Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Sveti Ilija

Autor halit13 
Re: Sveti Ilija
28. 06. 2014 15:20
Včera jsem to jel a na ceduli je 20kuna ,cpal jsem to tam v hotovosti,ale nebralo to tak jsem tam vrazil kartu a závora šla nahoru.Ležej tu krajani a maj tu samou zkušenost.Hmmmm.Čert vem 10veverek.
avatar Re: Sveti Ilija
28. 06. 2014 15:21
Protože sleva je jen na ENC, cash a karta 20 kn.
Re: Sveti Ilija
28. 06. 2014 17:01
Osobně se přiznám, že byť obdivuju chorvatské stavitele za to, co dokázali, tak nic mi nemůže nahradit průjezd průsmykem a první pohled na moře... Tohle si prostě nenechám vzít, i když to určitě stojí, oproti průjezdu tunelem, dost času navíc.... smiling smiley
Re: Sveti Ilija
29. 06. 2014 12:09
souhlasím s nizj, těch "pár minuto-půlhodin" už se navíc neztratí. Je to lepší pro "navnadění se". Ovšem manželka vždycky říká, že pak už neví kam s očima a ať už tam jsme. smiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 199
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.