Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Dálniční známky A,SLO, HU

Autor kare-l 
avatar Re: Dálniční známky A,SLO, HU
14. 06. 2013 18:15
Ahoj chlapi jakou máte zkušenost koupit A známku v Čedoku a povídali že mi ji neprodají pokud si u nich nekoupím zájezd,a v loni jsem byl v tom uamk ale v Mostě a stála jedna 250,- tak nevím natahujou to jak můžou.Dalo by se někde si stěžovat?co myslíte:-)
avatar Re: Dálniční známky A,SLO, HU
14. 06. 2013 18:28
... ahoj Vendis ... nikde jinde, než v Čedoku ji nekupuji ...
volej ... 241 485 235 ... nebo 800 656 610 thumbs up
avatar Re: Dálniční známky A,SLO, HU
14. 06. 2013 18:32
stěžuj si někde do duté vrby, co se ale to lidem honí hlavou eye popping smiley
Re: Dálniční známky A,SLO, HU
14. 06. 2013 19:45
Zajímavé... Rakouská známka na 10 dnů teď stojí 8,3 eur a to při kurzu cca 26,- Kč činí asi 216,- Kč - já ji dnes viděl v Cashpointu za 255,- - jářku rozdíl 40 - to nestojí ani čepo v Chorvatsku... thumbs up smiley Tož nevím - taky navrhuju vrbu spinning smiley sticking its tongue out
Re: Dálniční známky A,SLO, HU
14. 06. 2013 22:22
- napríklad v Plzeňskom Čedoku minulý rok Rakúsku zn. vobec nemali sad smiley nechápem, tak som to kúpil v autoturiste samozrejme dražšie....
Re: Dálniční známky A,SLO, HU
15. 06. 2013 12:15
Dá se koupit v noci někde za Mikulovem ?
Re: Dálniční známky A,SLO, HU
15. 06. 2013 13:11
A dá se koupit A známka po půlnoci někde za Znojmem?
Na dálnici před Mariborem se prý dá koupit SLO známka na hranicích v jakési budce. Dá se v té budce platit kartou?
Jedu už ve čtvrtek vždy jsem je kupoval v ÚAMK, ale tam je zbytečně draho, tak se ptám.
Re: Dálniční známky A,SLO, HU
15. 06. 2013 13:35
dj.DEKL napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dá se koupit v noci někde za Mikulovem ?


je opravdu nutné kvůli pár ušetřeným korunám někde šaškovat v noci jak debil a shánět známku ? Já myslím že ne.. Koupit se dá v každé směnárně.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil darko (15. 06. 2013 13:37).
avatar Re: Dálniční známky A,SLO, HU
15. 06. 2013 13:46
darko napsal(a):
-------------------------------------------------------
> dj.DEKL napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Dá se koupit v noci někde za Mikulovem ?
>
>
> je opravdu nutné kvůli pár ušetřeným korunám někde
> šaškovat v noci jak debil a shánět známku ? Já
> myslím že ne.. Koupit se dá v každé směnárně.

Taky se mi zdá zbytečné hledat nejlevnější a přitom projezdit spoustu nafty či benzínu....ale každého věc.thumbs up smiley
avatar Re: Dálniční známky A,SLO, HU
15. 06. 2013 15:34
to dj.DEKL :
Opravdu není nutné si tady nechat nadávat od darka a jirkatoleda do debilů ...
Lepší je zastavit se ve Wifersfdorfu na OMV a koupit tam dálniční známku. yawning smiley
Re: Dálniční známky A,SLO, HU
15. 06. 2013 15:56
učitelka: tak zrovna tam jsem předloni v prosinci "rostl" při placení. Protože místo účtování objednávala po telefonu zboží a byla tam sama. Tedy sama na své straně pultu, na druhé byla pěkná fronta.
Někdo prostě nemá chuť nebo čas to řešit před cestou a nevadí mu zastavit a zdržet se už na cestě. Jiný chce mít vše připravené, zbytečně nestavět a nestresovat se, že náhodou někde bude zavřeno nebo na známku zapomene.
Ovšem Jirka nikomu nenadával a Darko napsal "jako debil", což není nadávání do debilů.
avatar Re: Dálniční známky A,SLO, HU
15. 06. 2013 16:28
učitelka napsal(a):
-------------------------------------------------------
> to dj.DEKL :
> Opravdu není nutné si tady nechat nadávat od darka
> a jirkatoleda do debilů ...
> Lepší je zastavit se ve Wifersfdorfu na OMV a
> koupit tam dálniční známku. yawning smiley


To Učitelka: jsi trochu mimo mísu,raději čti pozorně ,nikoho neurážím a ani urážet nechci,je to takže někdo jede a koupí a někdo má přípravené předem...

