Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Jakou navigaci a jaké mapy????

Autor Racetiger 
Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
27. 01. 2011 09:01
Ka.S: problém bude taky v tom, že software má spoustu souborů zazipovaných i pro svůj vlastní chod. Pokud si všechny soubory rozzipoval, je to chyba.
Další chyba bude asi v tom, že adresář, z kterého Primo spuštíš i název spouštěcího programu musí být shodný s původním názvem od výrobce navigace. OS Windows v GoCleveru hledá adresář MobileNavigator a spouštěcí soubor MobileNavigator.exe.
avatar Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
30. 01. 2011 21:48
Supr sajtna.Hlavně pro ty jenž mají originální navigace od výrobců aut zde
Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
09. 02. 2011 15:21
Ahoj,mám Mio C 520.Je možnost tuto navigaci přehrát něčím jiným?(garmin IGO).Potřeboval bych nějaký odkaz,už jsem toho přečet hodně,ale nevím jak na to.
avatar Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
09. 02. 2011 15:48
Samozřejmě,že jde. iGO8 již ukončilo vývoj a pokračuje nová vývojová řada PRIMO. Stačí naistalovat nějaký spouštěč a vše funguje bez problémů. Několik spouštěčů je třeba zde [forum.entershop.cz]

MirekŠi
Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
09. 02. 2011 18:32
Jen pro upřesnění vývoj byl ukončen iGO 8.3,Primo je iGO 8.5.(Amigo iGO 8.4)
Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
09. 02. 2011 21:36
celvin
Vše potřebné bys měl najít na těchto dvou fórech:
[www.tomasii.cdc.cz]
[www.mio-treo.info]

Pokud ti stačí omezený počet map, je možné nainstalovat nový navigační soft do interní flash Mia bez unlocku. Navigační soft je uložený ve složce "MioMap\MioMap". Spouštěcí program se přejmenuje na "miomap.exe". Funguje to takto celkem v pohodě..... tedy aspoň s Primo.
Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
11. 02. 2011 00:05
Tak jsem z toho jelen,je to moc info a nevím jak začít.Potřeboval bych návod pro debily - krok za krokem,ale díky,ještě si počtu.
Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
11. 02. 2011 09:58
celvin napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak jsem z toho jelen,je to moc info a nevím jak
> začít.Potřeboval bych návod pro debily - krok za
> krokem,ale díky,ještě si počtu.

Pro mě taky jeden.
Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
11. 02. 2011 12:40
akorád C520 má malou interní paměť a je potřeba zvážit co dát do mia a co na kartu. Hlavně moc nezatěžovat a co nejvíc dát na kartu. Každopádně ten unlock je potřeba, protože bez něho tam asi nic nedostaneš a hlavně s unlockem z toho budeš mět PDAčko ( vlastně přenosné PC)
avatar Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
11. 02. 2011 14:05
Já to zkoušel do mia ale nějak se mi nedařilo a člen fora Kamil se jmenuje psal že ty modely to moc neumí zkousnout,taky sem si to celý rozházel,a nebýt jeho i přes sz,tak sem to nedal dohromady.Takže jastli mohu poradit tak opatrňe abys nedopadl jako já.confused smiley
Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
11. 02. 2011 15:37
dle návodu "tomasiiho" webu jsem to udělal a to nejsem žádný odborník přes PC, ale je pravda že poprvé jsem měl taky strach. Když seženeš potřebné, dobře vyléčené "ingredience", tak to jde
Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
11. 02. 2011 16:28
Takže nainstalovat unlock(je to to samé jako spouštěč?) a potom system igo8 a je to?Jak velkou kartu potřebuju - chci to nahrát do navigace i na kartu.Bude tam taky TMC a bluetooth?Díky za trpělivost



