Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Trasa: Austria exit 138 - Ilz, Bad Radkersburg, Murska Sobota, Mursko Srediště

Autor Anthony 
Trasa: Austria exit 138 - Ilz, Bad Radkersburg, Murska Sobota, Mursko Srediště
13. 08. 2010 21:08
Prosím, jel už někdo tuto trasu? Díky
Re: Trasa: Austria exit 138 - Ilz, Bad Radkersburg, Murska Sobota, Mursko Srediště
13. 08. 2010 21:34
Koukni na -Dálnice Slovinsko 2010- strana 14, příspěvek od Hilla. Mě to dost pomohlo i když to přes Slovinsko není trasa, kterou hledáš. Ale myslím, že ta jeho je ideální. Alespoň pro mě.
Mirekxy.
Re: Trasa: Austria exit 138 - Ilz, Bad Radkersburg, Murska Sobota, Mursko Srediště
16. 08. 2010 08:06
Jo díky Mirekxy taky jsem se na to díval, ale potřebujeme se dostat do Mursko Srediště.....Jezdili jsme z exit 138 na Hungary směr 86 a Redics, ale chtěl bych zkusit tu výše dotazovanou trasu.........
avatar Re: Trasa: Austria exit 138 - Ilz, Bad Radkersburg, Murska Sobota, Mursko Srediště
16. 08. 2010 10:13
Předpokládám, že se chceš vyhnout slovinské dálnici:
v Bad Radkersburgu u autobusáku odbočíš doleva na Laafeld - Sicheldorf (jedeš odtud do Murské Soboty nějakých 14km prakticky po jedné silnici 441), dál jsem touto cestou ještě nebyl, ale jel bych po 232 na Rakičan - Lipovci a odtud se budeš držet trojky až k Lendavě. Tam před dálnicí opustíš kruhák druhým výjezdem, přejedeš most přes dálnici a na kruháku za ním se dáš první doprava na stodevítku k Središću.
Zatím mám vyzkoušené, že silnice označené číslem se stejným počtem číslic jsou v celém Slovinsku přibližně rovnocenné, takže bych se toho nebál a jel bych tudy.
Re: Trasa: Austria exit 138 - Ilz, Bad Radkersburg, Murska Sobota, Mursko Srediště
16. 08. 2010 11:45
Díky taky si myslím, že to bude lepší než potmě konec Maďarska...A v tom Rakousku z Ilz po Bad... to je taky ok ne? Dík za reakci, Anthony
avatar Re: Trasa: Austria exit 138 - Ilz, Bad Radkersburg, Murska Sobota, Mursko Srediště
16. 08. 2010 12:05
Popis, nač je třeba cestou od Ilzu po Bad Radkersburg dávat víc bacha, je v prvním odstavci mého příspěvku v [forum.ihvar.cz] . Jinak cesta je to velmi pěkná a příjemná.
Hlavně se mi tam líbí ty průjezdy, kde je některými obcemi povolená sedmdesátka nebo jiná nadstandardní rychlost, aby se provoz nezdržoval. To doma nemáme.
Re: Trasa: Austria exit 138 - Ilz, Bad Radkersburg, Murska Sobota, Mursko Srediště
18. 08. 2010 07:22
Díky, jak čtu ty presy na klasické trase tak mi připadá i tato trasa jako dobrá alternativa..V pátek projedu a dám vědět..........
Re: Trasa: Austria exit 138 - Ilz, Bad Radkersburg, Murska Sobota, Mursko Srediště
03. 08. 2011 14:55
Tak trochu se zpožděním ale přecesmiling smiley Tato trasa je bez problémů a jakéhokoli čekání kdekoli....Doporučuji !!!
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 222
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.