Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

auto

Autor kenad 
Anonymní uživatel
Re: auto
25. 10. 2012 11:15
Na svezení? Spíš na zabití, testovala se na letišti a dá v pohodě 280-300 km/h grinning smiley
Re: auto
25. 10. 2012 12:53
Yamahahaha R-1 ex dává synkovi něco přes 200 PS a jede moc. Na váhu asi 180 kg je to slušné. Na podobné jsem sám jel asi 290. Jenže psal se rok 1999 a mně bylo tenkrát 52 let. Policejním orgánům v Nymburce se to vůbec nelíbilo. Trasa Dlohopolsko - Vlkov pod Oškobrhem. Ale hlavně to bylo bez pokuty. Chtěli pouze odjezd po zadním a s předkem nahoře řadit dvojku. Povedlo se, žiju !!! Koukal jsem moc daleko dopředu a měl jsem strach pouze z toho aby mi tam někdo nevjel z bočních ulic. Touha po překonání 300 nebyla splněna. Škoda.
Jinak Delta se mi zdá příjemnější než trubkový rám. Ale asi věc názoru.
avatar Re: auto
25. 10. 2012 13:31
Vůbec autům ani motorkám nerozumím, jen jsem náhodně nahlédla a probíráte tady čím se dá jet k Jadranu. Možná to někoho zaujme, na tomto stroji přijeli naši krajané na Hvar. Našeho pana domácího tato motorka tak uchvátila, že se na ní musel vyfotit (samozřejmě se souhlasem vlastníka).


Re: auto
25. 10. 2012 18:31
Tak řidiči,máte přezuto...prej budou v servisech kolony jako na Jadran.
Mě se to kecá,když mám právě přehozené gumy.
avatar Re: auto
25. 10. 2012 18:35
... Waja ... krásná mašina, vzpomínám na film Modrá Electra Glide ... smileys with beer
avatar Re: auto
25. 10. 2012 19:05
Bessy, mně tyto stroje opravdu nic neříkají, vložila jsem ten snímek na pokochání pro znalce. Já jsem si při našem příjezdu k místu, kde jsme parkovali vyslechla půlhodinovou přednášku od domácího o krásách a parametrech tohoto přibližovadla a hlavně kritiku na to, že zabírá parkovací prostor větší, než pro autoyawning smiley Co se mě týká, tak kdyby tam stál traktor, tak je mi to úplně fuk eye rolling smiley
Hlavně, že se líbí ostatním smiling smiley
Re: auto
31. 10. 2012 19:41
Přátelé,nemáte někdo zkušenost s výměnou čelního skla?
Jedná se mi o to jak se to řeší z dálniční známkou?
Re: auto
31. 10. 2012 20:01
Mně se povedlo sloupnout z původního skla známku bez poškození, takže žádný problém. Pokud bych jí při tom zničil, byl jsem připravený jí na poště vyměnit. Pravidla pro výměnu známky.
avatar Re: auto
31. 10. 2012 20:06
Kopera napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Přátelé,nemáte někdo zkušenost s výměnou čelního
> skla?
> Jedná se mi o to jak se to řeší z dálniční
> známkou?


Jde to dobře sundat zalamovacím nožem, nebo když je sklo venku, tak polít teplou vodou. Nechat oschnout a dat zpět. Šikovný servisák s tím nebude mít problém smileys with beer
Re: auto
31. 10. 2012 20:16
Prdlajs vodou. Lepší je fén. Vyskoušeno.
avatar Re: auto
31. 10. 2012 20:29
Voda taky vyzkoušena a s úspěchem smileys with beer
Re: auto
31. 10. 2012 20:43
Kamarádi,děkuji za pomoc,ale psal mi Pavel že je to záležitost servisu.V mém případě Škoda.Takže se nemusím starat.
Akorát mě sere že to neschytalo jen sklo.Sice to nestojí za řeč oproti jiným,ale nějaké památky po asfaltovém reciklátu co mě s tím obhodil klučina v Mondeu jsou patrné na levém blatníku.Tak uvidíme co na to zítra likvidátor.
Děkuji motoristé,dobré rady jsou vždy k nezaplacení.thumbs up
avatar Re: auto
31. 10. 2012 21:25
přelepená známka je neplatná, s kuponem vám jí vymění na poště za 40kč
lepší než platit pokutu, celníci jsou nekompromisní

já bych s výměnou počkal na prosinec, kdy autoskloservisy nabízejí jako bonus známku

