys with beer,jakože vše s humorem a přátelsky,ať to čudí nebo nesmileys with beer.

Auta mám rád od děcka a je mi jedno na co jedouthumbs up.

No a jinak kolik berou koncernové VW oleje vím.Měl jsem benzínovou Octávkueye popping smiley. A dálkový ji tady na foru svítí pořád. yawning smiley

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PODACA(2001),ZAOSTROG 2x(2002-2003),BAŠKA(Krk-2007),KLENOVICA(2007),GRADAC(2008),BAŠKA(Krk-2009)OREBIČ(2010),GREBAŠTICA(2011),MURTER(2012),STARIGRAD-PAKLENICA(2014),MANDRE(2015),VIR a MANDRE (2015),MANDRE (2016),NOVIGRAD(Istrie-velikonoce 2017),MANDRE(2017),ŽABORIČ- velikonoce(2018),MANDRE 2x-(2018),MANDRE(2020)

-OPEL MERIVA B 1.4i Turbo 88KW(120HP) a Citroen Jumper 2.8HDI(obytná vestavba Dethleffs)
-Jinak od Přerova.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Borino (26. 06. 2017 19:28).
Re: spoločna cesta - dve auta
27. 06. 2017 20:13
Slavkov: souhlas...
Pagam: velký souhlas, ono i já to poslední leta už "nedávám" nechce se mi "tahat" lidi, kteří se neumí ani podívat do mapy. (Jezdím jako první pro cizí auta, a není to ono.) Dost na tom, že po cestě třeba na zmíněný Kaprun, to ještě plánuji zvlášť Brnu, zvlášť Praze, pak srazy za Lincem, pod Salzburkem, Mond See apod. Notoricky známá trase se tak stane opruz, pokud nejede někdo, kdo ocení třeba fajn pauza na pumpě s dobrou kávou a pokec...

Triplex: promiň, ale ten Tvůj příspěvěk už je zase trošku z jiného úhlu pohledu... Podle mě (a vidím to pořád dokola), klasickej vlášek 3 aut (např. pardubické značky), kteří jedou spolu do HR, protože se na tom "domluvili" na silvestra na horách na chatě, ke které nebyly schopni přijet pro 3cm sněhu ...smiling smiley (moje zkušenost).
Ono tady tihle "lepiči se na kufr" většinou moc "ve vláčku" neumí ani po několikáté a nebo prostě jedou dál za rok jen na tu dovolenou...

My jezdíme styl max.2 auta = ˇ"auto s vlekem" (s rozumnou mezerou) a ten v předu drží stopu třeba na I. silnicích, a ten vzadu začíná vyhýbací manévr na dálnicích tak, že "kryje" toho před sebou... Musí se Ti dva znát. A jde i s variantou diesel a benzín ve dvou autech. Ale je třeba se znát, znát ta auta, znát trasu, znát provoz na trase a tušit potřeby toho druhého (pauzy, obědy, kávy apod. ).
Re: spoločna cesta - dve auta
20. 07. 2017 14:43
Tak jsme to ve dvou posádkách zvládli bez větších problémů, jen jedna nedala sjezd z maďarské dálnice M70 na M7 směr Gorican a zajela si asi 12km. Domluva jen přes mobil, vždy jsme se potkali na smluveném místě, a nikdy nikdo na nikoho nečekal déle, než 15 min. Krom toho přechodu Letenye-Gorican, tam si dal kolega trochu na čas.. ☺



Upraveno 1krát. Naposledy upravil radek24 (20. 05. 2022 19:07).
Re: spoločna cesta - dve auta
20. 07. 2017 23:22
My to jeli ve 4-řech a taky bez problémů! Vždy domluvená zastávka,trasa byla všem známá,případná domluva ( spíš pokec ) přes PMR a když ujeli,tak mobilem. Zpět jen ve dvou,pro nedostatek dovolené či pracovních povinností některých pracovně činných. Zbytek odjíždí zítra ,tak šťastnou cestu!!!
Re: spoločna cesta - dve auta
22. 07. 2017 17:23
Jeli jsme ve dvou UH-Pag a včera na zpáteční cestě už mě na konci Rakouska přestalo bavit stále čumět do zrcátka. V srpnu na Hvar pojedu sám.
Re: spoločna cesta - dve auta
23. 07. 2017 07:21
Dva je moc. Taky nejradši sám. Letos se synem Hvar a naposledy. Kam tak ženeš? Nebaví mě jet pomalu. Tak si jed a bylo vyřešeno.
avatar Re: spoločna cesta - dve auta
24. 07. 2017 20:48
Karle, keby si šiel so synom, dve autá, je to moc alebo v poho?
Re: spoločna cesta - dve auta
25. 07. 2017 05:51
Mladý to hnal. To výš. Má 6válec tak se mui to jede. Já jsem mu s Mondeem nestíhal.Asi pujdu do něčeho silnějšího.
Re: spoločna cesta - dve auta
31. 07. 2017 15:29
Mondeo bohatě stačí, jen s větším obsahem. Nejede to špatně. smileys with beer
Re: spoločna cesta - dve auta
31. 07. 2017 21:23
Tych dvaapulek moc není. O dnešnich radši ani nemluvit.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 55
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.