Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Cestovní pojištění+asistenční služba

Autor Tomáš539 
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
30. 08. 2014 19:57
Pojištěno, naštěstí nevyužito, už jsme zpátky :-)
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
02. 09. 2014 23:28
Doufám, že až se 27.9. vrátím, příspěvek od zmrzliny budu moci okopírovat a vložit do vlákna. yawning smiley
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
25. 05. 2015 16:25
Zkoušel už letos někdo nějaké cestovní pojištění? Před chvílí jsem na netu prolezl známé i méně známé pojišťovny a nic jsem zatím nevybral, jen některé hned škrtnul (např.ČP nabízí obdobu toho, co ostatní, ale za dvojnásobek ceny). Pojišťovny jsem na cestu v minulosti prostřídával, vybíral vždy podle hesla za co nejméně peněz co nejvíce muziky. Naštěstí jsem nemusel nikdy využít. Nějaké doporučení pro letošek?
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
25. 05. 2015 16:40
A auto-care ? Jsi taky škrtnul?
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
25. 05. 2015 16:43
....tiež som naštastie nemusel využiť, ale za mňa už po štvrté tá istá poisťovňa G......i ( nechcem robit reklamu )...cena za poskytnutý produkt dobrá....rozsah myslím postačujúci....poistenie zakladám vždy osobne....možno to niekto vyskúša....
...tento rok by som chcel prvykrát skúsiť nejaké pripoistenie k automobilu...

---------------------------------------------------------------------------------------------------
2012-Baška Voda, 2013-Ždrelac, 2014-Drvenik, 2015, 2018 Brist, 2017-Žuljana, 2020-Bibinje, 2022-Gradac, 2023- Sućuraj
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
25. 05. 2015 16:48
Za mě jednoznačně Auto-Care + AXA Excelent. Za málo peněz hodně muziky přesně podle tohoto hesla. Používám v zimě i v létě.
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
25. 05. 2015 23:01
Auto přivezou z HR domů a půjčí na 5dnů náhradní a to vše zadarmo.
Smlouva na jeden měsíc 300 Kč.
AUTO-CARE od EUROP ASSISTANCE, nikdo jim nesahá ani po kotníky.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
26. 05. 2015 06:58
Aktuální cena je 390,- Kč/měsíc s tím, že je tam nově zahrnuto i pojištění pneumatik.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
26. 05. 2015 07:11
Taky se hodlám zvolit tuto asistenční službu, ale pouze pro tento rok. V pojistných podmínkách mají že vozidlo nemůže být starší než 14 let. Což příští rok bude eye rolling smiley cool smiley

_____________________
6x Zaostrog, 1x Sumartin(Brač), 1x Krk, 1x Mali Lošinj
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
26. 05. 2015 09:30
Auto Care si zřizuji každý rok, to je bez debat. Jinak si vždy dělám pojištění včetně odpovědnosti, člověk nikdy neví, třeba se mi podaří podpálit apartmán? Asi to vyhraje ČPP - málo peněz, hodně muziky.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
26. 05. 2015 10:21
Auto Care pro nás nevyhovuje. Auto je starší 14 let. Vloni bylo pojištěné na dovolenou u Kooperativy, letos to zkusím zase. Funguje to jejich pojištění stále? Má s tím letos někdo zkušenosti?
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
26. 05. 2015 14:05
Zahajskej napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Auto Care si zřizuji každý rok, to je bez debat.
> Jinak si vždy dělám pojištění včetně odpovědnosti,
> člověk nikdy neví, třeba se mi podaří podpálit
> apartmán? Asi to vyhraje ČPP - málo peněz, hodně
> muziky.


Copak ti CPP nabizí a kolik to stojí? Tady jsem dal pojištění pro dva lidi na 7dní .Je to komplet včetně odpovědnosti a zavazadel. Není pojištěno storno cesty. To nepotřebuju.


U CPP pouze 2mil odpovědnost. Za ty 2 miliony odpovědnosti toho radsi moc nepodpaluj. A to za to chtějí 702Kč.



Upraveno 4krát. Naposledy upravil petr70 (26. 05. 2015 14:19).
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
26. 05. 2015 15:07
Dobrá dobrá. Sice nevím, kde si se k těm počtům dostal, ale mě to vychází na 13 dní za 2+1 u Axy za 741Kč při plnění za zodpovědnost do 1mil., s vyšším do 25mil.už 1092 kaček. U ČPP mám odpovědnost 1,5mega za 767. Axa má o půl mega vyšší léčebné výlohy oproti ČPP. Je to počítáno přímo na jejich stránkách, né na nějakém porovnávači. Je fakt, že Axu používají hodně cestovky.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
26. 05. 2015 15:33
Máte někdo nějakou ROZUMNOU alternativu k AUTO-CARE od EUROP ASSISTANCE pro starší vozy (r.v.2000 a starší)?
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
26. 05. 2015 17:04
Už se to tady vloni psalo. Kooperativa pojišťuje auta starší 14 let.
Pojištění Kolumbus - Holiday:
Asistenční služba HOLIDAY je určena pro ty, kteří cestují do zahraničí autem. S asistenční službou HOLIDAY se Vám nemůže stát, že zůstanete bez pomoci. V případě, že dojde k nehodě nebo poruše, nebo dokonce k úrazu či vážnému onemocnění řidiče se postaráme o Vás i Vaše vozidlo.

