Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Neukáznění řidiči

Autor Tomáš539 
Neukáznění řidiči
22. 08. 2014 11:48
ED má pravdu, zde je téma pro neukázněné řidiče.
Sem pište svoje zážitky, nebo to jak jezdíte.
Re: Neukáznění řidiči
22. 08. 2014 12:24
Přeneseno z původního vlákna:

Zahajskej napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Připojovací pruh je vedlejší silnice. Tady zip neplatí!

maniacm psal sjíždění dvou pruhů, tzn. jeden průběžný pruh končí a dál pokračuje jen jeden. To je přesně místo pro zip! A při troše ohleduplnosti se podle zipu řadí i ten připojovací pruh v hustém provozu (koloně) i najíždění na ucpaný kruhák i třeba nájezd na zacpaný most v Trogiru abychom byli v HR. Jednoduše jeden zprava, jeden zleva. Jde to i bez předpisu a troubení, jen se musí chtít smiling smiley .
Re: Neukáznění řidiči
22. 08. 2014 12:47
ano ale tady si troufám říci že 70% řidičů nechce o tom ani slyšet a ještě k tomu jsou naštavný, když někdo je tímto "prázdným" pruhem předjede.
avatar Re: Neukáznění řidiči
22. 08. 2014 19:24
Musím se přiznat,taky někdy jezdím jako hovado,když spěchám....thumbs up smiley
Re: Neukáznění řidiči
22. 08. 2014 21:23
Hubnere: klidně si jezdi jako hovado, ale buď ohleduplný k ostatním.
avatar Re: Neukáznění řidiči
22. 08. 2014 21:29
... přiznávám, že jsem za jízdy natáčel ... eye rolling smiley
[www.youtube.com]
smileys with beer
avatar Re: Neukáznění řidiči
23. 08. 2014 06:33
Rozhodně jsi měl měmší prohřešek jak ta Fabka,já mám v autě stále zapnutou kameru jak nastartuju auto a dost člověk žasne co občas vidí po shlédnutí záběrů.....
Re: Neukáznění řidiči
25. 08. 2014 08:00
já nejezdím jak hovado.... ale někdy si holt pomůžu.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil maniacm (25. 08. 2014 10:06).
Re: Neukáznění řidiči
25. 08. 2014 13:25
Hoď po mně kamenem, kdož jsi bez viny.
přiznám se že i já jsem se dopustil několika dopravních prohřešků. Ale za éru mého šoférování jsem měl jednu dopravní nehodu. K ní jsem se i přiznal zde. Moje prohřešky se týkají skutečně pouze rychlosti vozidla. Někdy mne chytnou a zaplatím, někdy ne. Body mám jak se říká fšechny a jezdím denně a jezdím rád a s chutí.
Pár km jsem najel a upřimně říkám. Dnes je to běs. Přes uzavřenou obec jsem 150 ještě nejel. Po dálnici jsem jel autem moc přes míru a na motocyklu ještě více. Ale žiji, protože jsem vždy jel jenom to, na co jsem měl.
Jak povoz tak i hlavu. A předjíždění odstavným pruhem ? Krávovina jak hrom. Nehledě k tomu, že právě v tomto pruhu je nejvíce bordelu a tedy nebezpečí !
Re: Neukáznění řidiči
25. 08. 2014 22:39
Hradečáku, krásná próza. Souhlas, jen doplním. Dodávkou až k alergii na rozvoz. Osobákem na dálnici v noci směrem k letadlům. Benzíňákem v zatáčkách co volant ukope a na motorku od 15let vyšší raději papíry nemám smiling smiley ps poslední co jsem si rozšiřoval byl "bržděnej vozejk" smiling smiley
Jinak souhlas. Já například se na dálnici koncentruji až kolem 160km/h. Ale u nás to pro "debilitu všeho" nelze. A v A si dávám pozor na majáky. ps2 nikoho neohrožuji ani nevytlačuji, pouze jsem zajatcem mých nutných kilometrů k podnikání, což někdy vydá za 4x výměnu oleje za rok a více....
Re: Neukáznění řidiči
26. 08. 2014 05:41
Již jsem to jednou napsal.
Zvyk ze života : nekoukám pět metrů před auto nebo motorku ale raději pět set metrů. Tady nikdy nevíš co Ti kdo vyvede. Viz Bessyho video. Raději se ani nebudu vyjadřovat silnici č. 11 mezi Dlouhopolskem a Vlkovem. Jel jsem na motorce fest ale oči jsem měl až ve Vlkově. A to jenom proto, jaké jsem měl obavy aby mi tam nevjel někdo z boční silnice. Byl to ale krásný pocit. Na okruhu se moc nesvezeš. Když je volno pro motorkáře, tak tam najede spousta "závodníků" a to jde o život . Horší jak u toho Dlouhopolska.
Jak jsem vyčetl, najedeš ročně asi 80 až 100 tis. km. Podle typu oleje.Takže asi si také užiješ.grinning smiley
Kde jsou ty krásné časy kdy to stálo na silnicích v ČSR, v ČSSR a i v začátcích ČR za hou...by ! Ani na té dálnici se dnes nesvezeš. Hradecká dálnice místy valcha jak bejk a korunu všemu dálnice kolem Ostravy no to je vrchol. Není to dlouho kdy jsem jel z Bohumína a viděl jsem TATRU a neměla přední levé kolo. Náklad stažen na pravou zadní stranu korby a valil jak hrom. Nema problema. Couddy a na to mám svědka !!!
Proti tomu je Petrovo video procházka rajskou zahradou.angry smiley
Re: Neukáznění řidiči
26. 08. 2014 10:13
Je to jak píšeš. Navíc jak je dnes módní nedodržovat disciplínu v ničem, může se jednoho dne stát, že někdo bude opravdu spěchat - např. pro rodicí ženu nebo já nevím co závažného - a fakt "poletí" po dálnici v levém pruhu (za 3) na maximu svého auta.... Stát se to může, ale horší bude, že už pro to nemusí být prostor ve vymytých mozcích řidičů, kteří si myslí, že jim ta cesta patří od středního pruhu do leva (to už jsem se tady někde rozčiloval smiling smiley, nebo prostě pojedou 110 a nebo prostě nebudou používat zrcátka a nebo vše do hromady angry smiley

