Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Doprava autobusem Jadranexpres

Autor Dusan 
Doprava autobusem Jadranexpres
20. 03. 2014 17:11
Dobrý den, chystám se letos použít místo auta autobus, máte někdo zkušenost s tímto dopravcem http://www.jadranexpres.cz ?
Jedeme bez dětí a ani auto na tom letos není technicky nejlíp, navíc to vyjde levněji.
PS: Nedělám nikomu reklamu.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Dusan (20. 03. 2014 18:47).
avatar Re: Doprava autobusem Jadranexpres
21. 03. 2014 17:33
Manželka s nimi jela před třemi lety do Splitu a cestu si velmi chválila. I telefonické informace od nich před cestou byli super. Takže rozhodně doporučujeme....
Re: Doprava autobusem Jadranexpres
21. 03. 2014 18:15
Ahoj, jeli jsme s nimi tři roky po sobě (2011, 2012 a 2013) a žádný problém nebyl. Plná spokojenost . A to jsme zarytě vlakoví ...
Kdyby byla konstelace, jeli bychom letos s Jadranexpresem zase, kdybychom jeli ... ale letos jedeme jinam yawning smiley, trochu blíž ...
Systém mají jak po stránce organizační, tak i komunikační promyšlený a funguje. Měnili jsme v roce 2011 z Chorvatska termín cesty zpět, prodlužovali jsme pobyt o týden, a přes SMS bylo vše vyřízeno téměř na počkání.
Štastnou cestu. Docela vám závidím, ale přeju yawning smiley. Ivak
Re: Doprava autobusem Jadranexpres
21. 03. 2014 19:22
Díky moc, 10 roku jezdíme autem, tak jsem měl trošku obavu, ale když už jezdí tak dlouho, tak zkusíme změnu.
avatar Re: Doprava autobusem Jadranexpres
21. 03. 2014 19:50
Re: Doprava autobusem Jadranexpres
21. 03. 2014 20:19
Luděk napsal(a):
-------------------------------------------------------
Dík za odkaz, ale tam není jediná recenze tohoto dopravce, pouze historky z cest.
avatar Re: Doprava autobusem Jadranexpres
21. 03. 2014 21:27
eye rolling smiley A tak je to tady skoro s každým dotazem.
Jediný k věci je tento příspěvek.
[forum.ihvar.cz]
Re: Doprava autobusem Jadranexpres
21. 03. 2014 22:03
Mě stačí, že to není nová firma a už chvilku funguje a spolehlivě, člověk musí zkusit všechno. Nyní jsem na webu konkurence našel obsáhlou diskuzi a vše je opravdu v pohodě.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Dusan (21. 03. 2014 22:04).
Re: Doprava autobusem Jadranexpres
05. 06. 2014 21:54
Zdravím,chci zeptat, jak jste spokojený s dopravou? Kolikrát zastavuje na přestávku? S Jadranexpresem jste dojeli včas v období červenci?My chystáme v termínu 11.7.odjet do Zaborici u Sibeniku,koukala jsem na jízdni rad a pokud dojedeme včas tak bychom jsme byli v Zaborici kolem 5-6h ráno.Tak by mne zajímalo,co jste dělali,kdyz jste přijeli velmi brzy ráno?V kolik otvírá místní cestovní kancelar? Předpokládám, že otvírá od 8hod. Ubytovat můžeme začít kolem poledne :-( To abychom nemuseli tahat kufry sebou projít letoviska než otevře kancelář. Nemáte někdo zkušenost? Děkuji za odpověď.
Re: Doprava autobusem Jadranexpres
05. 06. 2014 22:14
Paní LaraRose, ponechejme stranou to Vaše "tak bychom jsme byli", to bych Vás musel poslat zpět do základní školy a napsat Vám, že na dovolenou nemáte nárok. V Žaborič není žádná cestovní kancelář, ale maximálně "turistbüro", kam přijdete a oni Vám zajistí ubytování.
Jestli turistbüro, což je jedna malá místnost, otevírá v 8 hodin ráno, to Vám nikdo nepoví, protože v Chorvatsku až tak moc přesné dodržování času nebývá. Ale když tam přijedete v 5 - 6 hodin ráno, sednete do kavárny a místní se o Vás rádi postarají.
A žádná letoviska v Žabořiči nejsou. Žaborič je jedna jediná obec.
Jadranexpres je solidní firma, která Vám jistě nikterak neublíží a dovolí se Vám vyprázdnit raději mimo autobus, než v autobusu.
avatar Re: Doprava autobusem Jadranexpres
07. 06. 2014 07:14
hanah, nejsme zde snad na jazykovém kurzu .. já jel autobusem několikrát , ne tedy s Jadranexpresem, zastávky bývají po 3-4 hodinách, zažil jsem i 5 hodin a to už hlásili, že kdo potřebuje, může si odskočit v autobusu (ne na chodbičce, ale na WC). Do Podgory např. jsme dorazili okolo 7-mé ráno, asi hodinu jsme stepovali na místě, kde nás vysadili , potom přijel pan domácí a odvezl nás do apartmánu. Jinde čeká delegát cestovky a řekne co a jak. Batožiny jsme si dali do garáže a šli k moři (ta garáž tedy zůstala otevřená). V jiném apartmánu na to měli místnost, kuchyňku (s WC) kde jsme mohli přečkat do odpoledního ubytování. Jak to je v hotelu nevím .

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Doprava autobusem Jadranexpres
07. 06. 2014 10:04
V hotelu to je obdobné, přijedeš, ukážou ti kam dát zavazadla a pak si dělej co chceš. Ubytování přidělují buď v určenou hodinu, většinou od 14 hod., nebo postupně dle toho jak mají uklizeno, ale to jen v menších hotelech.
Za určitý obnos - všimné, to jde i rychleji.
avatar Re: Doprava autobusem Jadranexpres
01. 06. 2016 22:38
Ahoj

jel prosím někdo autobusem do Vodice? Sibenik? A jakou společností? A nebo vlak?

díky za odpověd
bob
Re: Doprava autobusem Jadranexpres
02. 06. 2016 10:47
Bioubi, máš SZ.

M
avatar Re: Doprava autobusem Jadranexpres
08. 06. 2016 21:23
Ahoj

moc jste mi toho nenapsali, konkrétně dva lidi Martin Tomasfuk
těm děkuji, avím toho ted docela hodně, dokonce kdo a kdy jezdí.
Klidně poradím

bob
avatar Re: Doprava autobusem Jadranexpres
29. 05. 2017 17:30
... pravidelná linka Student Agency ... do Chorvatska
[www.regiojet.cz]
smileys with beer
Re: Doprava autobusem Jadranexpres
20. 04. 2018 12:28
Dobrý den, vzhledem k tomu , že letošní rok už nejezdí na Istrii Tourbus. jedu do Rovinje s Gumdrop.Jeli jste už s nima někdo?Díky.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Janča12 (20. 04. 2018 12:29).
Re: Doprava autobusem Jadranexpres
20. 04. 2018 15:49
Léty ověřená maximální spokojenost s uvedeným dopravcem na netu stačí jen vyhledat spoj pro danou lokalitu,nebo vznést tlf dotaz a jízdenky si v předstihu zabukovat.Velice slušné a korektní jednání.Toť jen konstatování faktu.
Re: Doprava autobusem Jadranexpres
20. 04. 2018 16:09
Dcera jela z Bašky Vody do Prahy a v pohodě
Re: Doprava autobusem Jadranexpres
21. 04. 2018 09:19
jízdenku už mám od února
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 48
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.