Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Autokamera a záznam jízdy.

Autor Mirus 
Re: Autokamera a záznam jízdy.
29. 08. 2017 20:49
Až si jí konečně koupím, taky jí sundavat nebudu. Až zjistí že mám navíc v telefonu Waze, tak mne asi na místě zastřelí.
29. 08. 2017 22:27
také jsem s ní letos jel, ani jsem nevzpomněl, že bych ji měl sundat.

dotaz č.2 na všechny je: kolikrát vás stavěli v A policisti? mě za posledních 20let ani jednou, ať už kamionem nebo posledních 10let každoročně osobákem yawning smiley
30. 08. 2017 09:02
2x za posledních deset let. Poslední byla jízda policejním kordonem skrz odpočívadlo, kam byla svedena doprava z dálnice. Polišů jak much na lejně, někteří se samopaly.
31. 08. 2017 22:17
ano, ale zastavili tě a lustrovali, prohlíželi? asi ne. tenhle typ kontroly jsem neměl na mysli, to jsem také absolvoval, i letos s kamerou.

odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku

Upraveno 1krát. Naposledy upravil duboka (01. 09. 2017 08:06).
avatar Re: Autokamera a záznam jízdy.
03. 09. 2017 15:35
já jel letos taky s kamerou - ona stejně cestou "spí", takže pokud mě poliš zastaví, tak nevidí, že natáčím ..,chcípnu motor, chcípne kamera

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogošče Blato, Brist
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 18
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 538 během dne 21. 05. 2011
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.