Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Doporučte mi, prosím, jaké zvolit slušné parkoviště při odletu na dovolenou z Prahy?

Autor AnetaV 
Doporučte mi, prosím, jaké zvolit slušné parkoviště při odletu na dovolenou z Prahy?
14. 08. 2014 08:48
Doporučte mi, prosím, jaké zvolit slušné parkoviště při odletu na dovolenou z Prahy?
Chystám se na dovolenou do HR za pár dnů a mám menší problém. Budu vyjíždět z Benátek (ČR), cesta taxíkem mě bude stát draho, pokud vyrazím autobusem, tak mám dost zavazadel a jsem na to sama. Rozhodla jsem se jet vlastním autem k letišti a tam zaparkovat na nějakém parkovišti u letiště Ruzyně. Máte někdo nějaké zkušenosti? Doporučte mi, prosím, nějaký dobrý parking s rozumným poměrem cena / kvalita
Re: Doporučte mi, prosím, jaké zvolit slušné parkoviště při odletu na dovolenou z Prahy?
14. 08. 2014 08:51
Go parking. je drahý, ale je nejblíž a funguje spolehlivě
avatar Re: Doporučte mi, prosím, jaké zvolit slušné parkoviště při odletu na dovolenou z Prahy?
14. 08. 2014 09:31
Já mám již vícekrát vyzkoušený Goparking, cena cca 100,-Kč na den se mi nezdá tak hrozná. Od června nabízí i kryté parkoviště, cena je cca o 25% dražší. Odvoz na letiště i z letiště je v ceně, vše vždy proběhlo rychle a bez problémů.
avatar Re: Doporučte mi, prosím, jaké zvolit slušné parkoviště při odletu na dovolenou z Prahy?
14. 08. 2014 10:04
Z Benátek to není tak daleko, určitě najdeš někoho kdo Tě tam odveze a zase pro Tebe dojede. Já to tak dělám také když někam letím a to to mám podstatně dál.

________________________________________________________________________________________________________________________________
Molunat 1986, Novigrad 1990, 4x Crekvenice 1991-1994, 10x Nerezine 1995-2005, Zlarin 1997, Žuljana 1998, Paklenica 2008, Pelješac Luka Dubrava 2011-2015, Fajana 2017, Crekvenica 2019, Lošinj Sveti Jakov 2020, Pag Šimuni 2023
Re: Doporučte mi, prosím, jaké zvolit slušné parkoviště při odletu na dovolenou z Prahy?
14. 08. 2014 15:38
Přímo na letišti, parking D, za 750Kč na týden, při rezervaci a platbě on-line (nebo 900 při platbě na místě)
www.prg.aero
avatar Re: Doporučte mi, prosím, jaké zvolit slušné parkoviště při odletu na dovolenou z Prahy?
14. 08. 2014 17:10
Taky napřed koukám, kdo mě na letiště doveze nebo pro mě dojede, jinak kolega využívá parkoviště v Tuchoměřicích, přece jen je levnější, než Go-parking. A na letiště dovezou.
Re: Doporučte mi, prosím, jaké zvolit slušné parkoviště při odletu na dovolenou z Prahy?
14. 08. 2014 17:16
Přijed,odvezu tě,auto ti ohlídám, pak pro tebe přijedu,parkování na ulici.
Re: Doporučte mi, prosím, jaké zvolit slušné parkoviště při odletu na dovolenou z Prahy?
14. 08. 2014 17:21
Už to mám. Našla jsem dobré parkoviště u letiště [www.parkovani-u-letiste-ruzyne.cz] , vše mi vyhovuje, zaparkovala jsem za pouhých 500 kč na týden. Všem děkují.
Tuto diskuzi již není třeba rozvíjet.
avatar Re: Doporučte mi, prosím, jaké zvolit slušné parkoviště při odletu na dovolenou z Prahy?
14. 08. 2014 18:13
Osobně mám vyzkoušeno Parking Hostouň. Přijeli jsme ve 3hod. ráno, zaparkovali, naložili nás a odvezli na letiště. Zpět jsme se vraceli krátce po půlnoci, zatelefonoval jsem, do 20ti minut pro nás přijel na letiště, odvezl na parkoviště, zaplatil jsem a odjížděli jsme domů. Naprosto maximální spokojenost. Kdykoliv budu potřebovat, využiju je zas. Mě mimo jiné taky vyhovuje, že jezdím po R6 z Karlových Varů a tohle parkoviště mám tedy při cestě, nemusím nikam do Prahy zajíždět.