Ohleduplnosti málo, zip nepoužívá nikdo a když vidím u obchoďáka v autě, kterej evidentně to kolečko drží denně a neumí se "zazipovat", vystoupil bych a doliskal ho (Ji). To se děje např. na obchvatu Olomouce směr Hradec. Korunu tomu dávají policajti, kteří stojí na zebře ve zúžení a místo aby pokutovali tohle "čumí" do dalekohledu, jestli máš známku..... chjo.

Tak sem si ulevil smiling smiley pojme tomu dát legračnější ráz...
Potkal jsem neukázněného řidiče v tuningovém žigulíku. Kombík, na střeše starej kufr a vedle toho kandaháry smileys with beer tomu říkám neukázněnost smiling smiley
Re: Neukáznění řidiči
26. 08. 2014 10:48
Re: Neukáznění řidiči
26. 08. 2014 10:54
Dnes se na silnicích nejezdí, ale regulérně bojuje...
Re: Neukáznění řidiči
26. 08. 2014 12:01
Nikdo z nás není svatý a v podstatě každý z nás dennodenně porušuje předpisy. A´t se jedná o maličkosti jako směrovka, drobné překročení rychlosti, nerozsvícení denního svícení, pásy atd. Ovšem nejhorší jsou idioti co se svými kousky chlubí na youtube, diskuzích, v hospodě a pod. Já osobně je přirovnávám ke stejným idiotům, jako jsou ti, kteří po pěti pivech v hospodě na celé kolo vypráví jak ojebávají daně. Prostě udělal jsem cosi a nechlubím se tím, jak je zvykem v naší prohnilé společnosti, kde je toto považováno za největší hrdinství. V civilizovaném světě toto není myslitelné. A tím se o od civilizovaného světa lišíme.
Re: Neukáznění řidiči
26. 08. 2014 12:33
Pěkné Schimi.
Kdysi jsem se rozčiloval a vzdoroval vizí "bezdálničníznámky.cz".
Nyní alespoň ty pruhy, když už tam jsou 3.

