Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Cestovní pojištění+asistenční služba

Autor Tomáš539 
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
09. 07. 2018 12:55
tak esp je propojeno s elektronikou motoru.... auto ve smyku řj motoru dostane pokyn ubrat plyn takže to je klidně možné...
09. 07. 2018 13:02
jinak pokud by byl problém s odtahem o vikendu... požadoval bych náhradní vozidlo tak jak mají ve smlouvě...
09. 07. 2018 13:27
... a ve finále bude v háji snímač otáček na některém kole nebo jenom kablík k němu grinning smiley
09. 07. 2018 13:35
Přesně. V háji bude balita, která je navíc součástí systému pro jízdu zcela zbytného, ale protože je vyrobce na hlavu a asistence umí jenom natahovat ruku, má zákazník o zábavu postaráno.
09. 07. 2018 14:39
No ono to skutečně vypadá na snímač otáček. Uvidíme. Je to Honda Accord.

Jinak jsem po cestě potkal SUV popsané Global Assistance a na plaťáku měl Oktávii, popsanou "náhradní vozidlo". Pokud to u nich takto skutečně funguje, že ti dovezou náhradní auto a to tvoje na stejném plaťáku vezou domů, je to super. Příští rok se u nich na pojistku podívám.
09. 07. 2018 17:31
jinak podle recenzí Europ Assistance nemá moc dobrý slovo... hlavně v rakousku... zlatá global assistance
09. 07. 2018 17:48
DESAR - to to jelo na nouzák jenom 10km/h??
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
09. 07. 2018 18:40
Ale prd, nouzák nejde jen přes určitý otáčky, třeba u VW koncernu max. 3000 rpm, já jezdím v nouzákách celý život, stačí vypnout klíček (samozřejmě kvůli tomu nezastavuju) a hned natočím a auto jede jak z praku, do kopce to tolik netáhne, ale prostě dojet se dá....

řekl bych, že šlo pouze o panickou hrůzu z dálky od domova....

09. 07. 2018 19:10
Nevím, nejsem mechanik. Možná v tom i bylo trochu nervů a obav z možného horšího poškození.
Je to automat, vždy v tom škublo a přestalo reagovat na plyn.

Já jen popsal zkušenost z asistenční službou.

Kdybych si všiml tvého čísla a nabídky odtahu v podpisu dříve, možná jsem ti i volal smiling smiley

Upraveno 1krát. Naposledy upravil desar (09. 07. 2018 19:19).
Tom
09. 07. 2018 19:22
Peter1 je super. Snacha loni bourala a byl tam ( v Praze) coby dup, za super peníze.
Možná si budeš pamatovat.
Dík hoj Tom
09. 07. 2018 19:24
Tak jsem taky žil s tím , že když zavolám asistenci , tak to prostě někdo vyřeší😮. Budu radši věřit tomu, že to opravím, nebo to na nouzák dojede☺
Na nouzák jsem nedávno táhl auto na podvalníku, a taky to jelo. I když jako naložená avie, ale jelo😀.
09. 07. 2018 20:17
desar, omlouvám se, nikdo ani já nemůže soudit stav závady, na místě je to vždy horší než u klávesnice.... nakonec vše dobře dopadlo, ono pouštět se v zahraničních servisech do opravy je kapitola druhá, mohl bych vyprávět (někteří zdejší členové byli do jednoho případu zapojenismiling smiley

Jinak já nejsem nonstop odtah, pracuji na dílně a nebo jsem někde na dovozu... jsem k dispozici jen po dohodě... v 70% případů tam jedu až když je posádka doma a já to jen vyzvednu někde v blízkosti servisu do kterého vás asistenčka stáhne.

11. 07. 2018 09:35
Zdravím a otázka zní.
Které raději pojištění.
1 - Autem bez starostí
2 - Auto care 2.0
Nevím
11. 07. 2018 13:15
Doposud jsem měl vždy AutoCare, letos jdu do toho druhého. Jak jsem již uvedl o pár příspěvků zpět, má pro mě čitelnější podmínky. Jen doufám, že ho nebudu muset, jako léta předtím, využít.
11. 07. 2018 15:17
A já to nechám na KOOPERATIVĚ na cestovním pojištění - KOLUMBUS a asistenční službou HOLIDAY. Na 10 dní, 2 dospělí + auto za 760 Kč. Ještě samozřejmě musím prostudovat z důvodu nového auta podmínky sedmileté záruky KIA , jestli se vztahují záruční podmínky i na zahraničí.
assitencni sluzby
22. 07. 2018 10:02
vyzkousel někdo uz assitencku autem bez starosti nejake zkusenosticonfused smiley
Re: assitencni sluzby
22. 07. 2018 10:31
Už tu vlákno je [forum.ihvar.cz], zbytečné zakládat další.
22. 07. 2018 12:53
Sloučeno se stávajícím vláknem

.
.

_________________________Jirka_________________________
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 11
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 538 během dne 21. 05. 2011
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.