Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Počasí,pláže a moře

Autor mazlík 
Počasí,pláže a moře
01. 06. 2008 07:13
Na začátku července jedu na Pag do Novalji jak to vypadá s počasím s plážemi a čistotou moře
Re: Počasí,pláže a moře
01. 06. 2008 09:55
Na počasí tu topic je, stejně tak o Novalje, stačí pohledat...
avatar Re: Počasí,pláže a moře
08. 02. 2009 22:24
Nechci zakládat nové vlákno, ale zajímalo by mě, kde jste zažili u Jadranu nejteplejší moře.
Já teda:
1. Jak se vjede na Hvar z Drveniku, a jede se kousek do vnitrozemí, tak první sjezd doprava do kempu, a tam byla teda zátoka tak teplá, že se dalo koupat celou noc
2. Na Rabu - Lopar
3. Pláž Ada - Černá hora
4. Pláž písečná směrem k Dubrovníku na Lopudu
A která z nich byla nejhezčí - dle mého názoru? Na Lopudu.
avatar Re: Počasí,pláže a moře
09. 02. 2009 08:16
Nejteplejší - kolem ostrova Vir - je tam hodně mělko a voda se brzy prohřeje.
Nejchladnější - zátoka Kruče (blízko Ulcinje) v Černé Hoře - vyvěrají zde mohutné prameny studené sladké vody.
avatar Re: Počasí,pláže a moře
09. 02. 2009 08:27
Nejstudenější .... Omiš směrem na Split. Je tam silný proud studené vody z Cetiny.
avatar Re: Počasí,pláže a moře
09. 02. 2009 11:28
nejteplejsi bylo v Orebici a nejstudenejsi bylo v Neumu a to konec srpna
Anonymní návštěvník
Re: Počasí,pláže a moře
10. 03. 2009 21:07
Ponúkam Apartmany na prenajom v oblasti Juznej Dalmácie - poloostrov Pelješac 3 km od mesta Orebić ( Perna - Kučište) Apartmány su situovane priamo pri mori (7Metrov),s okruhliakovými plážami. Oproti sa nachádza starobylé mestečko Korčula ( cca 1,5 km po mori) Ideálne miesto na windsurfing a potápanie.

ciste more
avatar Re: Počasí,pláže a moře
11. 07. 2013 15:20
Ahoj Zeptám se pro zajimavost vás: CO SI VOZÍTE ZA BLBOSTI NA PLÁŽ A DO VODY (nafukovačky ,lehátka ,křesílka ,rohože ,šnorchly,naf.čluny) dnes jsem zahlídnul na aukru motorové prkno grinning smiley
Já vozim klasika molit.podložky na ležení a nafukovací lehátko (postel) ,dětem jsem bral něco mezi bazénkem a člunem kam jsem nalil malé vodu a cachtala se . Ted už blbnem na šlapadlech a skáčem do vody společně .Co vy ? Hoďte nějakej postřeh vychytávku atd. Dík .
Anonymní uživatel
Re: Počasí,pláže a moře
29. 07. 2013 11:27
Martas74, před pěti lety jsem si koupil v Omiši takovou tu desku pro splývání, asi 80 kuna. Dík jí vydržím ve vodě celý den Už najezdila okolo deset itisíc kilometrůeye rolling smiley, a bez ní bych už nejel. Podstrčím si jipod hrudník, přivážu poutkem se suchým zipem k zápěstí a pak,pak se jen vznáším ve fyziologickém roztoku jaderském...
avatar Re: Počasí,pláže a moře
01. 08. 2013 23:10
Molitanove podlozky pre kazdeho a jeden nafukovaci matrac, ktory si striedame.
Raz sme mali aj malu plavecku dosku [www.plavecke-pomocky.sk]
Ale podla mna je to vhodne len pre deti, aby sa naucili plavat. Mna to neudrzi a v rukach mi to pri plavani zavadzia.
Kupili sme podobnu ju unas za 5eur.
Kedysi sme mali aj naukocaci cln pre jednu dospelu osobu alebo 2 deti. Na trznici pri mori ich bolo vela roznych velkosti. Ale zbytocne vlacit zosebou haraburdy. Jeden matrac staci.
V eshope som nasiel pool jet