Stačí, když nás bude 1%, co se bude chovat, tak jak se má a ono se to pak lavinou otočí. Už teď jsme od toho hrozně malý kousek, jen náš národ je trošku zabedněný a utopený v egu a nákupech a materiálnu.

Hlavu vzhůru, bude dobře. thumbs up
avatar Re: Neukáznění řidiči
26. 08. 2014 16:31
A o tom to je. Přesně trefeno na hlavičku. Rozčilujeme se nad tím jak to vedou naši hlavouni, jak se chovají zbohatlíci a přitom když někdo dělá něco nesprávného ba nezákonného tak se tím chlubíme a okolí to přijímá jako samozřejmost a ještě se tomu směje a schvaluje to. Prostě každý musí začít od sebe a po všech rovinách. Nejen ty zákony a vyhlášky dodržovat, ale odsoudit i třeba veřejně jejich porušování jinými. Aby se stalo běžným, že veřejnost to odsoudí a ne schválí.
Pak je šance, že se něco může změnit.

________________________________________________________________________________________________________________________________
Molunat 1986, Novigrad 1990, 4x Crekvenice 1991-1994, 10x Nerezine 1995-2005, Zlarin 1997, Žuljana 1998, Paklenica 2008, Pelješac Luka Dubrava 2011-2015, Fajana 2017, Crekvenica 2019, Lošinj Sveti Jakov 2020, Pag Šimuni 2023
Re: Neukáznění řidiči
26. 08. 2014 17:46
MotoMoto: je to tak.thumbs up
avatar Re: Neukáznění řidiči
26. 08. 2014 21:07
Teď zrovna jezdím v zemi, kde se disciplína vyžadovala roky tak tvrdě, že už to tu nějak zůstalo v lidech. Sice prý v posledních letech si začínají někteří dovolovat víc, podle hesla nové spolkové země a Česko, Slovensko, Polsko, Maďarsko - naše vzory, ale zrovna se s tím nechlubí, po tom tu policajti dost úspěšně jdou. Tak aspoň někteří soutěží v tom, komu co projde. Snažím se na to ale nezvykat, to je pak po návratu už za hranicí koleda o průseur, protože tu ztrácím ostražitost, nemusím odhadovat, co ten druhý provede.
Inu, v evoluci jsme šli jinou cestou...
Ano, až se skutečně budou trestat prasečiny na silnicích místo hlídání známek nebo měření rychlosti za "zapomenutou" stavební třicítkou, snad se to zlepší. Když ale na některých fórech vidím polemiky nad tím, jestli přejetí dvojité čáry kvůli předjíždění je dovolené, protože to neznamená automaticky zákaz předjíždění, a hrají si tam na advokáty vykládající zákon, tak bych to mlátil. Mokrým hadrem přes držku. Ale sametovým, samozřejmě. Jen žádné násilí, i bezohlední mají lidská práva...
Re: Neukáznění řidiči
27. 08. 2014 06:53
Tak tak, Hille. Je pozoruhodné, kolik úsilí někteří věnují obhajování nedodržování zákonů před tím, aby obhajovali, proč je dodržovat.
Re: Neukáznění řidiči
27. 08. 2014 07:56
"Štyl od rýča" to nám povídej až půjdeš šlohnout na Inu nádobí od kávy.Hlavně "nahlas" poděkuj a tvař se jako že jsi to zaplatil.Vem si na to igelitku, ať ti to nezasere manželčinu kabelku.
avatar Re: Neukáznění řidiči
27. 08. 2014 08:12
tabellarius napsal(a):
-------------------------------------------------------
> "Štyl od rýča" to nám povídej až půjdeš šlohnout
> na Inu nádobí od kávy.Hlavně "nahlas" poděkuj a
> tvař se jako že jsi to zaplatil.Vem si na to
> igelitku, ať ti to nezasere manželčinu kabelku.


