Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

cesta z Prahy na Budejovice a nasledne Viden

Autor lujasek 
Re: cesta z Prahy na Budejovice a nasledne Viden
02. 05. 2018 08:48
Grizzly díky. Jezdil jsem totéž co ty. Právě že dálnice byla jak naše D1, samá záplata, odpočívadla pamatovala lepší časy. Dobré je, že se to vyhne Vídni, jen jsem jí vždy nahoře na kopci do dáli zamával a užil si toho dlouhého klesání a prohřál trochu brzdy. Vždy jsem zapoměl odbočit na tu zkratku "přes roh". Přes Linz bývá poslední dobou nějak narváno a cestou bylo i dost omezení kvůli opravám, nehledě, že nové úseky dálnice do Linze jsou omezené na 80. Takže je v úvaze trasu přes Halámky oprášit.
avatar Re: cesta z Prahy na Budejovice a nasledne Viden
02. 05. 2018 17:02
Zahajskej
Kdy jedeš? Kdo pojede 1., dá avízo jaká je cesta. Já vyrážím 21.6. ráno.

Abych nezapomněl. Pozor na klesání - stoupání u Vídně na dálnici od Lince. Pokud se nemýlím, je tam 80 a loni jsem tam napočítal 3 radary. Na ty jsem si dal bacha, ale jeden mě stejně blejsknul Nazpátek z HR u Vídně na uzavírce byla 80 a radar byl už na konci 10m přes koncem omezené rychlosti.Dopis se složenkou na 45 éček za +13 km/h, Podotýkám 1.pokuta po 35letech!!!!!!!!!! thumbs up smiley

Upraveno 1krát. Naposledy upravil Grizzly (02. 05. 2018 17:09).
02. 05. 2018 19:24
Z Budějovic na Třeboň a dál na Halámky je sice pěkná rovná cesta, ale vadila mi tam ta zvěř. Hlavně proto už tudy nejezdím.

Grizzly
Jedu taky 21.6.. Kam máš namířeno?

Upraveno 2krát. Naposledy upravil valeri (03. 05. 2018 07:41).
02. 05. 2018 20:46
Třeboňsko: Loni a předloni kanců hodně a sviní ještě více. Letos jsem poprvé neviděl u silnice ani jedno. Jezdím denně do práce. Mám na svém kontě pouze jednu veverku za Žárem u Trhových Svinů.

21.6. Gradachot smiley
03. 05. 2018 03:16
Tak už i veverky páchají sebevraždu skokem pod auta? To jsme to dopracovali..
03. 05. 2018 06:53
Jedna kočka, a pak po letech jedna laň. Na Fabii 50 tis. škody a hajnej mastnou hubu.
03. 05. 2018 09:19
Grizzly, jedu až o měsíc později. Jinak já jsem, tedy kromě prasat za volantem, žádné zvíře nikdy neviděl. Vždy jsem to jel ale za světla. Dlouhá cesta lesem je uklidňující, ale hlavně, potkat jenom pár aut, pomalu jsem se na tom kusu z Třeboně do Halámek bál.
03. 05. 2018 17:28
Zahajskej
Přímo na této trase bych si stejně dával bacha. Prej se tam pohybuje medvěd s celou rodinou v červeném Hyundai. (Asi se jedná o cirkusového medvěda od Berouska) .grinning smiley
03. 05. 2018 23:12
Pro všechny kdo se chystají na průjezd Českými Budějovicemi.
Nejhorší čas je v pracovní dny od 13 do 15, v pátek od 12 do 17 a pak neděle odpoledne. Je to taková malá Praha a sázka do loterie. Pokud jedete od Prahy a pokračujete na Kaplici, Český krumlov, Linec, musíte celými Budějovice projet. To bude trvat ještě pár let, než udělají obchvat na Rudolfov a Roudné.

Budějice

Celkově to řadí České Budějovice na 2.pozici v ČR a 490. pozici ve světě, řidiči tam ztratí ročně v kolonách 19 hodin!!!

Upraveno 3krát. Naposledy upravil Grizzly (03. 05. 2018 23:16).
04. 05. 2018 07:03
Kdy obchvat Českých Budějovic? = 2021
Kdy po celé dálnici až do Rakouska? = 2025
Prakticky ze zkušenosti lze odvodit, že v tomto století to nebude!!!
Virtuálně po D3

Upraveno 1krát. Naposledy upravil Grizzly (04. 05. 2018 07:04).
18. 05. 2018 18:47
Pokud pojedete do konce května na Dvořiště a Linec přes Budějice, obrńte se trpělivostí. Z Budějek na Kaplici a Krumlov je slovo "masakr" ještě hodně mírný. confused smiley Nedokážu si představit tyhle opravy v létě. To by jste neprojeli vůbec. Už i v rádiu si z toho dělali prču, ale zdaleka nevystihli ani polovic toho, co se tam děje. Radši to příště vezmu přes dědiny.
18. 05. 2018 20:30
Co se tam děje? Vím že u Velešína se něco opravuje... Jak to tam probíhá? Semafory a jedním pruhem?
18. 05. 2018 23:32
Valeri
Jo, nová vozovka. Štosuje se to tam na několik km. Hotovo by mělo být do konce měsíce.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 107
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 538 během dne 21. 05. 2011
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.