Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Cestovní pojištění+asistenční služba

Autor Tomáš539 
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
09. 07. 2018 12:55
tak esp je propojeno s elektronikou motoru.... auto ve smyku řj motoru dostane pokyn ubrat plyn takže to je klidně možné...
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
09. 07. 2018 13:02
jinak pokud by byl problém s odtahem o vikendu... požadoval bych náhradní vozidlo tak jak mají ve smlouvě...
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
09. 07. 2018 13:27
... a ve finále bude v háji snímač otáček na některém kole nebo jenom kablík k němu grinning smiley
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
09. 07. 2018 13:35
Přesně. V háji bude balita, která je navíc součástí systému pro jízdu zcela zbytného, ale protože je vyrobce na hlavu a asistence umí jenom natahovat ruku, má zákazník o zábavu postaráno.
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
09. 07. 2018 14:39
No ono to skutečně vypadá na snímač otáček. Uvidíme. Je to Honda Accord.

Jinak jsem po cestě potkal SUV popsané Global Assistance a na plaťáku měl Oktávii, popsanou "náhradní vozidlo". Pokud to u nich takto skutečně funguje, že ti dovezou náhradní auto a to tvoje na stejném plaťáku vezou domů, je to super. Příští rok se u nich na pojistku podívám.
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
09. 07. 2018 17:31
jinak podle recenzí Europ Assistance nemá moc dobrý slovo... hlavně v rakousku... zlatá global assistance
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
09. 07. 2018 17:48
DESAR - to to jelo na nouzák jenom 10km/h??
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
09. 07. 2018 18:40
Ale prd, nouzák nejde jen přes určitý otáčky, třeba u VW koncernu max. 3000 rpm, já jezdím v nouzákách celý život, stačí vypnout klíček (samozřejmě kvůli tomu nezastavuju) a hned natočím a auto jede jak z praku, do kopce to tolik netáhne, ale prostě dojet se dá....

řekl bych, že šlo pouze o panickou hrůzu z dálky od domova....

_______________________________________________________
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
09. 07. 2018 19:10
Nevím, nejsem mechanik. Možná v tom i bylo trochu nervů a obav z možného horšího poškození.
Je to automat, vždy v tom škublo a přestalo reagovat na plyn.

Já jen popsal zkušenost z asistenční službou.

Kdybych si všiml tvého čísla a nabídky odtahu v podpisu dříve, možná jsem ti i volal smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil desar (09. 07. 2018 19:19).
Tom
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
09. 07. 2018 19:22
Peter1 je super. Snacha loni bourala a byl tam ( v Praze) coby dup, za super peníze.
Možná si budeš pamatovat.
Dík hoj Tom
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
09. 07. 2018 19:24
Tak jsem taky žil s tím , že když zavolám asistenci , tak to prostě někdo vyřeší😮. Budu radši věřit tomu, že to opravím, nebo to na nouzák dojede☺
Na nouzák jsem nedávno táhl auto na podvalníku, a taky to jelo. I když jako naložená avie, ale jelo😀.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
09. 07. 2018 20:17
desar, omlouvám se, nikdo ani já nemůže soudit stav závady, na místě je to vždy horší než u klávesnice.... nakonec vše dobře dopadlo, ono pouštět se v zahraničních servisech do opravy je kapitola druhá, mohl bych vyprávět (někteří zdejší členové byli do jednoho případu zapojenismiling smiley

Jinak já nejsem nonstop odtah, pracuji na dílně a nebo jsem někde na dovozu... jsem k dispozici jen po dohodě... v 70% případů tam jedu až když je posádka doma a já to jen vyzvednu někde v blízkosti servisu do kterého vás asistenčka stáhne.

_______________________________________________________
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
11. 07. 2018 09:35
Zdravím a otázka zní.
Které raději pojištění.
1 - Autem bez starostí
2 - Auto care 2.0
Nevím
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
11. 07. 2018 13:15
Doposud jsem měl vždy AutoCare, letos jdu do toho druhého. Jak jsem již uvedl o pár příspěvků zpět, má pro mě čitelnější podmínky. Jen doufám, že ho nebudu muset, jako léta předtím, využít.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
11. 07. 2018 15:17
A já to nechám na KOOPERATIVĚ na cestovním pojištění - KOLUMBUS a asistenční službou HOLIDAY. Na 10 dní, 2 dospělí + auto za 760 Kč. Ještě samozřejmě musím prostudovat z důvodu nového auta podmínky sedmileté záruky KIA , jestli se vztahují záruční podmínky i na zahraničí.
assitencni sluzby
22. 07. 2018 10:02
vyzkousel někdo uz assitencku autem bez starosti nejake zkusenosticonfused smiley
Re: assitencni sluzby
22. 07. 2018 10:31
Už tu vlákno je [forum.ihvar.cz], zbytečné zakládat další.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
22. 07. 2018 12:53
Sloučeno se stávajícím vláknem

.
.

_________________________Jirka_________________________
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
26. 07. 2018 11:41
Ta uzavřeno pojištění s Autem bez starostí. Trochu šok z toho, že není žádná smlouva, jen potvrzení o zaplacení a smluvní podmínky. Od auta nechtějí nic kromě RZ. Pozor, nezadává se ani datum, odkdy to pojištění chcete, začíná následujícím dnem po zaplacení. Nechtějí žádné jméno atd., jen to RZ. Tak doufám, že se nic nepotento a nebudu muset využít, stejně jako ty roky předtím.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
26. 07. 2018 13:24
A co letošní novinka od VZP Bezstarostná jízda. Má někdo s tímto zkušenost?

