Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

autobusová doprava Split - Omiš - Makarska

Autor paulie 
autobusová doprava Split - Omiš - Makarska
15. 06. 2015 13:06
Chci se zeptat, jestli nemá někdo zkušenosti z cestováním po magistrále běžnou autobusovou dopravou mezi Makarskou a městy Split nebo Omiš? Budeme letos v Pisaku a cheme si zajet na výlet do Omiše a Makarské, ale samozřejmě si dát taky pivo a nějak se dostat zpátky. Tak mě napadlo že bychom jeli autobusem, nad Pisakem se dívám je autobusová zastávka. Má s tím někdo zkušenosti? Jestli to opravdu jezdí a dá se na tu dopravu spolehnout. Díky za info, toto téma jsem tady nenašel.
Re: autobusová doprava Split - Omiš - Makarska
15. 06. 2015 13:24
Jela jsem ze Splitu do Omiše asi před šesti lety, je tam autobusová zastávka za kempem a autobusové nádraží



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Janča12 (15. 06. 2015 13:42).
avatar Re: autobusová doprava Split - Omiš - Makarska
15. 06. 2015 13:26
Jízdní řád - a výběr možností

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: autobusová doprava Split - Omiš - Makarska
15. 06. 2015 13:35
autobusy se použít dají jezdím do Chorvatska busem a na místě místními autobusy
Re: autobusová doprava Split - Omiš - Makarska
15. 06. 2015 20:25
Třeba dávat pozor, zda bus, který tě vysype na jedné straně cesty při příjezdu, nemusí stavět na druhé straně cesty (zastávka), při odjezdu smiling smiley
vlastnoručně vyzkoušeno smiling smiley v zadaru, pak jsem hledal "autobusný kolodvor". Tak jen koukat a radši se dvakrát přesvědčit.
Re: autobusová doprava Split - Omiš - Makarska
15. 06. 2015 21:09
Jo to je dobrá poznámka :-), díky. Dívám se ale že poslední autobus jede z Makarské na Omiš se zastávkou v Pisaku kolem šesté odpoledne, cože je hodně brzy, tak nevím. Asi pojedem na večerní procházku po Makarské autem.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 177
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.