Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

mapy Chorvatska

Autor Mr.Spock 
mapy Chorvatska
15. 08. 2005 08:10
Omlouvám se za nové téma, ale považuji to za docela zajímavé.
Dlouho jsem se nemohl rozhodnout kam v Chorvatsku pojedu. Mám následující kriteria: místo musí být dále od magistrály a nejraději nějakou menší ves, kde není moc lidí.
Letos v květnu se mi podařilo sehnat novou podrobnou mapu Chorvatské pobřeží, a tam jsem si vybral vesnici Blato (u Živogošče). Podle mapy to měla být osamělá vesnice. Magistrála měla být daleko v horách. Jaké však bylo moje překvapení, když jsme přijeli. Na mapě byla vedlejší a magistrála prohozeny, takže jsme měli magistrálu "za pr..lí" a navíc byl vedle obce velký kemp, který na mapě vůbec nebyl vyznačen. Zajímavé je, že na staré mapě, kterou měl známý, to bylo správně. Co myslíte mám vydavatele mapy zažalovat za zkaženou dovolenou? Odkud asi tahle chyba pochází? Po návratu domů jsem tu chybu našel i na mapě od jiného vydavatele. Soudím, že by mohlo jít o úmysl pocházející až z Chorvatska.
Re: mapy Chorvatska
15. 08. 2005 14:37
Už to tu jednou bylo - lepší je "šahnout na INet,zejména některé " routery "( Viamichelin,map24 ad.) mají interaktivní mapy, s možností zvětšování do detailů.Projdi zpět vlákna,najdeš i další.
Re: mapy Chorvatska
15. 08. 2005 14:37
Už to tu jednou bylo - lepší je "šahnout na INet,zejména některé " routery "( Viamichelin,map24 ad.) mají interaktivní mapy, s možností zvětšování do detailů.Projdi zpět vlákna,najdeš i další.
Re: mapy Chorvatska
15. 08. 2005 14:40
Už to tu jednou bylo - lepší je "šahnout na INet,zejména některé " routery "( Viamichelin,map24 ad.) mají interaktivní mapy, s možností zvětšování do detailů.Projdi zpět vlákna,najdeš i další.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 111
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.