Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR

Autor cestovatel 
Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
29. 08. 2006 10:19
ale ne, je to normální standard. Chorvatská vesnice, dá se říci. Záleží, kde budeš bydlet.
jirkaK napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ale ne, je to normální standard. Chorvatská
> vesnice, dá se říci. Záleží, kde budeš bydlet.


[www.adriatic.hr] - tady, ale mám to přímo přes majitele. Stejně jezdíme hodně na výlety po okolí, takže do Podaci budeme jezdit jen přespávat.
avatar Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
29. 08. 2006 14:20
Jirko to se ti v ID tak nelíbilo, že se ti stýská po Podaci ?
Re: Podaca
15. 09. 2006 14:33
Hana napsal(a):
-------------------------------------------------------
> jirkaK napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > ale ne, je to normální standard. Chorvatská
> > vesnice, dá se říci. Záleží, kde budeš bydlet.
>

Ahoj, tak už jsme se z Podaci vrátili ... :-) Měl jsi pravdu, chorvatská vesnička, ale hezká a klidná. Je sice pravda, že 1. týden v září pro ně už bylo po sezóně, ale to nám náladu nezkazilo a za zábavou a posezením se dalo vyrazit do blízkých letovisek. Stejně jsme hodně jezdili po výletech ( na základě doporučení ostatní přispívatelů do fóra ) - Mostar, Medugorje, Kravické vodopády, Pejlešac, Bačka Voda ... super. Za rok se do Chorvatska určitě vrátím ...
No vidim, že někteří neví co by všechno chtěli kupovat,,..přece dovolena je odtoho abychom si odpočali a naše manželky taky od vaření.
Rano koupim chleba nějakou zeleninu a sýry..a odpoledne zajdu na nějaký ten oběd přece neeee? Tak naco si tedy beru dovolenou? Abych někde zháněl jídlo po supermarketech..neee to mi stačí tady.
Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
26. 09. 2006 06:26
Ty asi nechápeš, že každý je jiný, každému vyhovuje něco jiného. A každý nemá finance na to, aby chodil každý den do restaurace. Nakupování potravin v místě je dobrou alternativou k dovozu potravin. A má to i tu výhodu, že ochutnám místní potravinářské výrobky. Takže jsem pro nakupovat a vařit z potravin nakoupených v místě. A nakoupit i něco navíc, vzít domů a mít sebou doma ještě pár dní kousek Chorvatska :-)
MartinR napsal(a):
-------------------------------------------------------
> A každý nemá finance na to,
> aby chodil každý den do restaurace.


Tak ať sedí doma na prdeli a neotravuje v cizině. Dělá jen ostudu slušným turistům!thumbs up




> Nakupování
> potravin v místě je dobrou alternativou k dovozu
> potravin.

To víš, že jo! Ještě na dovolené se budu otravovat s nakupováním! Ty seš fakt na palici!





> Takže jsem pro nakupovat a
> vařit z potravin nakoupených v místě. A nakoupit i
> něco navíc, vzít domů a mít sebou doma ještě pár
> dní kousek Chorvatska.


Je rozhodně lepší raději letět na pořádnou dovolenou, než do blbýho Chorvatska! Ještě tahat domů nákup! No co sem chodí za blbce?

S tebou bych tak teda chtěla někam na dovolenou!confused smiley
Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
04. 10. 2006 07:49
Kwěta napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ... No co sem chodí za blbce? ...

Co si sem vlezla, se taky divím (co sem chodí za blbce). Virus Comisioner je asi nezničitelnej.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
avatar Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
04. 10. 2006 09:42
Milá Kwěto,

Úvodem Tě musím politovat za narušený spánek, protože v 01:25 většina normálních lidí v pracovní den spí, a ty v tu dobu píšeš na toto fórum bláboly. Zkus možná pro příště počítat ovečky.
Já to dělám tak, že když nemůžu usnout, počítám do tří a spím jako dudek. No, abych nekecal, někdy počítám i do půl čtvrté. smiling bouncing smiley

Můj názor na nakupování potravin je takový, že je na každém z nás, jestli bude „paštikář“, nebo se bude stravovat po restauracích. Pokud nebudu mít peníze, tak zvolím ten nejlevnější způsob stravování a vsadím na jistotu a nakoupím si zásoby již doma. Pakliže, si našetřím peníze, tak můžu chodit po restauracích a budu si objednávat místní speciality, ale pak se mi stane, že si objednám i něco, co nebudu vědět, jak se správně jí (toť náš případ, ale je u toho hodně srandy).

Já se za Čechy nestydím, protože jsem taky Čech a „su“ na to patřičně hrdý.

