Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2

Autor admin 
avatar Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
09. 07. 2018 21:57
MartinR - Mala Kapela asi 0,5km před výjezdem z tunelu, čtvrtek 5.7. časově odhaduji 15 - 16 hodina

Bessy - mám jiné zdravotní problémy už 20 let a ty šutry mě vzali poprve před 4 lety. 3x během měsíce mě vezla rychlá a nakonec jsem v budějické nemocnici pobyl asi měsíc s problémy = 3x na sále. Algifen? Bez toho se nehnu. Jakmile začnou tlačit, mám ho stále u sebe.grinning smiley Když to začalo v Chorvatsku, volal jsem ihned do Čech a doktor mě doporučil okamžitej návrat právě pro ty doprovodný problémy.
Chce to myslet pozitivně, třeba takto: ZA PRVNÍ TÝDEN V NEMOCNICI NA UROLOGII, MĚ NA PINĎOURA SÁHLO TOLIK ŽENSKEJ, JAKO NE ZA CELEJ ŽIVOT!!!! grinning smileygrinning smileythumbs up smileyhot smileythumbs up

Upraveno 1krát. Naposledy upravil Grizzly (09. 07. 2018 21:58).
09. 07. 2018 23:04
Ahojky všem, jak jsem avizoval - hlášení z cesty do HR. Odjezd z BM 4.7. ve 14,00 po D2 do Blavy, dále HU u Moson....u sjezd na Csornou, dále pak Somba....y a Lenti. Zde v 18,00 tankovačka na MOL a odpočinek se zobkou. Pak na M70, ale zde jen jedno krátké zdržení do 3 min a odbočka na starý Goričan. Zde sami, jen náhled do pasů, nakázáno spustit zadní zatmavené okno a pokračovali jsme. Goričan - Sv.Helena jen drobné zdržení díky protisměrnému provozu, ENC trochu jankovalo, ale následně si dalo povědět. Domnívám se, že to nebylo jejím 5 letým věkem, ale než se vzpamatovalo načtení kreditu dobitého přes net. Následně již fachalo normiš. Lučko 19,30 - opět sami a zatavili jsme na kafíno na Draganiči. Po krátkém oddechu klasika s tím, že pojedeme Drvenik. 0,37 tankovačka na Kozjaku / NM 9,90Kn/. Ono to Volvo je nějaké žíznivé. Zde padlo rozhodnutí plout ze Splitu. Nalodili jsme se 16 min. před vyplutím trajektu a 3,23 vylodění ve SG. Konečně tedy doma. Asi to bylo pohodlnější, než se s tím tankem motat ze Sučuraje. Na Hvaru zjištěn nový povrch páteřní komunikace mezi přístavem SG a odbočkou na Vrbosku. Krásně se jede a nové vodorovné značení. Nový povrch dokončen i v tunelu Pitve v celé délce. Před 4 ráno Zavala.
Tak jsme tady a užíváme.

Druga domovina Hvar - Zavala.
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
10. 07. 2018 11:29
Co taky jiného v Zavale dělat drinking smiley
Dobrá zpráva z tunelu - už tu vzpruhu potřeboval thumbs up
Užívejte i nadále, pozdravujte známé a šťastný návrat.
My jsme stále na čekané (60), ale kdo si počká...yawning smiley
10. 07. 2018 12:38
Hele frajeři, držte se tématu jo, jiní jsou za to popotahováni.
14. 07. 2018 11:00
Cesta zpět v pátek 13.07.2018 přes Maďarsko úplně v pohodě. Víc není co dodat :-)

Pro porovnání délka tras:
Přes HU - 491 km [goo.gl]
Přes A, SLO - 492 km [goo.gl] (a to nepočítám objezd Slovinské dálnice) :-)