Díky Aleši..



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jirkatoledo (15. 06. 2013 16:33).
avatar Re: Dálniční známky A,SLO, HU
15. 06. 2013 16:53
Globík napsal(a):
-------------------------------------------------------
> a Darko napsal "jako
> debil", což není nadávání do debilů.

Tož ten závěr mě opravdu zaujal. A také proč jirka citoval darkův příspěvek taky nechápu.
Ale nebojím se přiznat, že na tomto fóru toho v poslední době nechápu více ... yawning smiley
avatar Re: Dálniční známky A,SLO, HU
15. 06. 2013 17:04
učitelka napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Globík napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > a Darko napsal "jako
> > debil", což není nadávání do debilů.
>
> Tož ten závěr mě opravdu zaujal. A také proč jirka
> citoval darkův příspěvek taky nechápu.
> Ale nebojím se přiznat, že na tomto fóru toho v
> poslední době nechápu více ... yawning smiley
to ,že jsem to citoval,jsem se držel daného tématu...asi si to učitelky berou moc na sebe....hot smiley
Re: Dálniční známky A,SLO, HU
15. 06. 2013 17:07
darko napsal(a):

> je opravdu nutné kvůli pár ušetřeným korunám někde
> šaškovat v noci jak debil a shánět známku ? Já
> myslím že ne.. Koupit se dá v každé směnárně.

Jde mi o princip, ne o penize... kdyz muzu napr. v Rakousku koupit Slovinskou znamku bez priplatku, tak bych to ocekaval i CZ thumbs up


Jinak sem tedy patral, a za Mikulovem je nonstop

Avanti - Wiener Straße 63, Poysdorf Niederösterreich
OMV - Wiener Straße 91, Hobersdorf Niederösterreich

mimo hlavni silnici
Shell - Antensee 3, Schrick Niederösterreich - GPS: 16.61814699442939 48.519113985835666

Za Znojmem:

U2 - Grund 87, Grund Niederösterreich

mimo hlavni silnici
Avanti - Anton-Ehrenfried-Straße 1, Hollabrunn Niederösterreich - GPS: 16.073397370204006 48.561009378395966
FE-Tranding - Gschmeidlerstraße 16, Hollabrunn Niederösterreich - GPS: 16.07407430831403 48.564765652685566



Upraveno 4krát. Naposledy upravil dj.DEKL (15. 06. 2013 17:37).
Re: Dálniční známky A,SLO, HU
15. 06. 2013 17:28
prominˇte že jsem tak reagoval,ale mám takovou zkušenost při průjezdu Madˇarskem,že na bývalé celnici v Rajce a na benzince MOL na začátku neplacené dálnice jsou pravidelně nekonečné fronty "šetřílků",kteří raději budou mrznout v noci půl hodiny venku ve frontě,než aby připlatili pár drobných doma ve směnárně.Já vyjíždím za týden a v pohodě a poklidu si koupím předem a nemusím se stresovat.Mimochodem pokud scháníte v předstihu HU známky a jste poblíž Prostějova,dají se sehnat na Masarykově náměstí ve směnárně vedle radnice.Těch pár drobných navíc se v rozpočtu na dovolenou lehce ztratí
Re: Dálniční známky A,SLO, HU
15. 06. 2013 17:39
OT: nemaj Madari elektronicky znamky?
Re: Dálniční známky A,SLO, HU
15. 06. 2013 17:42
musíš vyplnit papírový formulář,který zřízenec za přepážkou zaregistruje do systému a dostanete písemné potvrzení o zaplacení v madˇarštině
avatar Re: Dálniční známky A,SLO, HU
15. 06. 2013 19:09
Ježiš já to nechtěl takhle rozvířit jen jsem chtěl znát zkušenosti ostatních s přístupem atd.confused smiley
Re: Dálniční známky A,SLO, HU
15. 06. 2013 19:14
Tak to je lepsi si ji koupit rovnou doma pres net...

