Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pláže Biograd na Moru - Pláž Bošana

Autor misan007 
Pláže Biograd na Moru - Pláž Bošana
22. 06. 2008 22:30
Zdravím. Nemáte něko skušenosti s pláží BOŠANA v Bigrade na Moru ???
Zde na fóru jsem našel pouze popisy pláže SOLINE. Pokud někdo máte info tak prosím napište popřípadně
přidejte foto. Díky všem.
Re: Pláže Biograd na Moru - Pláž Bošana
02. 07. 2008 07:41
ahoj, jukni se na www.czech.... je tam jak pláž Bošana, tak ty ostatní. jedu taky do Biogradu, a budeme to mít kousek na tuhle pláž, tak jsem se taky snažila najít nějaký informace. kdy jedeš??
Re: Pláže Biograd na Moru - Pláž Bošana
08. 07. 2008 11:53
Jedu 21.8. Do Biogradu jedu poprvé a tak vůbec nevím jak to tam vypadá. Zatím jsem četl jen samou chválu.
Re: Pláže Biograd na Moru - Pláž Bošana
08. 07. 2008 14:42
já tam taky jedu letos prvně, a tady jsem si přečetla jen samou chválu, tak jsem na to moooc zvědavá, ale co jsem koukala na různý obrázky, tak to bylo mooc hezký, tak uvidíme. když tak můžu emailem poslat obrázky. Já tam budu od 15.8. do 23.8.
Ja som bol v Biograde pred dvomi rokmi. Mne sa moc nepacilo. Vadil mi pocet ludi na plazach ako aj v meste. Ale ja mam radsej tiche miesta s malo ludmi. Takze pre tych, co maju radi rusno to moze byt pekne. Inak plaze boli pekne ako aj mesto. Takze myslim, ze nebudete lutovat. Ked sme tam boli, chodili sme sa kupat do Pakostane (asi 5 km smerom na Sibenik).Odvtedy chodim na dovolenku priamo tam a som spokojny. Mestke plaze su dost plne, ale dalej smerom k Drage (pri ceskom dive centre ) je to uz lepsie a aspon doteraz sa mi pacilo. Byvam priamo pri dive centre.
Já jsem tam byla minulý rok na začátku září, a musím říct že i když je to na hoře, tak se mě tam velice líbilo....je to tam čisté...a velice hezké přístupy k moři+zábava pro děti. byla jsem ubytovaná v autokempu SOLINE...smiling smiley
Re: Pláže Biograd na Moru - Pláž Bošana
10. 07. 2008 23:01
Jestli mohu poprosit o nějaké fotky z bigradu a pláže poslat na email: michal.nosek(zavináč)centrum.cz

(zavináč) = @

Dík moc.
Re: Pláže Biograd na Moru - Pláž Bošana
21. 07. 2008 13:40
pro misan007:
My jedeme do Biogradu 22.8., tak můžeme zajít na smileys with beer, jestli se potkáme.
Re: Pláže Biograd na Moru - Pláž Bošana
31. 07. 2008 11:28
my jedeme do Biogradu 15.8. tak už to máme za "pár" smiling smiley
Re: Pláže Biograd na Moru - Pláž Bošana
27. 06. 2009 07:10
Jaký je přístup do moře? Tak, jak se tu popisuje Biograd, tak mi to vyhovuje, ale potřebuju nějakej relativně dobrej přístup do vody pro 2,5 letýho prcka a podle toho, co jsem tu četla, tak písečná pláž je hodně plná.
Re: Pláže Biograd na Moru - Pláž Bošana
20. 07. 2009 13:54
Misapoho napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Jaký je přístup do moře? Tak, jak se tu popisuje
> Biograd, tak mi to vyhovuje, ale potřebuju nějakej
> relativně dobrej přístup do vody pro 2,5 letýho
> prcka a podle toho, co jsem tu četla, tak písečná
> pláž je hodně plná.


Pláž Soline je opravdu hodně přeplněná.My chodili na pláž Dražica.Je sice oblázková,ale vhodná pro malé děti,pozvolný vstup do vody,náš 3,5 letý syn se tam vyřádil.Je tam i přímo na pláži dětské hřiště s houpačkami atd.
Re: Pláže Biograd na Moru - Pláž Bošana
08. 12. 2009 18:26
Zdravím.
Taky se chystáme v létě do Biogradu-Bošana.
Prosím o info.Jak daleko je to do centra,jaká je pláž Bošana.Prostě vše co si myslíte že bude užitečné a zajímavé.Děkuji
Re: Pláže Biograd na Moru - Pláž Bošana
26. 03. 2010 12:51
Pláž Bošana je celkem slušná pláž,vzdálená od centra Biogradu volnou chůzí asi dvacet minut.Je tam dobrý vstup do vody,na pláži je navezený štěrk,takže to tam docela píchá.O místo není nouze,taky to záleží na tom,kde budete bydlet.
Re: Pláže Biograd na Moru - Pláž Bošana
25. 05. 2010 18:16
Díky za info.
Ubytování máme podle CK asi 80m od pláže ve vile Marica.Aspoň tak to píšou.Uvidíme jaká bude skutečnost.Snad to bude v pohodě.Už se těšíme.hot smiley
Re: Pláže Biograd na Moru - Pláž Bošana
05. 08. 2010 20:34
ja som sa dnes vratil chodili sme na plaz pred hotelom Adriatic, Ludia chodili dos neskoro na plaz. Voda je teraz dost ladova, ale otepluje sa. Vcera bol mega ohnostroj
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 179
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.