Asistenční služby v případě nehody nebo poruchy v zahraničí:

příjezd a práce mechanika po dobu 60 min zdarma
nocleh v hotelu pro celou posádku vozidla
(pokud je reálná šance opravy vozidla do 48 h)
odtah vozidla do autoservisu, nebo do místa bydliště či autoservisu v místě bydliště (nepodaří-li se opravit vozidlo do 48h)
zapůjčení náhradního vozidla na 5 dní zdarma
přeprava z místa výskytu nepojízdného vozidla do opravny, nebo do místa ubytování, příp. na nádraží nebo letiště
poskytnutí náhradního řidiče na cestu zpět do místa bydliště
Pojistné na cestu v délce trvání do 10 dnů činí 280 Kč, pojištění na cestu v rozmezí 11 – 30 dnů stojí 440 Kč

Dnes volali, že tato služba stále existuje. Chtěl jsem to "projet" na stránkách pojišťovna on-line, ale nějak jsem se na www.stránkách na objednávku neprobojoval. Tak to budu muset sjednat, až pojedu, na pobočce.
MJ
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
26. 05. 2015 19:01
Pánové díky za tip, hned jsem si Auto Care zakoupil.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil MJ (26. 05. 2015 19:03).
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
26. 05. 2015 19:36
Také mnohokrát děkuji za tip na Auto Care - letos ho určitě využiji a hned se mi pojede klidněji.
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
26. 05. 2015 19:46
Na Slovensku niečo podobné nie je?
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
26. 05. 2015 19:59
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
26. 05. 2015 20:14
Je thumbs up

Ten odtah je zaujimavy...
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
26. 05. 2015 20:37
Tak už jsem se propracoval na stránky, kde se dá připojistit u Kooperativy i starší auto. Musí se ale připojistit i aspoň jeden člověk, teda aspoň podle mne. Je to "několik" stránek k vyplnění. A navíc online je to o 10% levnější..
[insure.koop.cz]
Tak snad to půjde.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
26. 05. 2015 20:38
Pánové, nejpodstatnějších je těch 12 vs. 48 hodin na servis (u konkurence) smoking smiley
Se mrkněte na předešlou debatu, tam jsme to rozebírali detailněji... Navíc jsou již i reference, že to spolehlivě funguje...
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
26. 05. 2015 23:40
Auto Care - podle pojistných podmínek čl.7 bod 1.l není pojistitel povinen poskytnout pojistné plnění v důsledku zásahu vyšší moci

Nedá se za to schovat skoro každá událost ?????

Už jste někdo čerpal pojistné plnění této pojišťovny?
Případně s jakým úspěchem?
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
27. 05. 2015 14:53
tumling
definice vyšší moci je přibližně toto:
Jde o neodvratitelnou událost, které nelze zabránit ani při vynaložení veškerého možného úsilí. Může jít např. o živelní pohromu.
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
27. 05. 2015 15:04
Má někdo nějaké objektivní srovnání asistenčních služeb Auto Care a UAMK?
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
31. 05. 2015 22:10
Cestovní pojištění: letos jsem zkusil nové od koop - Kolumbus abonent KA8 - za 1200 pro 2 osoby na celý rok (občas jezdím do A i D, někdy i Tatry)
pojištěny léč.výlohy v zahranicí, doprovod i s ubytováním, horská záchranná služba, zubař, úrazové poj., trvalky, krádež zavazadel i pojistka na blbost do 4mil.

Pojištění odtahu neřeším, ač mě kdysi stál odtah auta z Vídně přes 10 000. Loni jsem koupil Hyundai a pojištění je v rámci 5leté záruky. Loni jsem zůstal viset vlastní blbostí po půlnoci mezi Varaždínem a Záhřebem. Zavolal jsem si Hyundai asistenci a za 50 minut jsem pokračoval v jízdě. Náklady, tj poplatek andělům = 12 Kn (slovy dvanáct kun!!!)
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
01. 06. 2015 08:42
Ahojte, možná by mohlo některé zaujmout (cestovní pojištění). Pokud jste pojištěnci OZP, tak to máte od června do srpna úplně zdarma smiling smiley.

Zkopírováno z jejich webu:
Slevy pro klienty OZP

Pojištěnci OZP a budoucí pojištěnci OZP* mají pojištění léčebných výloh zcela zdarma při sjednání pojištění v době od 1. 6. 2015 do 31. 8. 2015. Tato sleva platí pro cesty trvající do 30 dní do všech států Evropy a je dokonce rozšířena i na neevropské státy na pobřeží Středozemního moře, pokrývá tedy většinu oblíbených turistických destinací.

Ještě odkaz: pojištění
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
02. 06. 2015 09:43
A ja doplnim ze je to do limitu 5 000 000,- , coz neni neomezene jako napr. u allianz, ale oproti konkurenci je to opravdu docela slusne, navic za tu cenu :-) , teda pokud jste pojistenci OZP....
Vyuzivam to jiz nekolikaty rok pro celou rodinu (drive meli 50%slevu pro ozp klienty) a je to opravdu pomer vykon/cena jedno z nejlepsich CP....

Ludek
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
04. 06. 2015 21:38
cestovní poj. mi vychází nejlépe a nejlevněji u generali... 14 dní 3osoby 488.-

Lignano 9/03,
Turanj 9/05,
Trpanj 8/08, 7/09, 7/10, 6/11, 6/12, 6/14, 6/15, 6/16, 9/16, 6/17
Radomír
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
08. 06. 2015 08:12
Tak jsem si zrovna on-line zřídil pojištění AUTOCARE pro mojí fábii za 390,.-Kč. Ale stejně doufám, že to nebudu potřebovat :-).

_____________________
6x Zaostrog, 1x Sumartin(Brač), 1x Krk, 1x Mali Lošinj
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 166
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.