Spíš mám letos na dovolené vadili němečtí turisté, kdy jsme si říkali, že se chovají v restauraci jako „hovádka“ (pořád se jim něco nelíbilo, chovali se hlučně, tam byla studená polévka, tam měli malou přílohu). Mladá servírka z nich byla celá špatná, až mi jí bylo líto.
Tak, jako oni si já dovolenou nepředstavuji.

A proč jezdíme do toho „blbého“ Chorvatska? Kwěto, až nebudeš mít zase o půl druhé v noci do čeho píchnout, tak si přečti Ostatní – Proč Chorvatsko a tam to snad pochopíš. A nepiš už na toto fórum své kydy.

Díky LOVA
Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
04. 10. 2006 10:33
rada pro Kwětu: Najdi si chlapa ať se v noci nenudíš. Očividně ti bez TOHO hrabeangry smiley H.S.cool smiley
avatar
XXX
Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
04. 10. 2006 11:33
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil XXX (03. 04. 2008 06:49).
Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
04. 10. 2006 20:11
No vida, nestačím se divit co Kwěta sesmolila za bláboly. Ostatní docela pěkně zareagovali a já se pochopitelně přidám, protože Kwěta reagovala přímo na můj příspěvek. Ty Kwěto vůbec nerespektuješ to, že je každý jiný, co? A snažíš se ostatním vnutit svůj názor asi proto, že si sama nejsi jistá, zda je Tvůj názor správný, že? Všechno to pochopitelně není o penězích. Ale je jisté, že ne každý má na to, aby se DENNĚ stravoval v restauracích. A navíc, i kdyby měl, tak silně pochybuju, že by mu to chutnalo celý týden. Taky jsem byl na několika dovolených, kde jsem byl v hotelu a měl polo nebo plnou penzi. Švédské stoly. a musím říct, že po pár dnech se mi to zajídalo, těšil jsem se na normální české jídlo. Takže mi víc vyhovuje ubytování v apartmánu, kde si vaříme sami. Kvůli volnosti. Takže si myslím, že větší ostudu asi budeš dělat Ty se svoji namyšlenou a nadřazenou povahou než já, který si tam nakoupím.

Nakupování. Tebe to nebaví, mě to nevadí. Takže buď prosím tak hodná a respektuj můj názor, když já respektuju Tvůj. Tebe asi hrozně uspokojuje, když se můžeš rozvalovat v restauraci, machrovat a dělat z obsluhy pohunky, co?

Já bych s Tebou na dovolenou taky nechtěl jet.

Tečka.
Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
04. 10. 2006 20:44
Ježíši co to je za vemeno. Ale ženská to nebude, spíš nějakej duševní lajdáček, kterýmu anonimita fora nestačí, tak si místo kalhot radši obleče sukni, aby ho nikdo nepoznal.
Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
04. 10. 2006 23:15
já mám spíš dojem,že Kwěta není Kwěta ale květák-trouba, nenávistný chlap,byl tu i Commiss,,.potom si změnil nick-jenže ADMIN ho podle čísla odhalil,chvilku pauza,že by další pokus,nebo pokračovatel?Ale kašleme na něj,my se zase vrátíme na svoje plážičky,ne?
Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
05. 10. 2006 07:51
Ale že Vás to rozhejbalo, co thumbs up smiley
Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
05. 10. 2006 09:19
Míša - snad si to nebyla ty !?!?!?

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
05. 10. 2006 15:07
Já jsem to určitě nebyla, já mám hoňku se normálně přihlásit, natož něco měnit confused smiley Ale líbilo se mi, jak Vás rozohnila thumbs up smileythumbs up smiley
Kwěta
Moravskej odpad
07. 10. 2006 23:10
LOVA napsal(a):
-------------------------------------------------------
>
> Já jsem taky Čech a „su“ na to patřičně hrdý.
>

Ty nikdy nebudeš čechem, jen moravskej odpad.
Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
08. 10. 2006 09:07
Ty bys dokázal bejt odpad všeho.
Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
08. 10. 2006 19:59
Koukám, že podzimní (a ponávratová) depka tu pěkně řádí! Urážlivé poznámky od hulvátů tu mají navrch v poměru příspěvků...
Globík napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Koukám, že podzimní (a ponávratová) depka tu pěkně
> řádí! Urážlivé poznámky od hulvátů tu mají navrch
> v poměru příspěvků...


Že to zrovna říká takový sprosťák jako jsi ty...
Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
08. 10. 2006 21:04
Dej si prosím tě tu práci a ukaž mi na mých příspěvcích, jaký jsem sprosťák! Docela se pobavím.
Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
02. 12. 2006 22:38
To s tim pruzenim celniku........
Nejaka kontrola na hranicich musi byt. Do USA nemuzete vzit ani jablko a nikdo neprotestuje. Co vsichni maji s tim co se muze co ne vozit do Chorvatska ?

