Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

omiš-nemira

Autor suna 
Re: omiš-nemira
21. 08. 2009 20:43
ožujsko neměli , čepovali Laško za 14 a malé za 9 kuna.
Anonymní uživatel
Re: omiš-nemira
14. 09. 2009 18:55
Ajaj, změna sortimentu?
Re: omiš-nemira
04. 06. 2010 12:59

Re: omiš-nemira
06. 06. 2010 01:44
tak to je sakra pěkný.Jak daleko se bydlí?Přibližně...
Re: omiš-nemira
06. 06. 2010 09:48
30 - 200 m ,jako všude v každé vesničce na jih od Omiše. Staniči, Mimice,Ruskamen ,Čelina atd ,
jsou všechny ve svahu a chodí se k moři z kopce.Kromě Lokvy - rogoznice,kde magistrála protíná
obec a musí se k moři přes cestu nebo tunelem, což je hlavně kvůli dětem nebezpečné
a při koupání ti auta jezdí 30 metrů nad hlavou.

NEMIRA
Re: omiš-nemira
13. 06. 2010 17:41
letos jedeme do nemiry proto bych se chtěl zeptat jestli tam není přístup k free wifi třeba v nějaké restauraci nebo podobně?
Re: omiš-nemira
03. 05. 2011 10:14
Byla jsem v Nemiře dvakrát. Bydleli jsme v apartmánu Ivan. Líbilo se mi tam. Měli jsme z balkonu krásný výhled na moře. Mám ráda pláže s menšími kamínky.

Lancer - Apartmán Ivan má přístup k bezplatné wifi. Někde jinde, nevím.
Re: omiš-nemira
04. 05. 2011 18:22
Byla jsem v Nemiře dvakrát na dovolené a jediné co mě obtěžovalo byly v noci vichřice. Museli jsme spát zabedněni , aby se nerozbili okna. Proto jezdím více na jih.Tam jsem se z takovým problémem nesetkala. Jinak jsme měli krásný výhled na moře - MALA LUKA , BRAČ. Na pláž asi 185 betonových schodu. Zdolat schody mělo svoji výhodu. Na pláži bylo málo lidí.
Re: omiš-nemira
27. 05. 2011 21:42
Ja viem zohnať ubytovanie v Nemire, pozrite si nasu stranku, tam su fotky a info..kontakt mail: apartmanigale@gmail.com..cena od 10€ osoba /deň v mesiacoch jun/september.

Inak som si precitala ten posledny prispevok od "pepiny"...nejak s tymi vychricami nesuhlasim, fuka tam vacsinou v zimnych mesiacoch...obcas bura, ale ta vacsinou koncom sezony ...a tie schody je to individualne..k moru sa da dostat schodami aj bez schodov.
Re: omiš-nemira
02. 06. 2011 18:28
Přeji všem hezký den.
Za měsíc a půl se chystáme na dovolenou do Nemiry. Nemáme příliš informací, jen to co jsme tady vyčetli. Rád bych se dozvěděl více, třeba se najde dobrá duše a poinformuje..smiling smiley
Jak to vypadá s výskytem ježků?
Je tam opravdu tak pozvolný vstup do moře, že se člověk unaví než dojde do hloubky?
Komáři koušou? smiling smiley
Hodí se někde poblíž nakoupit v supermarketu?

Děkuji všem co napíšou.

