Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Hustota provozu

Autor ivos 
Re: Hustota provozu
25. 07. 2016 20:02
co sa tyka kolon na lucku a pod sa da predvidat kolona,ale kolonu sposobenu nehodou nikto nevie urcit.teda sa stat toto moze stat v hocijaky den.takze nemyslim si ze som zle vyrazil.lensme mali na toto stastie
avatar Re: Hustota provozu
26. 07. 2016 08:00
... stačí, aby zadula bura ... a na dálnici A1, před Maslenicí stála před 10 dny ... kolona 40 km ...
to bylo den po té, co se nám v noci podařilo za ZIRem uhnout před kolonou, která měla 10 km ze stejného důvodu ... na Gračac, Knin, Sinj ... Split ...
smileys with beer
:
avatar Re: Hustota provozu
28. 07. 2016 00:30
Včera o (úterní) půlnoci jsem se jen tak náhodou podíval na webkamery na HR dálnici kdybych náhodou chtěl ject na noc a az mě překvapilo to pusto prázdno. Tam kde v sobotu stoji kilometry aut ted projelo auto jednou za 5 minut. Proto jsem si doma prosadil poprvé jízdu na noc. Sice jsem jel na noc už loni, to ale bylo jen z Rogoznice a navíc opačným směrem. Takže výjezd bude v 17 hodin, po půlnoci Lucko, 4:30 Sestanovac a v 6 Gradac. Počítám se 2 zastavkama a možná pak ještě s jednou úplně na konci napr v tom sjezdu nad Brelou, tam je pěkný odpocivadlo a výhled, benzin vezmu na Krapine. Jedem jen ve dvou, manželka počítám v deset vytuhne, takže to snad bude klidná jízda bez problémů. Už se nemůžu dočkat smiling smiley
Re: Hustota provozu
28. 07. 2016 00:57
Valeri, přesně jak tak. Vyjedu kolem 16te a mám cestu volnou.
avatar Re: Hustota provozu
28. 07. 2016 04:32
My obvykle vyjíždíme v 1 ráno, ale teď me zlákala ta prázdna dálnice, tomu se nedá odolat. Ale ikdyby jsme jeli nad ránem, ve středu je klid.
Re: Hustota provozu
28. 07. 2016 06:04
Taky tak vyjíždím a v poho.
Re: Hustota provozu
28. 07. 2016 09:22
Valeri přesně. Směr Gradac jsem takto volil cestu vždy. Naposledy se ve nejpoději ve 20-22h podívat na české značení na hranicí a pá. Sjezd šestanovac a kochačka od Brel smiling smiley
avatar Re: Hustota provozu
28. 07. 2016 12:21
Tak i dnes je docela živo na Lučku :

avatar Re: Hustota provozu
28. 07. 2016 12:45
To jo, ale to jsou "hotovisti", ne? Kartou na Demerje je prázdno.
Re: Hustota provozu
28. 07. 2016 12:55
Vidím, že v 1 hod nás vyjíždí víc. Tento víkend ale asi bude trochu náročnější - [www.novinky.cz]
avatar Re: Hustota provozu
28. 07. 2016 13:40
valeri napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Včera o (úterní) půlnoci jsem se jen tak náhodou
> podíval na webkamery na HR dálnici kdybych náhodou
> chtěl ject na noc a az mě překvapilo to pusto
> prázdno. Tam kde v sobotu stoji kilometry aut ted
> projelo auto jednou za 5 minut. Proto jsem si doma
> prosadil poprvé jízdu na noc.........

Toto potvrzuji, zrovna jsem jel z úterý na středu k moři. V týdnu je to v noci v pohodě asi pořád, i když se mi v posledních letech i přes hustý provoz daří relativně rychle přejet i v noci z pátku na sobotu. Ovšem při srovnání se zmiňovaným úterým je to poněkud jiný šrumec.
Teď jsem si připadal jak mimo sezonu, už dlouho se mi nestalo, abych mohl jet na dálnici tak často s dálkovými světly, když nebyl daleko nikdo přede mnou ani naproti. A to i v Rakousku. Navíc jsem byl o dost méně unavený než běžně bývám.
Re: Hustota provozu
28. 07. 2016 18:25
Ono doslova stačí jet jenom v týdnu - úterý - středa a jede se krásně. A v noci, to aby se jeden bál. Nikde nikdo.
Jak píše couddy - také sjedu Šestanovac a potom se také jenom kochám. V loni sice nic pro mne a letos to snad bude lepší.drinking smiley
avatar Re: Hustota provozu
29. 07. 2016 21:05
Ve ctvrtek 28.7. ve 23 hod. odjezd Uherske Hradiste, trasa Mikulov, Viden, Graz, Slovinska dalnice, Zagreb, Karlovac, Rastoke. Tento cas a trasa vybrany z duvodu co nejmensich komplikaci.
Ale
1. Problem Mikulov = pred Mikulovem se opravuje povrch vozovky = odkon na hodne nekvalitni objizdku. Zdrzeni cca 10min.