Pak na HTV ukazuji po sezone zaneradene plaze plne obalu od Tatranek, piskotu, gulase a abych nereklamoval nektere vyrobce potravin.

Muze se vzit pro vlastni potrebu ode vseho trochu. Jakmile je to treba 10 stejnich konzerv, vypada to jako pokus o nejake kseftovani, ale v podstate, pokud nevezete sirove maso, nemel by byt problem
...TAK NAM TADY ITALSKY INVESTOR "POLICENTRO" VYSTAVEL A DAL PRED PAR DNEMA DO PROVOZU JEDNO Z JEJICH OBCHODNICH STREDISEK, JEDNO Z JEJICH "VEŽI EVROPY"... PRY NEJVETSI V CHORVATSKU A JEDNO Z NEJVETŠICH V TOMTO DILU EVROPY- TO ZDEJŠI SE JMENUJE "TOWER CENTER RIJEKA"...NACHAZI SE NA VYCHODNIM KONCI RIJECKEHO OBCHVATU - SMEREM NA SPLIT...7 PATROVE PARKOVIŠTE PRO 2000 AUT (BOHUŽEL PLACENE), 5 PATER SE 150 OBCHODY A S RUZNYMI JIŽ ZNAMYMI "VOLOVINKAMI", ABY TAM LIDE MOHLI ZUSTAT OD "CELEJ DEN"..., A VEŽ MA 20 PATER (15 NAD ZEMI...PULKA JSOU BYTY...ČTVEREČNI METR BYTU TAM STOJI 2500 EURU...MORE JAKO NA DLANI...VZDALENOST OD MESTKYCH PLAŽI - 200 METRU...JA SI VŠAK MYSLIM, ŽE TO V TERSTU JE HEZČI, PRESTOŽE JE MENŠI ("TORI D'EUROPA"winking smiley...A TAK ZA MESIC UŽ TAM BUDE POLOPRAZDNO...JAKO TO BEJVAVA KDYŽ MINE TA PRVNI ZVEDAVOST...JAKO NAPR. U ANDELA NA SMICHOVE.... VICE NA www.policentro.it
avatar Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
02. 06. 2008 19:36
Musim priznat, ze bohuzel zacinam meknout....
Pomalu se zacinam smirovat s tim, ze budu muset potraviny dokoupit v HR. Nabidka maleho Konzumu v Drasnicich me ale absolutne neuspokojuje!!!
Rad bych se tedy zeptal, jestli nekdo vi, zda je nekde pobliz Podgory, eventuelne Tucepi, .... vetsi hypermarket s dostatecnou nabidkou zbozi a potravin.
avatar Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
02. 06. 2008 19:41
Jo je na kraji Makarské,ale vyjde tě to asi 2x dráž než nákup u nás.Poněvadž k ceně potravin /o něco vyšší než naše/ připočti tu cestu,tam a zpět.Do Lídlu a nebo Penny dojdu u nás pěšky. grinning smiley

MirekŠi
Pokial pojdes do Makarskej z Podgory kupovat autom 2L mlieka a 5 rozkov urcite ta to vyjde 2x drahsie ako v CR (tak ako pise tvsat), ale pri vacsom nakupe je cenovy rozdiel zvladnutelny smoking smiley
Uz ked sme pri hypermarketoch neda mi nespomenut jednu skusenost, ked som bol v jednom masokombinate v SR, hovoril mi jeho riaditel ako za nim dosiel hlavny nakupči z jedne siete hypermarketov v CR a SR a hovori: "Udelejte mi salam za 30KČ, tak at se lidi neotravěj" confused smiley
Ja uz mam ranny platok salamy s rozkom za sebou, a ostatnym dobru chut k ranajkam spinning smiley sticking its tongue out
Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
03. 06. 2008 10:52
Už jsem to tu psal někde loni.
Vlevo před Splitem je METRO. Dá se tam jít na kartu MAKRA.
Ale je to jak tady u nás v MAKRU, ne všechno je tam levnější.
Nedávejte mi prosím červenou, vím o tom, že ne všichni jste podnikatelé a máte možnost nakupovat v Makru.
avatar Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
03. 06. 2008 11:26
A ne všichni jedou do Splitu,že ???smileys with beer

MirekŠi
Re: supermarkety a hypermarkety po trase k moři v HR
03. 06. 2008 12:07
ano máš pravdu Mirku, to jsem opomenul.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 61
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.