Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

pláže v Zadaru

Autor Andy 
pláže v Zadaru
07. 09. 2006 12:34
Chtěla bych se zeptat na pláže a moře v Zadaru. Všude jsem tu našla jen napsaný o plážích v okolí, ale nikde přímo v Zadaru. Zajímalo by mě, jestli je tam hodně lidí (asi jo, že?), čistota a tak. Jestli má cenu tam někdy (třeba příští rok) zkusit zajet nebo vyhledat spíš něco po okolí.
Děkuju všem, kdo odpoví

Abych nezakládala nové vlákno, chci se zeptat ještě na Sukošan pod Zadarem. Co na něj říkáte?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Andy (07. 09. 2006 13:27).
avatar Re: pláže v Zadaru
07. 09. 2006 13:59
Zde jsou uvedeny pláže v okolí Zadaru kde se zjišťuje čistota moře
Re: pláže v Zadaru
07. 09. 2006 19:19
Ona je vůbec otázka, zda jsou v Zadaru vůbec pláže. Tedy ve městě. Mám pocit, že ne. A hotelové komplexy, které jsou za městem, se již považují za okolí. Alespoň takto to bere většina lidí.
Re: pláže v Zadaru
07. 09. 2006 19:33
To: Globík
No tak to nevím, ale prostě něco v úplné blízkosti Zadaru.

A o Sukošanu někdo nevíte, jaký to tam je?
Re: pláže v Zadaru
08. 09. 2006 22:41
Přímo v Zadaru znám pláž Borik, tobogány, atrakce, kravál, něco ala Biograd.
Sukošan je velmi hezký, docela klidný. Pláže jsou kamenité nebo betonové, ve velké zátoce je Marina Zlatna Luka. Od Zadaru cca 6 - 8 km.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 157
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.