Ty jsi obravdu Debil člověče,nebo co jsi za rasu...
Re: Neukáznění řidiči
27. 08. 2014 08:19
obravdu ?Máš přetočené nejen hodnoty.
Máma vždycky říkala:
Stupid is as stupid does.
avatar Re: Neukáznění řidiči
27. 08. 2014 09:12
Hill..Ano, až se skutečně budou trestat prasečiny na silnicích místo hlídání známek nebo měření rychlosti za "zapomenutou" stavební třicítkou, snad se to zlepší. Když ale na některých fórech vidím polemiky nad tím, jestli přejetí dvojité čáry kvůli předjíždění je dovolené, protože to neznamená automaticky zákaz předjíždění, a hrají si tam na advokáty vykládající zákon, tak bych to mlátil. Mokrým hadrem přes držku thumbs up
avatar Re: Neukáznění řidiči
27. 08. 2014 09:25
milošhr napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Hill..Ano, až se skutečně budou trestat
> prasečiny na silnicích místo hlídání známek nebo
> měření rychlosti za "zapomenutou" stavební
> třicítkou, snad se to zlepší. Když ale na
> některých fórech vidím polemiky nad tím, jestli
> přejetí dvojité čáry kvůli předjíždění je
> dovolené, protože to neznamená automaticky zákaz
> předjíždění, a hrají si tam na advokáty
> vykládající zákon, tak bych to mlátil. Mokrým
> hadrem přes držku
thumbs up

...tak bych to mlatil...." Mokrym hadrem pres drzku '

Dovedu si to predstavit ...smileys with beer
avatar Re: Neukáznění řidiči
27. 08. 2014 11:42
Když spousta lidí řidičák zakoupí za pár tisíc,tak jak to asi má na silnicích vypadat,pak ani netuší co to ta plná čára je....
avatar Re: Neukáznění řidiči
27. 08. 2014 12:11
jirkatoledo,
moc Tě prosím, neváhej. Pokud víš o takových lidech, podej na ně trestní oznámení. Pokud budeme všichni jenom kecat a ne konat, tak ten (s prominutím) bordel nedáme nikdy do pořádku. angry smiley
avatar Re: Neukáznění řidiči
27. 08. 2014 12:17
Souhlas , tohle napraseni ( udani ) je v zajmu vetsiny.....smileys with beer
avatar Re: Neukáznění řidiči
27. 08. 2014 12:25
Tady už bylo tolikrát, že se udávalo v zájmu většiny (tedy v zájmu všeho pracujícího lidu).spinning smiley sticking its tongue out Já bych udával klidně ve svém zájmu. Nevymlouval bych se na většinu. Pokud někdo něco ukradne tak je zloděj. Pokud někdo někomu ublíží tak je násilník a pokud někdo porušuje i třeba byť jen vyhlášku a svým chováním mě a mě blízké ohrožuje tak je třeba jednat.
Nejsem svatý a mnohdy bych asi si vysloužil nemalou pokutu, ale snažím se vždy jednat podle úsloví, co nechceš aby činili tobě, nečiň jiný,

________________________________________________________________________________________________________________________________
Molunat 1986, Novigrad 1990, 4x Crekvenice 1991-1994, 10x Nerezine 1995-2005, Zlarin 1997, Žuljana 1998, Paklenica 2008, Pelješac Luka Dubrava 2011-2015, Fajana 2017, Crekvenica 2019, Lošinj Sveti Jakov 2020, Pag Šimuni 2023
avatar Re: Neukáznění řidiči
27. 08. 2014 13:09
Správně je potřeba lidem vštěpovat co je správné když je to v autoškole neučí a proto jsem pána zastavil a slušně mu vysvětlil ,že se netelefonuje za jízdy a kouká se do zrcátka.


Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 201
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.