Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR

Autor cestovatel 
avatar Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
03. 06. 2008 18:01
METRO je i ve Varaždinu. Kdo jede po staré, tak jede vlastně kolem něho. Ve směru k moři je to vlevo na výjezdu z města, hned za benzinkou OMV.
avatar Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
04. 06. 2008 12:57
V Chorvatském METRu není vůbec potřeba naší MAKRO karty. Velice levně tam může nakupovat opravdu kdokoliv.
Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
04. 06. 2008 16:44
RadkuK - nešiř bludy, buď tak dodný,
na kartu MAKRA vám tam umožní jednorázový vstup.
avatar Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
04. 06. 2008 20:53
Tak pánové, komu věřit?
avatar Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
04. 06. 2008 21:39
Jel jsem na výlet z Makarské riviéry do Dubrovníku a cestou jich bylo několik, mylím že okolo Ploče a Opuzenu. Když jsme však byli v Bosně v Mostaru, tak cestou nazpět, v Metkoviči je po levé straně kousek za hranicemi myslím že Lídl. Velký výběr, ceny srovnatelné, no malinko vyšší než u nás a nákup možný na kartu - visa elektron (banka neúčtuje žádný poplatek).
Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
04. 06. 2008 22:04
Vážení Kudu a Grizzly já zde píši o METRU.
Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
04. 06. 2008 22:56
Trasa A,B nebo C grinning smileygrinning smiley
avatar Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
05. 06. 2008 07:24
Rohale, pochopila jsem, že píšeš o METRU. Ale ty píšeš, že tě tam pustí na kartu MAKRA a RadekK zase, že kartu vůbec nepotřebuješ? Tak jsem se jenom nevinně optala, jak to tedy je? I když je mi to celkem fuk, kartu do MAKRA nemám a o dovolené nebudu jezdit a hledat, kde co mají levnější. Prostě nakoupím tam, kde to budu mít nejblíž.
avatar Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
05. 06. 2008 08:48
Nemám důvod se s nikým přít, jenom popisuji svoji každoroční zkušenost z METRa v Dubrovniku, kde opravdu nakupuji bez karty MAKRA již několik let. Zda-li místní dubrovnické METRo porušuje nějaký jejich předpis nevím a ani se s tím nehodlám zabývat, ale fakt je ten, že tam opravdu nakupujeme aniž bychom MAKRo kartu použili. Zkušenost s jiným METRem v chorvatsku nemám.
Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
05. 06. 2008 08:58
trasa P (Plzeň) je neljepší drinking smiley
O nic nejde. Já se loni zastavoval v tom Splitu a tam jsem musel po předložení karty vypsat i papír na jednorázový vstup.
Jestli to změnili, tak je to jen dobře. Jen jsem chtěl upozornit na možnost nákupu a případný problém při vstupu.
avatar Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
05. 06. 2008 21:42
...přátelé...kdyby jste ...i přes pozastavení zákazu dovozu potravin ...toužili vědět, kde jsou v Chorvatsku prodejny Lídl....tak to máte tady.... včetně plánků... [www.lidl.hr] ...drinking smiley
avatar Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
05. 06. 2008 21:47
Bessy - jsem se díval na sortiment a voni tam nemaj MÁJKYdrinking smiley
avatar Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
05. 06. 2008 21:49
...no jóóó...tak mrkni na Studenace...yawning smiley [www.studenac.hr] [www.studenac.hr]
...nebo Getro... [www.getro.hr]
...nebo... Konzum... [www.konzum.hr]
...když...tak já vyšťárám...jestli v Chorvatsku můžeš Májku vůbec....koupit...drinking smiley
...a kdyby neé...tak Ti ji nechám v Rabacu na recepci...



Upraveno 5krát. Naposledy upravil Bessy (05. 06. 2008 22:04).
Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
06. 06. 2008 01:31
Rohal napsal(a):
-------------------------------------------------------
> RadkuK - nešiř bludy, buď tak dodný,
> na kartu MAKRA vám tam umožní jednorázový vstup.

Blbost. Předloni jsem kupoval dvakrát v Getru za Dubrovnikem a žádnou kartu tam nikdo nechce. Jediná co tam je, že na kartu Getro je pár procent sleva. To jen u nás z toho Makra dělají pomalu podnikatelský tuzex, kde stejně je prd.
avatar Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
06. 06. 2008 07:59
...Getro...nebo Metro...? yawning smiley
Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
06. 06. 2008 09:49
to:Residents
Já zde píši o METRU.
Oni totiž Chorvati mají i jak píše Bessy Getro a tam je vstup jako do každého jiného obchodu.
Nesmíme si plést pojmy s dojmy.Také se to skoro stejně píše ale význam je jiný.
Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
06. 06. 2008 15:02
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (18. 12. 2012 21:51).
Jasně že jsem byl už za komančů.... thumbs up smiley
Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
07. 06. 2008 09:22
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (18. 12. 2012 21:50).
V tom Getru se dá zaplatit i kartou nebo chtějí ty jejich kuňáky. Díky za info.
Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
07. 06. 2008 14:40
Davide díky.
avatar Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
10. 06. 2008 14:15
Jasně že kartou
avatar Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
14. 05. 2009 17:38
...posunuju k aktualizaci...
...a zároveň připomínám ( někdo na jiném vláknu loni...? ) napsal, že na Hvaru ve Starem Gradu je největší chorvatský, ostrovní ...
Kerum ...cca 5.000 m2...nákupní plochy...loni jsem to přešel bez povšimnutí, anžto to tehdy pro mě nebylo aktuelní...
...letos ano...tak kdyby se to někomu hodilo...smiling smiley
P.S. snad ho nezrušili...
Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
14. 05. 2009 18:18
Bessy, nešel jsem tohle :
obchody v Jelse
Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
14. 05. 2009 18:43
V Jelse je hlavně spol Kerum u parku kousek od ribarny pak vzadu u tržiště je další, větší. Pro větší nákup jezdím do Kerumu k trajekt. terminálu Stari Grad nebo Studenac na začátku Stari gradu. Pečivo zásadně v pekárně a zmrzlinu jen od Saliho v cukrárně "Riva" .



o tom že by ho zavřeli nevím, to by věděla Jitka.
Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
30. 03. 2010 15:36
Dobrá zastávka v noci - i třeba na civilizovaný záchod je TESCO v SZOMBATHELY. Několikrát jsme tak
stavěli, je to nonstop, dá se využít i jako místo srazu v cestě několika aut, parkoviště atd.
a ještě MERCATOR v Čakovci. ale teď už se Čakovec objíždí.





Upraveno 1krát. Naposledy upravil radimos (30. 03. 2010 15:43).
avatar Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
30. 03. 2010 17:02
jo TESCO v Szombathely... zastavuji tam vždy při cestě domů,nákup čabajek a jiných dobrých Maďarských pochutin...vřele doporučuji..smileys with beer
Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
06. 06. 2010 10:03
Pokud je někdo v HR autem a nerad utrácí za přesmažené a předražené portaviny, tak jistě ocení možnost nákupu v supermarketu. Pokud zajdete do [www.lidl.hr], tak se budete cítit jako doma. Zboží, které se prodává v marketu u pláže bude jistě levnější, něco i za třetinovou cenu a nemusíte se obávat, že Vás ošidí. To Chorvati rádi. Když to jde, plaťte kartou a nezapomeňte si překontrolovat částku, kterou jim potvrzujete !!!
Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
23. 05. 2013 08:59
Prosím o info jaký větší supermarket je v Ploče, ví někdo???????
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 230
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.