Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

trajekty

Autor brumi 
Re: trajekty
12. 01. 2018 19:26
Autobus jsem tam v životě neviděl. Na nájezd přidají prkno či rohože, hlavně pak na druhé straně v Sučuraji.
12. 01. 2018 20:26
asi tim trajektem casto nejezdis. zkus nekdy v 9.45 ze Sucuraja a na 90% ho uvidis. pri moji posledni ceste 1.10.2017 byly 4 autobusy (3x sikmooci 1x slovinci) cca 10 osobaku a byl plnej trajekt. autobus najizdi pomalu, sikmo a samozrejme bez lidi. na trajektu si nesednes, protoze vsechny mista obsadi Cinani.
12. 01. 2018 21:33
Také jsem tam autobus viděl. Klasický velký vysoký zájezdový autobus plný japonců. S námi se nevešel, tak jsem nakládku neviděl.
Bylo to v hlavní sezoně v nedeli v sedm ráno. Autobus podstivě stál frontu s námi a dokonce se i vzadu na konci mola zvládnul otočit. Byl jsem tam za něj docela rád, protože jsem se za něj schoval. Tehdy tak foukalo, že to házelo šutry z pláže až na auto.

Upraveno 1krát. Naposledy upravil atnarfus (12. 01. 2018 21:36).
12. 01. 2018 21:57
jo, zajezdovy stoji frontu. prednost ma jen mistni linkovy St. Grad-Sucuraj-Drvenik-Split a zpet.
13. 01. 2018 09:04
Tak to je dobrý, jezdil jsem Drvenik-Sučuraj několik let, ale autobus ani jednou. Jen s námi jel jednou náklaďák plný včelích úlů. To bylo žůžo, protože ho i následovalo několik stovek včel létajících okolo. Na trajektu to vypadalo jak na fotce, každý se bál pohnout, jen strnule sedět, nebo stát a očima sledovat okolo létající včelky.
13. 01. 2018 09:31
... jasně, už to tady vidím ... luku Drvenik neznám, tak jsem nevěděl, jak se tam točit ...

[www.youtube.com]
.... nebo tady .... čas 03:17 ... [www.youtube.com]

smileys with beer

Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (13. 01. 2018 12:45).
19. 01. 2018 09:05
Ahojte, tento rok nas čaka prvý krát ceta trajektom. Chystáme sa na trajekt Split _ Vela Luka na Korčuli . Ak si teraz pozriem cennik na rok 2018 môžem s tým rátať aj v sezone alebo je zvyk pred sezonou ceny upravovať ? Kolko mám rátať plus 10, 20 % ?? Nemáte skúsenosti ? Prijala by som aj akekoľvek skusenosti ohladne tohoto trajektu . Viem že treba byť aspoň dve hodiny pred odchodom na mieste to by nemal byť problem ak dobre naplánujeme cestu a nič mimoriadne sa neudeje. Čo je dobre si ešte naštudovať ? Ak zlezieme v Splite z dialnice nie je problem orientovať sa ako na trakjekt do ktorej fronty sa postaviť a pod . ?
19. 01. 2018 09:24
V sezóně jsou ceny vyšší. Teď je osoba za 50, loni sezóna 60, auto teď 375, sezóna 530. Ve Splitu se orientuj dle cedulí s nápisem FERRY a symbolem lodičky. V přístavu se pak poptáš. V sezóně u tohoto trajektu, který jede jen 2x za den, bych asi byl v přístavu o hodně dříve, aby byla jistota, že se na něj dostaneš. Pak jedině dojet až do Orebiče a jet na Korčulu odtud.
19. 01. 2018 19:28
... chrobak ... z dálnice se sjíždí na exitu Dugopolje ... do přístavu Split je to ještě 20 km ... ve Splitu jedeš stále centar a pak už na cedulích uvidíš (jak píše Zahajskej) obrázky lodě ...
tady jsou ceny v loňské sezóně a větší rozdíl tam letos nebude ... [www.chorvatsko.cz]

... tak vypadá cesta do přístavu od Dugopolje ... [www.rajce.net]
... v přístavu už Ti řeknou regulovčíci, nebo někdo místní ... neboj ...

smileys with beer

Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (20. 01. 2018 09:46).
22. 01. 2018 14:27
Ahojte, super ďakujem za odpoved aj fotky. Nejak tak predbežne rátam na trajekt 1500,- Kun obidve cesty tak snad to nebude viac ...
Zjazd na Dugopolje poznam , vypada to fajn označené už sme tam boli na vylete autom ale to sme vtedy akosi neriešili označenia .
Určite chceme na tento trajekt keďže chodievame na Pelješac viem čo tá cesta obnáša a trepať sa až do Orebiču to radšej oddychovať na trajekte a uživať si 4 hodinovu plavbu než čakať na BIH hranici a nevedieť čo nás všetko čaká na ceste yawning smiley) A možno aj keby nestihneme ten doobedňajši odstaviť auto a spoznať trošku Split veď tam sa dá premotať ..uvidíme to sa bude riešiť všetko až na mieste. Teraz mám celkom obavy z naloďovanie musím preluskať nejake videa na youtube ...
04. 02. 2018 13:07
Chcel by som vedieť aká je čakacia doba na trajekt v sezóne,ale v týždni z Valbiskej na merag.Dakujem.
04. 02. 2018 13:14
Prosím ťa mohol by si mi opísať tvoju objednávku na trajekt.dik
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 96
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 538 během dne 21. 05. 2011
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.