Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Novigrad - čistota moře, pláže

Autor Inka 
Novigrad - čistota moře, pláže
23. 01. 2008 15:20
Ahojky, má prosím někdo osobní zkušenost jaká je čistota moře, jaké pláže, přístup do vody a pod v Novigradu u hotelu Maestral? Marně sháním nějaké objektivní informace.
Děkuji za info
Inka eye rolling smiley
Re: Novigrad - čistota moře, pláže
23. 01. 2008 16:23
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (19. 12. 2012 20:21).
Re: Novigrad - čistota moře, pláže
28. 01. 2008 10:12
Ahoj Fido,
"nečerti se" že jsem dala dotaz na dvě vlákna. Myslela jsem si, že budu mít větší šanci na nějakou odpověď když dotaz o hotelu bude ve vlákně o Ubytování a dotaz o plážích bude ve vláknu Pláže. Že si toho tam někdo spíše všimne. Tak mě za to "nekamenuj" eye rolling smiley protože jak vidíš, stejně mi to nijak nepomohlo. Prostě to vypadá že v Novigradu nikdy nikdo nebyl sad smiley
Tak ať nám všem co se těšíme ty dny do léta rychle utíkají
Inka (za 138 hot smiley )
Re: Novigrad - čistota moře, pláže
28. 01. 2008 16:15
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (19. 12. 2012 20:22).
avatar Re: Novigrad - čistota moře, pláže
28. 01. 2008 18:05
Fido, asi to Ince moc nepomůže, na tom odkazu jsou z 90% jen Tvoje a její příspěvky, ale nikde tam nenajde odpovědi na svoje dotazy.
Re: Novigrad - čistota moře, pláže
28. 01. 2008 18:32
f



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Fido (19. 12. 2012 20:21).
Re: Novigrad - čistota moře, pláže
29. 01. 2008 09:18
Ahojky Fido eye rolling smiley
dík za snahu. Jenže všechny dostupné informace z netu mám samozřejmě dopodrobna prostudované grinning smiley. Jak o městě, tak stránky snad všech cestovek na světě o hotelu. I tu jejich chorvatskou přímo "hotelovou". Je jasné, že s tím bych tady nikoho nezatěžovala. Mně šlo spíš o to, zda tam někdo z "fóristů" nebyl osobně a nepřidal by nějakou svoji osobní zkušenost. Protože jak to známe, tak mnohdy na místě zjištěná realita zdaleka neodpovídá tomu co je na netu tak hezky nabízeno....moody smiley
Ale jak vidím, tak tomuhle místu se všichni zdaleka vyhýbají. Nevím, ale musím zjistit zda tam neřádí "lepra" nebo něco takového když tam nikdy nikdo nebyl, není a vypadá to, že asi ani nebude eye popping smiley
Slibuju až se vrátím tak že vypíšu co a jak jsem zjistila, protože jak vidím tak to bude pro toto fórum zcela nové info.
Tak papa všem a díky i za snahu
Inka
za 137 hot smiley
Re: Novigrad - čistota moře, pláže
30. 01. 2008 14:14
Pro Inku.
Novigrad známe, patří do začátků našeho cestování do Chorvatska. Jezdili jsme do kempu Park Umag, dříve se jmenoval Ladin Gay. Před 3 roky jsme to tam projeli cestou domů z Dalmácie jen tak ze zvědavosti. Moře je tam čisté, má jen trochu jinou barvu, než dole. Výhodou je snad to, že to není daleko a člověk tam má výhled na otevřené moře, vstup do moře je většinou po kamenech nebo betonových platech. Istrie má své kouzlo, uvažujeme, že se tam opět podíváme, třeba na jeden týden a pak budeme pokračovat dále. Ten hotel přímo neznáme, ale z okolí Novigradu by se snad našly nějaké fotky.yawning smiley
Re: Novigrad - čistota moře, pláže
30. 01. 2008 17:02
Ahojky Martasi,
potěšil jsi mě, teď vím, že tam alespoň někdo někdy byl yawning smiley Kdybys mohl poslat nějaké fotky na mail bylo by to úplně suprové. Předem moc díky
Inka eye rolling smiley
Re: Novigrad - čistota moře, pláže
12. 02. 2008 20:59
Ahoj,v Novigradu jsme byli vloni na přelomu července a srpna v hotelu Laguna.Tento hotel je hned vedle hotelu Maestral.
Byli jsme moc spokojeni.Ubytování perfektní,fantastické jídlo.Moře nám taky vyhovovalo jsou tam plata nebo kamínky.
Chce to boty do vody.Novigrad město se nám taky líbil.No a letos tam jedeme zase do stejného hotelu.Jediná nevýhoda je že pobyt na týden strašně rychle uteče a na 14 dní je to už neúměrně drahé protože tam nedají žádnou zajímavou slevu.
Jinak klidně napiš i můj mail romanmatejek@mujbox.cz můžu poslat i nějaké fotky.Tak zatím.
Re: Novigrad - čistota moře, pláže
13. 02. 2008 16:42
Pro Matejr
Ahojky. moc díky za info. Potěšilo mě, že jsi tam byl spokojený. Písnu Ti na mail.
Inka smiling smiley

PS: Mail jsem písla ale vrátil se mi jako nedoručitelný confused smiley přepošlu Ti to na osobní zprávu



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Inka (13. 02. 2008 19:45).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 236
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.