_______________________________________________________
Re: auto
31. 10. 2012 21:32
Teda Peter,to je zajímavá informace.Znáš nějaké asertivní postupy jak získat novou známku?Nebo podmínky?
A prosinec,figuruje tam nějaké přesné datum...pokud to samozřejmně víš.Děkuji.
Re: auto
01. 11. 2012 09:40
Prelepena znamka je samozrejme neplatna, ale prelepena ve smyslu "prelepena paskou". Pokud ji nekdo setrne ze skla sunda a na nove nalepi, tak nikdo nic neresi, protoze to nepozna. Vim o cem pisu, uz jsem takhle menil celni sklo dvakrat. Znamku jako takovou jsem menil jednou, na poste, protoze byla spatna a nesla odlepit od podkladu. Nauctovali mi 40CZK, coz se mi nezdalo, ale zaplatil jsem a obratem napsal vrchnim postmistrum. Ti mi stejne obratem odpovedeli, ze pokud je znamka vadna z vyroby, nic jsem platit nemel, ze vse uz telefoncky vyridili s prislusnou postou a ze se tam mam zastavit pro tech 40CZK. Z cehoz usuzuji, ze vam takovou zmrsenou znamku vymeni, lec prave za tech 40 CZK.
avatar Re: auto
01. 11. 2012 11:43
Dneska zadarmo nikdo nehrabe......jen učitelé jsou tak "uvědomělí", že plány, maturity a ostatní školní "vymoženosti" dělají za děkuji( a někdy ani to ne). Přitom na to ministerstvo má několik "výzkumných ústavů" a jiných organizací.
avatar Re: auto
01. 11. 2012 15:17
Zdravím majitelé MPV vozů. Potřeboval bych nějaké info, ohledně spolehlivosti, nebo na co si dát bacha pokud máte s nějakým níže uvedeným modelem zkušenost. Rozhodl jsem se vyměnit svou Alteu XL 1.9 TDi (r.v. 2007 naj. 90000Km, velká spokojenost, měním jen za větší prostor, Alhambra mi už příjde moc velká) za nějaké větší MPV. Vybírám ztěchto modelů - Opel Zafira Touran, Ford C-Max Grand, Citroen C4 Picaso Grand, Renault Scenic Grand, Mazda 5, VW Touran - vše naftové motory. Auto budé nové, popř. předváděcí. Pokud máte co napsat, budu rád, když se podělíte.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Kamil (01. 11. 2012 15:19).
Re: auto
01. 11. 2012 15:23
Kamile z vlastní skušenosti se přimlouvám za mazdu 5, ale ti co jezdí v jiných plechovkách budou hájit to svoje. D.
Re: auto
01. 11. 2012 15:54
Ahoj, osobně bych bral FORD. Je to takový dělník ale pozor - 1000 lidí je 1000 názorů.
Mně se tedy nejvíce líbil Renault. Ale je to taková slečinka.
avatar Re: auto
01. 11. 2012 16:44
Ford C-max ve firmě a odešlo jen EGR ventil jinak pracant Renaulta Citrona pohodlné leč nevím jak se polepšili s kvalitou záleží asi na typu motoru . WV ve firmě má syn majitele Tiguana manželka Touareg a ta ho má asi 8let opravdu povedená auta počítám že Touran bude stejné kvality ,záleží zase na pohodlí mě koncern WV nějak nesedí tvrdostí sedaček grinning smiley
Re: auto
01. 11. 2012 19:25
Piccaso,pohodlné, ale nebrat s automatem, jsou jich plné bazary, růčo řazení se v bazarech hůře shání. Důvod to mít bude. Mazda dohání stále zbytek světa v nafťácích.
avatar Re: auto
01. 11. 2012 20:05
důvod pro Piccaso v bazarech moc není je asi ten, že tam ani nedojedou thumbs up smileythumbs up smiley
Už mlčím Michale už mlčím spinning smiley sticking its tongue out
Re: auto
01. 11. 2012 20:47
Kamile,zase jen přidám plk...osobně bych koupil Touran,maji sice motor PD,ale kolega ho prodával s najetým půl miliónem.
Negativa...ojetiny jsou dražší.
avatar Re: auto
01. 11. 2012 22:20
moc díky za názory, obcházím postupně autosalóny, nabídka je opravdu veliká, aut je na skladě dost, do mého cenového limitu 600 tis. se vejdou se svým nejvýkonějším dieselovým motorem i s lepší výbavou, na každém vidím jak + tak -, teď opravdu hledám jen zkušenosti se spolehlivostí.
Zatím jsem měl 2 x octavii 1,9 TDi 66 kW a posledních pět let Seata 1,9 TDi 77 kW kde jsem po ujetí 10000 Km nechal softw. upravit výkon. Pravidelný servis co 15 000 Km u aut. servisu. Krom výměny oleje a filtrů jsem připlácel jen za brzdové destičky. Před těmito auty jsem ještě jezdil s benzínovými vozy: Ford Siera 2.0i (bylo to v roce 1994, mi bylo 18 tak si asi umíte představit jak jsem stím na cestě zacházel, jinak fajný kočár), potom Ford Fiesta 1,3 (takové fajné malé brko) a Seata Cordobu 1,4 ( stím jsem najel 100 000 Km, motorově žádný problém, často odcházela zadní ložiska cca co 25000 Km).
Máte pravdu ohledně Picasa - na netu je popsaných problémů až trochu moc, přitom test. jízda s automatem vypadala celkem dobře. Ford C-Max Grand mě okouzlil z venku, ale uvnitř mě to až tak nenadchlo. Zafira se mi osobně moc líbí, v časopisech a v testech spíš kladné recenze (možná se budete smát, ale oni vůbec nenabízejí zadní stolečky, což by u mých ratolestí asi neprošlo), málo informací, ohledně spolehlivosti. Zítra jdu na Mazdu 5 a pak ještě VW Touran.
avatar Re: auto
02. 11. 2012 00:25
[www.autorevue.cz] - a tohoto francůze - [s.imedia.cz] -- tam v "hledáčku " nemáš a to je asi dobře . a tohle by bylo pro tebe asi malé .. - [www.periskop.cz] - toho bych si dovedl představit mít v garáži - muj dvorní automechanik má 2 . dovezené z Německa , jasně , že v naftě a pohoda - a pro mě jistota ,že by pro mě dojel s vlekem --- kdyby mě nechtěl odvést z H.R. domů už muj vetchý Focus .
Re: auto
02. 11. 2012 14:00
Já bych se toho C-4 Picassa vůbec nebál, dle mého velmi dobrý cenový kompromis, nemusíš jako u koncernových vozů připlácet za každou i izdobnou lištičku atd..6-ti kvalty už mají konečně přesné řazení-po mnoha letech se to frantíci konečně naučili.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Schimi (02. 11. 2012 14:02).
avatar Re: auto
02. 11. 2012 20:47
Tak dnes otestována Mazda 5 a dojmy jsou velmi pozitivní. Je to jeden z favoritů do garáže.
Re: auto
04. 11. 2012 07:42
Mazdu 5 má od nové kolega.Je dost choulostivá na kvalitu nafty(už měnil dva vstřiky a to jezdí jen k čerpačkám).Má najeto 90tkm a čekají ho rozvody.Sada 8tkč .Celkem pálka proti jiným.V inzerci je jich i dost naprodej což taky o něčem hovoří.Píšeš i o Zafiře.Tu jedině s motorem Fiat 88kw,ale nemá boční šoupačky oproti Mazdě ,které jsou celkem fain. U té 5 je nějak divně řešen i filtr pevných částic.Na jízdy kolem komína nevhodné.
Re: auto
04. 11. 2012 08:52
Kamile a co toto?


