Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Měl taky někdo tak špinavé moře - Zaostrog

Autor bonbon 
Byli jsme na dovolene a skoro každý den kolem 10-11hodin se privalyli hnědé řasy a tráva.Nedalo se v tom koupat sad smiley.Takže jsme sli do apartmanu a tam jsme se nudily sad smileyasi tak kolem tich 15 hodin to bylo čisté ale stejne sli o kousek dál tam to bylo uz za bojkama.Sice nefim z ceho se to vzalo ale nedalo se v tom koupat.Ale naštěstí to byloo jenom druhy den.smiling smiley
Re: Měl taky někdo tak špinavé moře - Zaostrog
10. 06. 2007 22:25
Já zažil Zaostrog dvakrát. Byl jsem tam poprvé v 1996 a to bylo super. Mezi po válce. Nikde ani noha. V celém Zaostrogu jsme byli jen my a jeden starší německý pár. Prostě klídek. Akorát byl depresivní pohled na zdemolovaný kemp s vypálenými a vyrabovanými obytnými přívěsy a chatkami. Po šesti letech jsem se tam byl cestou opět podívat a nikdy více. Hlava na hlavě, rámus, kvůli davům lidí se tam nedalo ani projet dolů. A naprostá většina tamních návštěvníků byli tmaví Bosňáci a s početnými rodinami. Vypadalo to tam jak na přecpaných plážích v Sutomore atd.
V Zaostrogu jsme strávili týden, moře bylo nádherně čisté, pláže taky, apartmán jsme měli skoro na konci města, takže byl celkem klid. O víkendu sice přijeli Bosňáci, ale celkově je to městečko klidnější než Makarská nebo Baška Voda.
V Zaosrogu,jsme byli loni,týden a až na to že nám 3 dni pršelo,tak se mi tam líbilo,voda čistoučká,semtam nějaké řasy,ale jinak v pohodě.Ted v úterý jedem znova na to stejné místo.Slušné ubytování a pět min.od pláže.
Byl někdo na Bristu v Chorvatsku
byl někdo v Bristu apartmány Mirana jedeme v červenci
V Zaostrogu jsme byli loni posledních 14 dní v červenci přímo ve vile Mandy až na to že jsme se museli jednou stěhovat do vedlejšího apartmánu tak to bylo úžasné,pláže čisté a nepřecpané a poslední 2 dny 1m vysoké vlny,zřejmě po bouřce,letos jedeme na to samé místo tak uvidíme?
Re: Měl taky někdo tak špinavé moře - Zaostrog
10. 03. 2008 17:50
Vypadá to dobře, Ladabusthumbs up. Jedeme tam letos na prvních čtrnáct dní v srpnu. Snad jsme vybrali správně. V Zaostrogu jsme ještě nebyli. Tak čus tamsmileys with beer
Dobrý den ,chystáme se s celou rodinou letos do Zaostrogu . Doufáme ,že to tam bude čisté ....!Už sme byli na hodně místech v Chorvatsku ,ale tam jsme ještě nebyli . Všude kde jsme byli např: Gradac, Baška voda, nějaké ty ostrovy a atd. bylo to tam moc fajn a hlavně čisté ikdyž naposledny sme byli na poloostrově Pelješac a to ubytování tam nebylo nic moc, ale moře bylo krásné !Prosím napištemi jestli je to pravda o tom moři, čistotě atd ....

Děkuji
Re: Měl taky někdo tak špinavé moře - Zaostrog
24. 03. 2008 15:28
V Zaostrogu jsme byli minulý rok( už jsem zde o tom psala) a moře bylo úžasné. Pokud byste chtěla poslat fotky, napište mi na mailík, pár by se jich našlo.
Četla jsem váš příspěvek,tak bych vás chtěla poprosit jestli byste mi mohla fotečky poslat. Letos jedem poprvé se synem(2 roky),tak jestli byste mi mohla napsat jméno apartmánu v kterém jste byla a jestli jste byla spokojená.A taky cenu. Snažím se něco vybrat předem,jen kvůli malému. Jindy jsme jezdili jen tak a vždy se něco našlo,ale ted nechceme trávit moc času hledáním. Už ted se té cesty bojím. Tak děkuji moc.