Upraveno 1krát. Naposledy upravil celvin (11. 02. 2011 16:41).
avatar Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
11. 02. 2011 16:41
Ahoj vendisi, kluci tu ale řeší trošičku jiné modely než máš ty. Ty máš základní model Mio 200 (32 MB Ram) a tam právě žádný jiný soft rozumně běhat nebude, naštěstí existuje cracklý Miomap, který používáš. Oni chtějí předělat mašinky s 64MB Ram a tam už není problém rozběhat jakýkoliv navigační soft pro WinCE. Takže potřebují čistou SD Kartu, 2GB lépe 4GB. Ze stránek [www.tomasii.cdc.cz] si stáhnout unlock - název unlocku je - Unlock Cx20 pro spouštění navigačních programů (je to třetí vlákno od spodu stránky a stažení provedete kliknutím na ikonu diskety) . Po stažení na disk rozbalte archív na SD kartu. Vložte do Mia a musí vám najet unlock. Pokud se dostanete až tady, máte vyhráno a už si stačí jen vybrat jaký navigační soft chcete používat, za sebe doporučuji Igo Primo na Ulozto.cz se určitě nějaké povaluje. Dejte vědět jestli se to podařilo, poradím jak dál. Tady máte velkou výhodu ,že vůbec nezasahujete do Mia po vyndání karty funguje vše jak to bylo původně



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Kamil (11. 02. 2011 16:47).
avatar Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
11. 02. 2011 17:10
Ahoj a děkuji,ale na tomisiho vebu píšou i o té mé jen nevím jestli by nestálo za tokoupit větší kartu a dávat to jen nani jinak mi to vše chodí suprově.Nebudou na těch stránkách co si našel nějaké nové mapy pro letošek?díkes.
avatar Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
11. 02. 2011 17:21
poslední co jsem našel - Mapy miomap 2010.09, ty máš myslím 2010.06, takže záleží na tobě jestli to chceš aktualizovat. Jsou samozřejmě i ty regionální pro chorvatsko. Jinak tomasi tam má prográmky na všechny Mia, ale na te tvé to vážně nemá smysl zkoušet, větší kartu to zvládne, ale máš málo operační paměti, která tak stačí na to navigování.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Kamil (11. 02. 2011 17:24).
avatar Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
11. 02. 2011 18:26
I přesto děkuji za info zkoušet to určitě nebudu a mapy myslím nemají cenu až budou novější.Moc díkes
Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
12. 02. 2011 14:04
vendis
Jestli chceš, můžeš zkusit toto - [www.mio4u.cz]
avatar Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
12. 02. 2011 14:30
Tak sice moc děkuju ale Kamil mi radil abych to nedělal je tam málo místa tak to zkoušet radši nebudu bojím se abych nedopadl jako v loni pak už s tím nešlo dělat vůbec nic a upozorňuju byl sem hotovej.Ale moc díkes.
avatar Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
12. 02. 2011 14:51
bát se nemusíš, ono stačí na novou sd kartu stáhnout to primo s unlockem a musí to makat, akorát sám uživatel potvrzuje že je to na nic. Všechno vyplé a delší trasu jak 400 Km nejde naplánovat, protože na to nemá mio moov 200 paměť. Co jsem na tom rozběhal byl ještě TomTom, který naplánoval dlouhou trasu, to bych vendisovi tam poradil nahrát, až by nebyly dostupné mapy pro miomap.
Re: Jakou navigaci a jaké mapy????
23. 02. 2011 15:17
Ahoj,tak jsem se do toho pustil - unlock mi v pořádku najel.Stáhl jsem si mapy (Igo Primo) a různé doplňky(poi,3d budovy...)ale teď nevím do jaké složky na kartě to mám nakopírovat v návodu jsou popsány,ale já je tam nemám-mám je na kartě vytvořit nebo mi něco ještě chybí?V balíčku kde jsou mapy bylo ještě toto:data.zip pro rozlišení 480x272,Green_Routing.rar,mám tyto dva soubory nakopírovat na kartu?Díky



Upraveno 1krát. Naposledy upravil celvin (23. 02. 2011 15:18).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 54
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.