[en-ematrica.autopalya.hu]
Re: Dálniční známky A,SLO, HU
16. 06. 2013 22:55
Konečne niekto rozumný,nadávať si tu kôli dialničným poplatkom za Rakúsko:tak som názoru že každý z nás si musí každú korunku,čí cent vyrobiť a nikdo vám nič zdarma nedá,tak prečo by som s troškou šikovnosti neobišla s prepáčením špekulantov?Inak sa ani takéto ponuky predávajúcich či je to firma taká,alebo onaká nazvať nedá.Kupujem tiež známku cez Maďarsko cez uvedený net.platím kartou,prepočet stred.a poplatok berú do 1 E.Na benzínke som bola svedkom toho,ako maďar v pohode pri predaji známky a platbou v Eur nahodil cenu akoby kupovali mesačnú/teda +7 E/ to je teda sila.
Re: Dálniční známky A,SLO, HU
16. 06. 2013 23:08
Na dálnici před Mariborem se prý dá koupit SLO známka na hranicích v jakési budce. Dá se v té budce platit kartou?
Díky.
Re: Dálniční známky A,SLO, HU
16. 06. 2013 23:17
@Viera:

Cele je to o ludoch. Co sa tyka madarskej e-matrice: niekto hlada najlacnejsiu cestu = kupuje na prvej madarskej pumpe a plati kartou, kurz stred a bez poplatkov. Niekto ma rad pohodlie alebo sa boji platit kartou, tak si radsej priplati to spominane 1€ za "sprostredkovanie" (nakup cez internet => vynikajuci biznis, 1000 klientov = 1000€). Pripomina to loteriu o zelenu kartu v USA. Sice je to zadarmo, ale existuje x-firiem, ktore za maly poplatok za Vas spravne vyplnia dotaznik.Vsetky ostatne kombinacie a PSEUDOARGUMENTY su o nicom. Menit si forinty na hranici (najhorsi kurz) alebo pokus platit €/CZK na madarskej pumpe je vyslovene akt zufalstva. Holt, nekdo ma rad HOLKY, jiny VDOLKY.
avatar Re: Dálniční známky A,SLO, HU
16. 06. 2013 23:39
učitelka napsal(a):
-------------------------------------------------------
> to dj.DEKL :
> Opravdu není nutné si tady nechat nadávat od darka
> a jirkatoleda do debilů ...
> Lepší je zastavit se ve Wifersfdorfu na OMV a
> koupit tam dálniční známku. yawning smiley


Já už nespoléhám ani na ten Wilfersdorf. Už se mě stalo, že neměli a pak jsem musel do Mistelbachu, zdržení skoro půl hoďky, takže teď kupuju A známku třeba v Břeclavi o 30 kč dražší a neřeším to.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Dálniční známky A,SLO, HU
16. 06. 2013 23:46
Neviem, ci to tu niekto daval, ale cez internet je mozne kupit madarsku znamku od roznych firiem. Niektore si dokonca NEUCTUJU ZIADNY POPLATOK za spracovanie:

[www.motorway.hu]
Re: Dálniční známky A,SLO, HU
18. 06. 2013 20:47
dnes koupeny 2 dálniční známky 10-denní rakouské za 230kč/ks. to jde. ještě někde slovinskou a jedeme !!!
Re: Dálniční známky A,SLO, HU
18. 06. 2013 21:01
klasika, vsetci by sme chceli vsetko zadarmo, a potom to tu aj tak vyzera (CR-SR) yawning smiley
Re: Dálniční známky A,SLO, HU
19. 06. 2013 00:57
Nemáte někdo zkušenost s nákupem rakouské známky na silnici č. 9 z Bratislavy na Hamburg an der Donau? V pátek bych ji tady chtěl pořídit. Dotaz asi na Bratislavčany.
Re: Dálniční známky A,SLO, HU
19. 06. 2013 06:13
V Bratislave kúpiš na skoro každej pumpe.
Re: Dálniční známky A,SLO, HU
19. 06. 2013 12:52
karki napsal(a):
-------------------------------------------------------
> V Bratislave kúpiš na skoro každej pumpe.

Chtěl bych koupit až v Rakousku na té silnici č. 9 než najedu na dálnici.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 274
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.