Taky jsme studovali, kdo by nás tam odvezl z domova. Ochotné kamarády mám, o to nejde, ale jednak jsme odlétali i přiletěli v pozdní hodinu a následující den byl pracovní, jednak s ohledem na vzdálenost by se to taky zbytečně prodražilo. To parkování mě vyšlo levněji a bylo to rychlé a pohodlné.

** Petr **
Re: Doporučte mi, prosím, jaké zvolit slušné parkoviště při odletu na dovolenou z Prahy?
05. 05. 2016 16:24
Nedávno jsem četl celkem zajímavej článek o parkovištích u letiště VH, kterej odkazuje na srovnávač cen hlídanejch parkovišť, kde je i hodnocení a rezervace. Jinak dobrou osobní zkušenost mám samozřejmě s GP a potom taky se zaparkujte u letiště ... Všechno v pořádku, odvoz na letiště i zpátky na parkoviště včas a bez problémů.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rooney (05. 05. 2016 16:24).
Re: Doporučte mi, prosím, jaké zvolit slušné parkoviště při odletu na dovolenou z Prahy?
05. 05. 2016 19:58
"Zaparkuje u letiště" mohu z vlastní zkušenosti doporučit - týdenní parkování všetnš dopravy na a z letiště naprosto bez problémů.
avatar Re: Doporučte mi, prosím, jaké zvolit slušné parkoviště při odletu na dovolenou z Prahy?
05. 05. 2016 21:16
Loni jsme měli auto v Makotřasech. Už nevím jak se ta služba jmenovala. Je to sice trochu z ruky, ale bylo to nejlevnější a bez problemu.
Re: Doporučte mi, prosím, jaké zvolit slušné parkoviště při odletu na dovolenou z Prahy?
29. 05. 2016 22:34
Letos auto necháváme zde, jedna z firem, která je z nejbližších k letišti.

[www.google.cz]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil filhou (29. 05. 2016 23:23).
Re: Doporučte mi, prosím, jaké zvolit slušné parkoviště při odletu na dovolenou z Prahy?
02. 08. 2017 15:57
Já bych za sebe doporučil toto parkoviště smiling smiley Zkráceně řečeno: poměr cena/kvalita je velice dobrý smiling smiley

Za nízké ceny nemalý servis smiling smiley
Re: Doporučte mi, prosím, jaké zvolit slušné parkoviště při odletu na dovolenou z Prahy?
02. 08. 2017 21:02
Někdy se dá i parkování přímo na letišti. Parkoviště smart stojí 990Kč za osm dní a máte to 10 minut chůze do haly. Jen bych tam asi nepostavil nějakou extra káru. Nedávno jsem tam nechal jedničkovou Fabii a za čtyři dny tam pořád stála. Trochu jsem se bál, aby ji neodvezla úklidová četa. smiling smiley

Teď měli slevu na parkoviště holliday. Za 800 na osm dní a auto je hlídané a pod střechou.
parkování Mazur u letiště Vídeń
21. 10. 2017 16:14
Zdravím všechny,nevím kam to napsat a nechci zakládat nové vlákno.
Potřebujeme natelit,jak se dostat na parkoviště Mazur ve Vídni,aniž bychom bloudili.
Trasa Kroměříž-Vídeń.Navigaci máme,jen manžel je konzervativní,paní potom stále přepočítává..
Od kamarádky,která je z Hodonína, mám nějaký návod,jak jet kotěhůlkama a ušetřit za rakouskou dálniční známku.
Dosud nás vždy přímo na letiště někdo zavezl.Dostali jsme na 14 dní parkování zdarma od CK,škoda nevyužít.
Budu vděčná za každou radu,vychytávku,jak to tam funguje.Děkuji předem!confused smiley
avatar Re: Doporučte mi, prosím, jaké zvolit slušné parkoviště při odletu na dovolenou z Prahy?
24. 10. 2017 14:52
[www.google.cz]

Zkusil bych tuto trasu
Re: Doporučte mi, prosím, jaké zvolit slušné parkoviště při odletu na dovolenou z Prahy?
11. 04. 2020 10:53
Ahoj, za sebe můžu doporučit tuto stránku. Je to takový srovnavač, nabídne ti to aktuální místa a ceny, je tam na výběr z více míst. Do Chorvatska sice jezdíme autem, využili jsme je ale už několikrát na cestě do Turecka, to bychom autem asi nezvládli smiling smiley) A vyšlo nám to líp, než říkáš + bylo hlídané.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 64
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.