MirekŠi
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
27. 07. 2018 12:52
Využívám více let výše uvedené pojištění od Kooperativy, je to cestovní pojištění (Kolumbus) s asistencí (Holiday) a možností připojištění opuštěné domácnosti.
Uvědomil jsem si ale, že asistenci má i každé povinné ručení, tak jsem trochu probíral možnosti. Mám ho u ČSOB, kde jsou 3 varianty asistence: základ, nadstandard a bez limitu. Takže když si připlatím cca 270,- Kč/rok, mám v nadstandardu např. odtah do místa bydliště do limitu 300,- Euro, což sice nemusí řešit celý náklad, ale dobrejch cca 8.000,- Kč. Varianta bez limitu je dle názvu bez limitu, cenu zatím neznám (týká se nových smluv). Pak je zbytečná samostatná asistence na 10 dní za třeba 500,- Kč.
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
30. 07. 2018 11:25
Tak za nás už AutoCare nikdy. Po telefonu slib, že pokud do 24 nebude odstraněna závada (a to se nám povedlo auto dostat do autorizovaného servisu vlastními silami hned), pošlou valník s náhradním autem a mé odtahnou. Druhý den řekli, že nám zaplatí vlak a auto nejdřív za 14 dní...
Ev nabídli, že by nám dali 8t na to, abychom si pro auto dojeli. Vzhledem k tomu, že si pro něj pojedem, budem to zkoušet, ale nečekám, že to klapne.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
30. 07. 2018 13:55
Možná nová taktika, oficiálně stojí odtah na 1000km 24000 Kč + cesta zpět. Chápu že je lepší zaplácnout pusu klientovi osmičkou smiling smiley

_______________________________________________________
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
30. 07. 2018 22:16
Tak zatím to vypadá, že nejlepší asistenční služba je domluvit se s Pepíkem od vedle co vlastní dodávku i s valníkem, že bude na telefonu a v případě nouze vyrazí směr Chorvatsko.
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
31. 07. 2018 11:45
Luposos asi tak nějak jak píšeš. A hlavně nezapomenout, že pojišťovny jsou od toho, aby vybíraly pojistné a né aby platily plnění klientům.
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
01. 08. 2018 21:40
Jelikož si každý rok sjednávám tuto asistenci, napsal jsem dotaz:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dobrý den, již několik let sjednávám u Vás pojištění na dovolenou, avšak dnes jsem si přečetl příspěvek na foru o Chorvatsku od pagama a začínám pro letošní rok uvažovat o změně :

pagam [ Soukromá zpráva ]
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
30. 07. 2018 11:25 Datum registrace: 3 roky (let) nazpět
Příspěvků: 44
Tak za nás už AutoCare nikdy. Po telefonu slib, že pokud do 24 nebude odstraněna závada (a to se nám povedlo auto dostat do autorizovaného servisu vlastními silami hned), pošlou valník s náhradním autem a mé odtahnou. Druhý den řekli, že nám zaplatí vlak a auto nejdřív za 14 dní...
Ev nabídli, že by nám dali 8t na to, abychom si pro auto dojeli. Vzhledem k tomu, že si pro něj pojedem, budem to zkoušet, ale nečekám, že to klapne.

Tak nevím, co si o tom mám myslet.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pagam [ Soukromá zpráva ]
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
30. 07. 2018 11:25 Datum registrace: 3 roky (let) nazpět
Příspěvků: 44
Tak za nás už AutoCare nikdy. Po telefonu slib, že pokud do 24 nebude odstraněna závada (a to se nám povedlo auto dostat do autorizovaného servisu vlastními silami hned), pošlou valník s náhradním autem a mé odtahnou. Druhý den řekli, že nám zaplatí vlak a auto nejdřív za 14 dní...
Ev nabídli, že by nám dali 8t na to, abychom si pro auto dojeli. Vzhledem k tomu, že si pro něj pojedem, budem to zkoušet, ale nečekám, že to klapne.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Toto mi napsali jako odpověď:

Dobrý den,

nárok na repatriaci samozřejmě vzniká, avšak (jak je uvedeno v pojistných podmínkách – str. 4, článek 7, odst. 1) ne vždy se povede repatriaci zajistit tentýž den.

K uvedenému případu se bohužel nemůžeme vyjadřovat.

S pozdravem

Kateřina VENCBAUEROVÁ
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
02. 08. 2018 11:47
A tím si podepsali ortel smrti i u mne grinning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
02. 08. 2018 14:48
tak jako že to nebude hned bylo celkem jasné. Ale že jeden den řeknou A a druhý den řeknou nejméne 2 týdny....
to je fuk. Teď řešíme opravu a přepravu
avatar Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
02. 08. 2018 15:39
A má někdo kladnou reakci těchto "pojišťoven" při poruše vozidla kdesi na cestách mimo republiku?
A když kladnou, tak o kterou pojišťovnu jde?
Nebo všechny jen slibují hory doly a "skutek utek"?
Re: Cestovní pojištění+asistenční služba
02. 08. 2018 16:16
A proto na ně se...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 48
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.