Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Privlaka u Zadaru

Autor babička 
Re: Privlaka u Zadaru
05. 06. 2007 14:15
f



Upraveno 3krát. Naposledy upravil Fido (19. 12. 2012 22:40).
Re: Privlaka u Zadaru
05. 06. 2007 14:44
Omlouvám se, Fido má pravdu, splet jsem si vzdálenost Omiše od Splitu (to je cca 20-30 km. Ale jinak nekecám :-))
Re: Privlaka u Zadaru
05. 06. 2007 15:11
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (19. 12. 2012 22:39).
jajabliz
Re: Privlaka u Zadaru
07. 06. 2007 22:04
Děkuji za nabídku ale ještě nekolik let potřebuji písek(malé dítě).Zdravím! Jajabliz jinak jarda od Plzně.
Dadule
Re: Privlaka u Zadaru
12. 07. 2007 15:00
Jedu letos v srpnu do Privlaky a jsem celkem zděšená z informací tady, jsou teda datovány za rok 2006, byl tam prosím někdo letos, je to pořád stejné - špína a tak?Nedá se tam najít nějaká zapadlá plážička s málo lidma?
jajabliz
Re: Privlaka u Zadaru
15. 07. 2007 16:42
to Danule. Napíš kam do Prívlaky jedeš, je hodně roztažena .Vcelku to tam znám,snád ti pomužu.
Re: Privlaka u Zadaru
16. 07. 2007 15:22
Nevím přesně, ubytování mám přez internet ale ještě navíc dohozenej od místních.Jen vím, že majitelka apartmánu se jmenuje Nadija Kolanovic.Mám ho na jedné fotce,kdyžtak bych mohla poslat mailem. Díky za informace
Re: Privlaka u Zadaru
16. 07. 2007 21:04
Tak ještě jednou já, tak jsem trošku hledala a zřejmě to bude aprtmán Nadija(taky jak jinak,že?).
jajablíz
Re: Privlaka u Zadaru
16. 07. 2007 22:30
V Prívlace je pláž v kempu, ale víc lidi.Pěkná pláž je Prívlaka-Mletak.Je tam písek, ale dál do moře-ideál pro děti.Trošku dál Skrapavak-taky dobrý.Všude voda vcelku čistá( 2005,2006)Letos jedu 5.8 tak uvidím.
Re: Privlaka u Zadaru
18. 07. 2007 19:10
Tak díky za tipy, asi budeme vyhledávat něco klidnějšího, manžel nemá rád městký pláže s hodně lidma. Snad tam něco takového najdeme. Jedeme 3.8. Tak jsem zvědavá
Re: Privlaka u Zadaru
22. 07. 2007 14:38
Ahoj Dadule,my sice nebydleli v Privlace,ale jezdili jsme se tam koupat.Městská pláž se nám z pohledu z auta fakt nelíbila.Jezdili jsme do Privlaky-Škrapavac.Na konci obce byla dlouhá písečná pláž.Jeden den,co jsme tam byli,to bylo naprosto super.Krásně teplá a čistá voda.Ale pak byla bouřka a další dny tam byla fakt špína (u břehu).Takže pokud nebude žádná bouřka,tak moře bylo fakt čistý a pláž taky moc hezká (ale nikde žádný stín).Snad jsem trošku pomahla.
miha
Re: Privlaka u Zadaru
08. 08. 2007 20:11
Zdavím všetkých a rada by som požiadala o radu. Chceme ísť do chorvátska s 1 ročným a 3 ročnym dieťatom a tak sme sa dostali k Privlake. Nemali by ste niekto typ na ubytovanie, ktoré by bolo ok pre deti.Ďakujem.
Matuga
Re: Privlaka u Zadaru
09. 08. 2007 11:48
Ahoj, aj my sa chystame koncom augusta do Sabunike, mal by to byt kusok od Privlaky, napiste prosim, ti ktori ste tam teraz isli po navrate nejake info, budem vdacna za vsetky postrehy.Dakujem.
Re: Privlaka u Zadaru
11. 08. 2007 11:28
Ahoj všichni. Přd rokem jsem zde popsala naši "super" dovču u pana Glawana Emila. Vůbec jsme už nikdy nechtěli po té zkušenosti do Chorv. jet, ale můj milý dědeček už zase má zájem cestovat. A zase mi padla do oka Privlaka. Pan Zrinko Skoblar Privlaka 3. Ale už se řídím heslem "Důvěřuj, ale prověřuj"
Proto vás lidičky prosím, byl zde někdo z vás?
A také prosím o nějaký jiný návrh. Chtěli bychom zač. září v počtu 2 osob. Co nejblíže k moři, pokud možno písek, nebo oblázky, malý kopec a vstup do moře pro starce a malé děti hihihi. Přeju všem co ještě na dovči nebyli krásnou, sluníčkovou a pohodovou dovolenou.
Re: Privlaka u Zadaru
14. 08. 2007 16:26
V sobotu jsme se vrátlili z Privlaky. Byli jsme tam ubytovaní, ale koupat jsme se jezdili do Sabunike na Královninu pláž. Je tam bezva, velká pláž, takže se tam nemačká hlava na hlavě, písek i v moři, dlouho mělko. Pro děti ideální. Někdy super vlny, někdy jak rybník. Taky se tam dají půjčit mimo jiné šlapadla.
kroupíci
Re: Privlaka u Zadaru
12. 01. 2008 19:36
Zdravíme všechny příznivce Privlaky, už se nemůžeme dočkat léta. Minulý rok jsme si to střihli dvakrát a bylo to naprosto super!!!!!!! A co Vy? Tak se mějte a ať namá to do léta rychle utíkáhot smiley
do chorvatska jezdime s partou už 12 let někdy idvakrat do roka pokaždé na jine misto a nemůžem si to vynachvalit rád bych uvítal nějaké informace o ubytovánív soukromí přímo u vody.jinak v Privlace Škrapavac jsme byli 3krát.Už se těšim na léto musim zase něco najit. Pro partu 10lidi se špatně hledá jdu na to tak čau
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hill , job , mdr
Hosté: 193
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.