Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2

Autor admin 
Re: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta? 2
07. 04. 2018 14:36
Neviem minulý rok som zvolil nešťastný termín piatok 30.7.2017 v noci odchod a pri Ptuji som bol asi okolo 3:00h ráno 1.7.2017 a upchalo sa to iba pred koncom diaľnice. Za Ptujom to už išlo celkom fajn. Aj keď pomalšie ale išiel som a na hraniciach malé čakanie. Ono je jasné že vždy sa to upchá pokiaľ sa nebude dať prefrčať hranicami ale čím to bude bližšie k hraniciam tak to bude polícia púšťať. A kde konkrétne sa dá napojiť na hranice najbližšie hraníc?
08. 04. 2018 21:40
Vie niekto potvrdiť takúto obchádzku či je možná?
09. 04. 2018 11:03
Tohle je vlákno "Kdo už jste se vrátil....". Na objízdné trasy je jiné vlákno, nasměruj dotaz tam, ale s fungujícím linkem.
10. 04. 2018 21:27
No áno ale ja som to považoval že dávam otázku na ľudí čo sa vrátili a vedia aká je tam cesta po budovaní nového úseku. A obchádzať sa nechystám diaľnicu ale naopak nedokončený úsek. Tak som to považoval za správnu tému. A za obrázok sa ospravedlňujem nefunguje to neviem kde je chyba.
16. 05. 2018 13:36
1. (najkratšia) tohtoročná dovolenka je za nami. Stredné Slovensko - Štúrovo (už roky sa vyhýbam Budapešti) - Zsámbék - M1- M7 - Goričan - Otočac (spánok v apartmáne, keďže sme kvôli synovmu zápasu vyrazili až popoludní) - vnútrozemím na Perušič - Šibenik - Rogoznica. Hneď po nájazde na M1 zúžené pruhy a obmedzená rýchlosť v úseku niekoľko km. Cestou späť detto. Ale tieto práce avizovali v dostatočnom predstihu, tak som s krátkym zdržaním počítal. Bola sobota a áut menej. V sezóne, hlavne v prac. dňoch to môže spôsobiť dlhšie časové straty. V úseku Goričan - Záhreb asi na dvoch miestach dávali nový koberec, ináč takmer prázdne diaľnice. Cestou späť (12.05.) sa cez Sv. Rok jazdilo jedným tubusom obojsmerne. V Primošteni doprava cez celé mesto regulovaná semaforom, kvôli stavebným prácam. Tie by vraj mali byť do začiatku sezóny hotové, lebo ináč to tam bude prudko napínavé. Vo štvrtok sme boli na otočku v Trogire, akurát potom večer išla v správach reportáž o stavbe mosta na Čiovo. Domáci tomu veľmi neveria, ale zodpovední stále točili o termíne 01.08.2018. Nafta drahá (v tých istých správach hovorili, že je drahšia ako v Nemecku, Rakúsku,...), na Petrole Q MAX za 9,7 kuny, cestou späť za 9,74 / 1 liter. Pršalo cestou tam v sobotu podvečer a cestou späť 2 krátke úseky v Maďarsku.
Počas dovolenky len v stredu 10.5. niekoľkohodinový dážď (v Šibeniku to dalo 37 mm), ináč takmer stále slnečno. Teploty od 25 do 30 st, more cca 21°C, ale keďže sme boli v zátoke, popol. bývalo citeľne teplejšie.
29.06. - 13.07. opäť Rogoznica, 06.08. - 16.08. Pag smiling smiley.

Upraveno 2krát. Naposledy upravil pamann (16. 05. 2018 15:50).
23. 05. 2018 17:34
Neví někdo,jak pokračuje stavba noveho mostu na Ciovo a kdy bude otevřen.Díky
23. 05. 2018 17:53
23. 05. 2018 18:16
už jsem to někde zde psal, původní plán otevření mostu byl 17 července, ale při návštěvě ministra byl přislíben datum na začátek hlavní turistické sezony, tj. 1.7.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 91
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 538 během dne 21. 05. 2011
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.