Re: Měl taky někdo tak špinavé moře - Zaostrog
03. 04. 2008 15:08
Lucko, pošlete mi váš email, přepošlu vám nějaké fotky. Byli jsme ubytovaní v soukromí, ale bohužel nemám kontakt, protože to zařizovali známí přes další známé a vždycky si domlouvali na místě pobyt na další sezonu. My jsme jeli, protože jim jedna rodina vypadla. Zkuste pohledat na netu. Letos jsem už hledala sama a našla jsem přímo webové stránky majitele apartmánu, kam v červenci vyrážíme ( Sv. Petar).yawning smiley
Napsala jsem vám meil,tak mi prosím odepište, díky moc.
Byla jsem v Bristu pred 3lety a letos v cervnu jedu zase.Moc se mi tam libilo.
Byli jsme v Zastrogu loni - strávili jsme tam asi týden začátkem července po cestě zpět z Černé Hory. Moře krásně čisté, klidné, asi 2x větší vlny, ale ideální na blbnutí, pláže čisté, místo jsme našli vždy, jednou v noci vichřice, a jednou hluční opilí rusáci (skoro jako ta vichřice), takže pohoda a spokojenost. Bydleli jsme v kempu, který patřil k městečku jižněji od Zaostrogu (nevybavím si teď název), přestože byl asi 200 metrů od hlavního kempu Zaostrogu :-). Ubytování v úplně nových buňkách (spíše jako lodní kontejnery, předělané na chatky) s plným luxusem - klima, tv, kuchyňka, krásný spr. kout s WC, ložnice zvlášť, venku posezení s nádherným výhledem na otevřené moře, které začínalo asi 10m pod náma. Ceny kolem 45 euro za noc. Můžu poslat pár fotek.
Zdravím všechny příznivce Chorvatska,do kterého jezdím již 6let(některý rok i 2-krát za sezonu).Byl jsem v Brele,Živogošči,Tučepech,Bristu,Gradacu.V Zaostrogu 4-krát,každopádně u nás to Zaostrog vyhrává,špinavé moře jsme tam nikdy neměli.
avatar Re: Měl taky někdo tak špinavé moře - Zaostrog
13. 05. 2008 18:55
...v Zaostrogu...jsem byl v roce 1986...a to bylo moře jedna báseň...ale to už je vše pryč...drinking smiley
V Zaostrogu jsem byla loni celé léto. Lepší městečko snad neexistuje. Skvělí lidi, krásný prostředí, dostatek vyžití. V Chorvatsku jsem byla už na různých místech, ale Zaostrog jednoznačně vede. Co se týče těch řas, tak za celé 3 měsíce co jsem tam byla, jsem je viděla všeho všude tak 5. Takže pohodička. A pokud půjdete na pláž směrem k Drveniku, tak tam nejsou žádné a je tam míň lidí.
Dobrý den, jestli ještě scháníte ubytování, napište mi na mail M.Sklenarova@seznam.cz. Jsem zástupce jedné cestovní agentury a máme docela příznivé ceny.
město krasné, ale někdy tam plavaly plasty a řasy a chleba
Re: Měl taky někdo tak špinavé moře - Zaostrog
01. 07. 2008 12:18
V Zaostrogu jsem byla cca před 6 lety, moře bylo krásné,čisté.My tam byli koncem června, takže lidí taky ještě moc nebylo, městečko taky příjemné, nijak velké, tak akorát. Jinak jsem ale chtěla napsat,kdo tam jedete, udělejte si tůru do jejich staré vesnice, do pohoří nad Zaostrogem.....Chce to vyrazit brzy ráno nebo když zrovna není počasí na koupání, cesta nám trvala cca hodinu, ale je to fakt zážitek (starý kostel, starý hřbitov, staré domky, v celé této staré vesnici žila myslím jen jedna rodina. A je také odsud nádherný výhled na moře a nový Zaostrog dole u moře. Fakt je to zážitek. Když se díváte od moře nahoru na pohoří, tak jsou tyto vesnice tam vidět.
ahoj špinavé moře já si myslím že je to hodně o náhodě Já hsem v Chorvatsku byla třikrát a čisté moře jsem mněla pokaždé Jinak na počasí a teplotu vody jsme mněli smůlu ale turnusy před náma a po nás byli spokojeni a mněli teplo i telou vodu i když turnus po nás se loni za 10 dní vykoppal jen jednou mněli se hůř než my a v jiných letoviskcích byla parna Jak říkám všude je to jiné
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 162
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.