Tankováno na kruhovém objezdu obchvatu Körmend zde: [goo.gl] - Super 95 za 399 HUF - tj. cca 32,30 Kč.
14. 07. 2018 16:11
Návrat včera 13.7. z Brely k Městci Králové. Odjezd 5.40 hod. Před Karlovacem mlha a déšť, Demerje sami, Macejl na chorvatské straně ihned odbaveni, na slovinské jsme čekali cca 30 min. Po Slovinsku se již dopoledne táhly kolony vozidel v protisměru. Vídeň kolony, ale pomalu to jelo. Za Dunajem v pohodě, tentokrát směr Znojmo a udělali jsem dobře. Těch pět semaforů buď na zelenou nebo jsme stáli snad jen 3 minuty. Když jsem slyšel D1 u Brna, byl jsem rád, i když nová dálnice z Vídně na Mikulov je super. V 18.30 hod. jsme byli doma a když to vidím, co se děje dnes, jsem za to rád. Všem přeji krásnou dovolenou a hlavně šťastnou cestu.
14. 07. 2018 18:37
Návrat dnes 14.7.2018. Odchod cca 7h z Vodíc. Cesta v pohode v opačnom smere mnoho kolón. Demerje bez čakania asi 4 autá akurát jedno potrebovalo asistenciu obsluhy ako vložiť lístok a kartu. Lučko plné v opačnom smere k moru katastrofa. Na konci Chorvátska som uvažoval zliezť na Durmanec ale žiadne veľké kolóny neboli hlásené a tak som ostal na diaľnici. Napokon žiadne rady pár áut občianske a pas som iba ukázal. Zato Slovinci nesklamali a tam som trochu čakal. Snažili sa o trochu dôležitosti. Ale pohoda v opačnom smere seknutá diaľnica. Cesta domov úplne v pohode pred Wien trochu hustejšie ale stále sa dalo ísť v pohode. Swechat tiež v pohode a Bratislava tiež takže opätovne sa mi osvedčila trasa. Bratislava - Wien - Graz - Macejl/Gruškovje - Zagreb - Vodice a opačne. Cez to Maďarsko zatiaľ nie. Cestu k moru som popisoval vyššie tá bola v pohode v noci akurát ma na.ral Rakúsky policajt bola obchádzka na S1ke asi nejaká nehoda a zastavil som pri výjazde na boku úplne v pohode a žena sa išla spýtať ako na Graz. Žial policajt nervózny že čo tam stojím že je to na pokutu. Už sa blížil k auto tak nasadla manželka a dupol som na plyn a on trepotal že je to diaľnica. Pomyslel som si svoje nakoniec som sa vysomáril podľa kamióna a navigácie.
HP
14. 07. 2018 22:01
Návrat dnes z Promajny (výjezd 08,00), provoz na A1 docela hustý, ale dalo se to čekat na sobotu. V 11,30 u Lučka, popojíždějící kolona cca 2,5 km před sjezdem na Demerje, ENC bez problémů. V opačném směru masakr od Bosilijeva až po Karlovac. Po nájezdu na A4 směr Maďarsko provoz optimální, sjezd Varaždin, dále Lendava, Szombathely, Csorna, Bratislava. Příjezd Olomouc 19,50.Nafta na dálnici A1 9,99 kn u INA, ostatní společnosti zhruba stejné, v Maďarsku 407 Ft.
14. 07. 2018 23:24
Návrat 14.7. Odjezd z Bristu v 6h po dálnici Zagvozd - Gornja Ploča. Sjezd na cestu okolo Plitvických jezer za účelem nákupu domácích sýrů a medů. Provoz na dálnici i na staré cestě ve směru k moři byl dost silný. Na DC1 docela dost policejních hlídek. Nafta u INA na DC1 za 9,84. Příjezd na Demerje cca 11:10, průjezd přes ENC ještě bez problémů, ale Lučko už stalo skoro k odbočce na Demerje. V protisměru před Karlovacem tukanec a také stojící dálnice. Ze Zagrebu cesta směr Starý Goričan pohoda. Oběd s cca hodinovou pauzou na hranicích v Zelengaj. Objezd M70, stala skoro až po dálniční nájezd, v Lenti nafta za 403HUF. Zbytek cesty přes HU po 86, M86, M85, M1 a M15 bez komplikací. BLA, Brno, OL. Příjezd do OV 19:39. Čistá jízda bez přestávek 11:57.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 91
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 538 během dne 21. 05. 2011
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.