Jak se z toho čučí ven nevím ale asi nic moc. Tu linii střešních a okenních partií bych hodil trochu níže. Třeba by to vypadalo lépe.
avatar Re: auto
04. 11. 2012 18:47
to NEDOJED: mám v hledáčku Zafuiru Tourer a tam je 2.0CDTI 81kW - 94kW a 121kW. Vychází se ztoho z 81kW a ty dva jsou pouze upraveny softwerově.

to Hradečák: Jaj, to vypadá dobře, ale neumím si to představit jako rodinné auto. Chjo, kdyby člověk o výběru mohl rozhodovat sám. Dal jsem možnost ve výběru manželce, nejvíc v tom najezdí ona (do práce a děti do školy), já jsem rád, že si stím zajezdím aspoň na výlety a dovču a tady je problém, co se líbí mi, tak se nelíbí zase jí a zatím jsme se aspoň trochu shodli na Mazdě 5. Jak jsem psal, každé z uvedených aut má nějaké + i - .Majitelé těchto aut, každý chválí to své. Na netu je informací o všech až dost, u každého auta se nějaké problémy objevily, testy mluví pokaždé jinak. Porovnávám snad vše. Motor, výbava, záruka, servisní prohlídky, velikost pneu, spotřeba, pojistky, konečná cena auta po tom, jak velká sleva se mi podaří ukecat a co mi jsou ochotni ještě do auta dodat bez příplatku, výkup mého vozu atd. Auto je plánováné na 5-6 let, pak bude-li se dařit, tak zas nové. Tento týden se rozhodne. Ještě mě čeká test. jízda Renault Grand Scenic, ale tam už manželka prská na palubovku co vidí v prospektu - aspoň se zasměji, nad jejími komentáři grinning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Kamil (04. 11. 2012 18:48).
Promiňte, ale nemůžete přidávat odpovědi na toto téma. Toto téma bylo již uzavřeno.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 218
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.