Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Červen v Loparu

Autor tau 
tau
Červen v Loparu
06. 03. 2007 16:13
Zdravím všechny,
potřebuju poradit. Chystáme se poprvé do Chorvatska, jelikož jedeme s malým dítětem, vybrali jsme si Lopar na Rabu. POtřeboval bych vědět pár podrobností:

1) Jedeme v druhé polovině června -> mám si apartmán zajistit dopředu, nebo může jet na blint a apartmán bez problémů seženu až na místě?
2) Polovina června -> dá se čekat "přelidněnost" nebo (jak doufám) bude v tomto obobí na tomto místě relativní klid?
3) Jak nejlépe autem do Loparu? (přes Krk a z Bašky trajektem???)

Díky.
Re: Červen v Loparu
07. 03. 2007 23:09
(1) Do konce června je tam relativní klid.
(2) Apartmán se dá sehnat v té době na místě.
(3) Autem se jezdí do Jablanace a odtud trajektem do Mišnjaku a pak ca 20 km do Loparu. Trajekt z Bašky jezdí poměrně v dlouhých intervalech a je citelně drazší.
Podrobnosti na www.chorvatsko.cz

Řada informací o plážích a přírodě na ostrově:
www.lopar.wb.cz

a dále vlákna o Loparu a píščitých plážích zde.
Re: Červen v Loparu
11. 03. 2007 01:21
Ahoj Tau,
má to cenu zakládat dvě vlákna o stejném tématu v několika fórech?
Lidi dvakát to samý psát nebudou!!!!!!! Teda snad kromě mě smiling bouncing smiley Ale já něžně kárám!!!! eye popping smiley
Marki
tau
Re: Červen v Loparu
27. 03. 2007 20:05
Cenu to samozřejmě nemá, musím se všem omluvit. Byl to můj první dotaz na tomto fóru a nějak jsem se špatně zorientoval....winking smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil tau (27. 03. 2007 20:06).
Re: Červen v Loparu
27. 03. 2007 20:38
Tau.
Na Rabu v červnu jsem byl jen jednou asi před pěti lety a nával tam nebyl ani náhodou. Apartmán jsem měl zamluvený, ale bylo jich tam dost volných.
S trajektem má pravdu petr.ms. Z Jablanace je to trajektem pár minut.
Hezkou dovolenou.
Jíra
Re: Červen v Loparu
04. 04. 2007 19:18
S ouhlasím.NA RABU JSME BYLI asi 6x a vždy na blint a s ubytováním nebyl problém,chce to jen hledat a vědět co chci a kolik jsem ochoten zaplatit.Termíny byli konec června nebo začátek září.Jsme pouze dva a to je pro CHR málo ale cena nepřesáhkla 15 EU za apartmán.Pěknou dovču.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 259
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.