2. Problem Viden = Dalnice ve Vidni na Graz uzavrena, nebyla znacena objizdka, velka kolona= zdrzeni 30 min.

3. Problem konec dalnice ve Slovinsku. Jizda v kolone rychlost kolem 50km/hod.

4. Problem hranice Slo/Hr kolona se zdrzenim asi 40 min.

Zbytek trasy bez komplikaci. Zpatecni cestu zvolim pres Madarsko.
avatar Re: Hustota provozu
29. 07. 2016 22:47
Teď jsem dostal zprávu z cesty od kámoše - hned za hraničním přechodem na slovinské straně došlo k nehodě, narostla kolona na chorvatské dálnici na dvě hodiny a kousek. Už se pomalu krátí. Všichni prý věřili, že se každou chvíli rozjede.
Posílal jsem mu SMSku, ať sjede v Krapině na Cvetlin, škoda, že si ji přečetl o 5 hodin později, až po průjezdu Vídní... ale až na Macelj to prý z Pelješcu všude jede hladce.
avatar Re: Hustota provozu
29. 07. 2016 22:52
Lova, co jsi měl za důvod jet z UH na Vídeň přes Mikulov a neprojet Reintalem?

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: Hustota provozu
29. 07. 2016 23:06
Trošku nechápu jakto že v patek v 11 večer je na Lucku vetší kolona na výjezdu než na vjezdu. Touhle dobou jsem čekal 3-5 km frontu na Lucku směrem k moři. A oni jsou otevřeny 2 brány a na žádný se nečeká. Ma to byt nejhorší víkend a zatím se zda, ze vyrazit z domova tak, aby jste byli na Lucku v 11 večer je výhra.

Edit: Někdo tu napsal zajímávej postřeh. Kdo jedete směrem dolu a dostanete se do kolony pred Luckem, ta kartička se da vyzvednout i na vjezdu pro ENC,



Upraveno 4krát. Naposledy upravil valeri (29. 07. 2016 23:30).
Re: Hustota provozu
30. 07. 2016 00:12
Už to začíná houstnout od Ptuje na hranice. U Ptuje na konci dalnice je zatím tak 100m kolona. Jinde a to i na Lucku je to průjezdné.
Re: Hustota provozu
30. 07. 2016 06:33
Zatím taková běžná sobotní klasika. 10 km kolona u Ptuje a popojizdi to až na hranice. Stojí to 2-3 km před Lučkem, a pomalu se jede až po Bosiljevo. Podle Waze je hustý provoz i dál směrem na Zadar.
Re: Hustota provozu
30. 07. 2016 06:58
Sv. Helena , kolona 9 km. Lucko 4km, ale je ucpany i příjezd z A3
Re: Hustota provozu
30. 07. 2016 07:19
U Ptuje situace stále stejna. Houstne to mezi Záhřebem a Bosiljevem. Před Bosiljevem Wazisti hlásí kolonu přes 10 km a na kamerách je také. Stojí to i cca 1km před tunelem Sv. Rok
avatar Re: Hustota provozu
30. 07. 2016 07:29
Jsem zvědav jak to bude v nočních hodinách, kdy bych měl projíždět.
Re: Hustota provozu
30. 07. 2016 07:45
Sv.Rok kolona 5 km nehoda
Re: Hustota provozu
30. 07. 2016 07:47
Netroufam si odhadovat. Normálně se to směrem k moři odpoledne vyčistí.
Teď se prodlužují kolony u Bosiljeva a u Sv. Roku.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil atnarfus (30. 07. 2016 07:48).
Re: Hustota provozu
30. 07. 2016 09:56
Ptuj stále klasických 8-10km. Lučko docela v pohodě, tak do kilometrů. Popojizdi se ale minimálně 30km před Bosiljevem. Nechápu co tam lidi blbnou, když se to dá profrčet plynule stovkou. Před Sv. Rokem je z dálnice parkoviště. Je to minimálně 20km dlouhé.
avatar Re: Hustota provozu
30. 07. 2016 22:03
Kolem 10 jsme projeli pres Plitvice a snad kolem 12 najeli na dalnici u sv. Roku. Na ukazatelich oznam kolona 8km, proto jsme sjeli hned na prvnim vyjezdu smer Gracac. Cesta po stare naprosto v pohode u Splitu najezd na dalnici cca 14:30 a dal k tunelu k Basko Polje, a to bez komplikaci. Malo ridicu pouziva ENC, tak u nich bylo prazdno. Magistrala po Gradac pak take bez potizi.
avatar Re: Hustota provozu
31. 07. 2016 11:56
Tak včera v podvečer odjezd. Cesta bez problémů provoz plynulý.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jirkatoledo (03. 08. 2016 08:55).
avatar Re: Hustota provozu
31. 07. 2016 15:06
Prvne vidim, ze na Lucku jsou všechny brány otevreny pro auta na výjezdu. Pro vjezd jsou určeny pouze ENC brány.
Re: Hustota provozu
03. 08. 2016 09:14
Valeri: takhle to měli i když jsme jeli v neděli 3.7. odpoledne, jen asi 2 nebo 3 brány pro vjezd na jih, všechno ostatní otočené pro výjezd k Zagrebu.
avatar Re: Hustota provozu
03. 08. 2016 13:48
Takže se jim provoz naštosoval nejspíš na cestarině Trakoščan a za ní, před Slovinskem.
avatar Re: Hustota provozu
03. 08. 2016 21:13
V sobotu a neděli by měla být vichřice a asi se zavřou části dálnice [net.hr]
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 192
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.