ale pohybuje sa to pomaly, takze nic pre mna.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil dino111 (01. 08. 2013 23:15).
avatar Re: Počasí,pláže a moře
01. 09. 2013 19:55
Tento rok som videl na plazach velke mnozstvo plazovych stanov. Slnecniky nebolo ani moc vidiet, kedze boli za 20kn na den.
Lezadla si niektori pritiahli az do mora a nohy polozili do vody.
My sme davali pozor, ked siel predavac a zastavoval sa pri ludoch a predaval, tak sme sa z lezadla presunuli inde a po 15 hodine pri vode vobec nechodil, tak sme ani plazove lezajky nepotrebovali.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil dino111 (01. 09. 2013 19:58).
avatar Re: Počasí,pláže a moře
02. 09. 2013 11:59
Kedysi sme mali aj naukocaci cln pre jednu dospelu osob. Také jsem si mínil pořídit, ale nikde není v nabídce, zase jsou na Slovači o niečo napred. Třeba sem ta móda také dorazí. Ve sportovních potřebách jsem byl za idiota.

Druga domovina Hvar - Zavala.
avatar Re: Počasí,pláže a moře
02. 09. 2013 12:12
Tento rok som na lagune videl len 1 nafukovaci cln. Mynule roky aj 8ks.
Nas cln sme kedysi prepichli a odvtedy len obycajny matrac. Lepsie sa na nom lezi, lahsie sa nan leze a je lacnejsi. Najprijemnejsi pocit je zavret oci a nechat sa hojdat na vlnach. Nastastie tam somnou neboli moji kolegovia. Ti by ma urcite potajomky zospodu prevratili a rozhoruceny by som spadol do studenej vody.
Matrac je dobry aj vo velmi studenej vode, kdezto plavat v nej hodinu by som nevydrzal.
avatar Re: Počasí,pláže a moře
02. 09. 2013 12:46
Zkus neoprénový komplet, sluší a zahřeje, nepotřebuješ krém s UV a i jinak ušetříš, třeba na plavkách. Zahřeje i v případě chladných nocí, drobně omezuje manželské soužití / nebo partnerské/.

Druga domovina Hvar - Zavala.
avatar Re: Počasí,pláže a moře
02. 09. 2013 14:47
dino111 ty seš ale komik...............
ps: co jeto za slovo "cln"
avatar Re: Počasí,pláže a moře
02. 09. 2013 15:38
Milan Hubner napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ps: co jeto za slovo "cln"

Milane,
to sis ještě nezvyknul, že velká část našich slovenských přátel nepovažuje za nutné používat háčky, čárky (nad písmeny i ve větách) a také velká písmena ? sad smiley
Takže dino měl samozřejmě na mysli čln a to už si snad dokážeš přeložit ... smiling smiley
avatar Re: Počasí,pláže a moře
02. 09. 2013 16:12
Děkuji paní učitelko jste hodná a milá. Muck...........
avatar Re: Počasí,pláže a moře
02. 09. 2013 18:30
Tak, tak, jeden je z toho celý rozhorúcený. Tento slovní novotvar jsem neznal. Díky pisateli se mi neustále rozšiřují obzory.
Také je pěkný obrat náprotivok.
A také si nejsem jist, zdali se v případě nafukovací matrace cituji: lahsie sa nan leze. Problém nastává v okamžiku, kdy je tato již obsazena, nedejbože jedincem stejného pohlaví a bez rodinných pout.thumbs up smiley

Druga domovina Hvar - Zavala.
avatar Re: Počasí,pláže a moře
02. 09. 2013 21:33
Fósu, kurňa Ty ses dnes rozkecal, ten dinojedničkový Ti ale dává zabrat...hot smiley

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: Počasí,pláže a moře
03. 09. 2013 08:38
Nóóóóó, dává. Ale bavím se dobře.

Druga domovina Hvar - Zavala.
avatar Re: Počasí,pláže a moře
03. 09. 2013 10:05
Fous 57 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ... Ale bavím se dobře.

Fósi,
nemysli jen na sebe, zkus pobavit i ostatní. smiling smiley
Re: Počasí,pláže a moře
03. 09. 2013 14:44
Mám takový pocit, že se baví hlavně dinojedničkový. Na účet nás všech.
Re: Počasí,pláže a moře
03. 09. 2013 15:21
Ja sa obávam, že to myslí vážne.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 77
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.