Jirka
Re: omiš-nemira
02. 06. 2011 18:40
v Nemiře je super, ježci jsou vždycky až v té vzdálenosti,kde už noha nedošáhne,spíše ještě dál,protože
jsem na ně nenarazil vůbec.Hmyz jako "komáři" tam není vůbec, celkově vzato jsem skoro nikde
tam nenarazil na jakýkoliv hmyz.Akorát jsem narazil na vosy na severu chorvatska,kde byl bordel
v jednom kempu u popelnic a tam byli. Celkově-klid.
V Nemiře je "malinká" pobočka marketu "STUDENAC" kde jsou skoro stejné ceny jak ve velkém v Omiši.
Je tam ještě "KONZUM"
Re: omiš-nemira
02. 06. 2011 23:20
Bol som tam minulý rok je tam viac pláži,vyberieš si no relatívne je tam stále plno hlavne okolo reštaurácie pri hneď pri mori
Re: omiš-nemira
04. 06. 2011 20:24
Díky za info.
A je daleko k hlubšímu moři? Myslím jestli se není třeba brodit 200 m a ´t si člověk zaplave...
J.
Re: omiš-nemira
04. 06. 2011 20:26
Díky za odpověď.
A líbilo se ti tam?
Jsou tam i nějaké atrakce na moři?
Jsou nutné boty do vody?
J.
Re: omiš-nemira
05. 06. 2011 16:06
More je hned hlboke ca 6-10m, boty netreba jezkovia nie su,len kamene trosku y boku ale inak super
Re: omiš-nemira
05. 06. 2011 16:07
Atrakcie tam nie su musis ist do Omisu na najblizsiu plaz ca 3km
Re: omiš-nemira
05. 06. 2011 18:13
Díky za info. Už se těšíme.
Re: omiš-nemira
05. 09. 2011 10:29
ahoj všem nemáte někdo kontakt na apartmani denis v nemiře? nabízejí aparmány i bez cestovek? díky
Anonymní uživatel
Re: omiš-nemira
05. 09. 2011 12:43
maniacm napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ahoj všem nemáte někdo kontakt na apartmani denis
> v nemiře? nabízejí aparmány i bez cestovek? díky
Přímý konttakt nemám, nicméně před třemi lety jsem v nich byl- celé to tehdy měla děčínská kancelář Dezka.
Ovšem, příliš bych je nedoporučoval, jsou velmi stísněné(prostorově)
Re: omiš-nemira
05. 09. 2011 16:01
okej, a nemáte někdo nějaký přímý kontakt né přes cestovku na apartmán v první řadě v nemiře.. plus polohu kde se apartmán nachází plus nějaké hodnocení a ceny.. díky moc.
avatar Re: omiš-nemira
05. 09. 2011 17:03
Ahojte. Maniacm - v září bych si našla apartmán přímo na místě - v Nemiře. Ale pro přehled....třeba tady/všimni si, že září nemají vesměs obsazeno/....[www.omis-nemira.com]
Nebo bych se poptala v restauraci...třeba tady


Zdraví R.
Re: omiš-nemira
06. 09. 2011 08:56
díky za odkaz.. že by tam bylo tak málo apartmánů přímo u moře v první řadě?
avatar Re: omiš-nemira
06. 09. 2011 10:31
Ahojte. Apartmánů je tam samozřejmě daleko více, to byla jen ukázka, protože samostatně odkazy na apartmány nelze vkládat. Jen nechápu nyní Tvůj dotaz, když v Dopravě píšeš, že ses právě vrátil z Nemiry. Tak tomu teda nerozumím kam míříš..,...děláš si legracismiling smiley? Nebo už na příští rok? Ale to sis mohl přece na místě samém obejít osobně. Zdraví R.
Re: omiš-nemira
06. 09. 2011 11:17
hele přijel jsem jezdíme do jednoho aparmánu a jsem spokojeni ale rodiče když jsem přijel říkali, že by chtěli zjistit nějaký kontakt na nějaký aparmán u moře jiný než jezdíme my.
a druhá věc je že se raději nejdříve podívám na net a pak kdyžtak obejdu osobně...
Re: omiš-nemira
14. 11. 2011 20:27
No v Omiši bude asi lanovka.

[www.slobodnadalmacija.hr]
Re: omiš-nemira
29. 11. 2011 09:46
ahoj lidicky. jelikoz radi jezdime do chorvatska kazdy rok na jine misto , chci vas poprosit o nake pekne misto kolem omise . nejlepe apartman primo na plazi . jelikoz mame kluka na voziku , a neni to jednoduche , rad sam doleze do vody a zpatky do apartmanu , predem dekuji za kazdou radu , ahoj .
Re: omiš-nemira
01. 12. 2011 20:06
memar napsal(a):
-------------------------------------------------------
No v Omiši bude asi lanovka.
[www.slobodnadalmacija.hr]


No to potěš p...l.
Chudák "kastelán" na Fortici,kterej to tam opravoval pomalu na svý náklady,když se mu tam pohrnou uřvaný němci,který budou mávat (možná ještě) Eurama.Teď tam měl klid,když mu tam přišel ten,kdo o to skutečně měl zájem,nikoliv ten,kdo na to jenom měl.Jo takový hladno Karlovačko na nádvoří po výstupu nahoru.Jo,jo.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil u.rle (01. 12. 2011 20:07).
Re: omiš-nemira
01. 12. 2011 20:43
f



Upraveno 2krát. Naposledy upravil L.K. (07. 01. 2013 22:33).
Re: omiš-nemira
23. 05. 2012 11:43
čauky všem, mám otázku nevíte někdo kontakt nebo název na domeček v nemiře.. popíši místo je to hned vedle apartmánu denis. apartmány denis jsou nad tou restaurací u moře v nemiře je myslím jediná, takže je to dobrý výchozí bod.. a hned vedle této restaurace směrem doprava při pohledu na restauraci je skrytý domeček v zahradě, s takovým vysokým betonovým tarase či plotem.. nemáte někdo kontakt nebo aspoň název tohoto ubytování či domečku?
Anonymní uživatel
Re: omiš-nemira
01. 06. 2012 21:58
Maniacm, osobně bych Nemiru nedoporučoval, neustále do kopce a z occe a po schodech.....( vlstní zkušenost).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 224
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.