Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

utok zraloka

Autor Mikki 
Re: utok zraloka
07. 07. 2005 07:36
Tak pozor!

Lov na harpunu je v Chorvatsku zakázaný.
Může se ti stát, že budeš bez nohy a ještě tě zavřou.
flisik
Re: utok zraloka
07. 07. 2005 11:49
seru na žraloka to by fakt musela bejt smůla aby zakous zrovna ně,doporučuju mít sebou nákého kamaráda kterého vnejhořšim přistrčíte a foto z utoku ještě slešně zpeněžim.
MJ
Re: utok zraloka
07. 07. 2005 12:19
Tak tomu se říká bolestivá dieta, nechat si ukousnout nohu od žraloka, hned jste o pár kilo lehčí. Ještě by mě zajímalo kolik by zaplatila pojišťovna. hot smiley
jirkaK
Re: utok zraloka
07. 07. 2005 16:34
flisik napsal(a):
-------------------------------------------------------
> seru na žraloka to by fakt musela bejt smůla aby
> zakous zrovna ně,doporučuju mít sebou nákého
> kamaráda kterého vnejhořšim přistrčíte a foto z
> utoku ještě slešně zpeněžim.


no těbůh, tebe bych chtěl za kámoše.
Zdenička
Re: utok zraloka
07. 07. 2005 19:10
No,myslím že šance,že se potkám se žralokem je asi stejně tak velká,jako že vyhraju v neděli první ve sportce...
Veronika
Re: utok zraloka
08. 07. 2005 11:43
Srandičky, srandičky, ale jak vysvětlím 5ti letýmu synovi, že k bójkámm plavat nesmí, to fakt nevím. U břehu plavat nechce, vadí mu, že vidí rybky a oblázky. A mám obavu, že když mu řeknu, že se tady může objevit žralok, tak mi do vody nevleze. Zatím jsme ho uklidnili, že je někde na Istrii a u Krku, což je moc daleko, ale ...
Zdenička
Re: utok zraloka
09. 07. 2005 08:30
Veroniko,uznejte,přece v tomto počasí nepojedeme kvůli 1 žralokovi na hory!Spíš mám obavu o teplotu moře,jak zde píšou:jen pro silné povahy!
Petr K
Re: utok zraloka
09. 07. 2005 19:58
Pár dní jsem tu nebyl, stanoval jsem v jižních Čechách (bylo to spíš, jako kdybych byl na vodě, jak lilo). Teď to tu pročítám a mám smíšené pocity. Příští sobotu odjíždím na Pelješac. Moje žena mi to přes rameno zhodnotila lakonicky: bílej žralok - černej humor.... a vo tom to je. Taky jsem se v souvislosti s reklamou na Rio Mare rychle běžel ujistit, že nemáme na šnorchlování připravený žlutý ploutve, abychom necestovali zpět v sardinkách....
Právě vrácená z Chorvatska....
Re: utok zraloka
11. 07. 2005 15:26
Koukam, že si tu ze žraloka každej dělá jenom prdel....:-) Já se teď vrátila z Chorvatska - byli jsme na jachtě a žádnýho jsme nepotkali....Sice jsme projížděli jižní ostrovy, ale kromě pár mečounů a delfínků nic....;-)
MJ
Re: utok zraloka
11. 07. 2005 22:11
Právě vrácená z Chorvatska: Pokud by jsi potkala žraloka tak by ses nepodepisovala jako "Právě vrácená...", ale spíš jako "Částečně vrácená..." cool smiley
Re: utok zraloka
12. 07. 2005 07:29
Někde jsem četl, že je dobrý bouchnout žraloka do čumáku.Budu se potápět s pětikilovým kladivem.Co kdyby? A má to ještě jednu výhodu při šnorchlování budete rychleji u dna.
mm
Re: utok zraloka
13. 07. 2005 14:35
Ach jo, tak vznikaj drby!
Co takhle sep odivat na net ci sledovat zpravy nebo zapnout radio?!
[www.novinky.cz]

Nezautocil! Byl PRY jen viden!
A neni to takovy nesmysl, v dokumentech v bedne i v clancich se clovek dovi,
ze vyskyt zraloka bileho v evropskych vodach neni zadny nesmysl ci zazrak.
Nejcasteji se vyskytuje a obcas i zautoci
hlavne kolem Sicilie a pak v Chorvatsku - Istrie a Kvarnerske ostrovy.
Informace o poslednim smrtelnem utoku je spatna, bylo to daleko
pozdeni a byl to profesionalni potapec fotograf - neprezil.

Ale je vetsi sance, ze me zabije kvetinac padnuty
z okenniho parapetu , nez ze me pri potapeni zezobne zralok bily! winking smiley
Petr K
Re: utok zraloka
13. 07. 2005 21:52
No utěšuj se (a ještě lépe manželku) počtem pravděpodobnosti když právě balíš do HR....tam, řekl bych je ten poměr obráceně, ledaže by mi spad´ na hlavu šutr z Biokova či z Dingače...
Re: utok zraloka
14. 07. 2005 08:03
Já se omlouvám, že to není o sharkovi, ale když už jsme u těch nepříjemných příhod - netušíte někdo, jak to dopadlo s tím maníkem, co mu u Baška Polje fouklo do matračky a byl fuč? Nějak jsem to přestal sledovat a teď nevím.
Petr K
Re: utok zraloka
14. 07. 2005 08:26
Já to vidim tak, že si užívá inkognito dovolené v Egyptě a směje se nám všem. Hlavně aby ho ale nezajala až floridská Coast Guard spolu s kubánskými uprchlíky...PS: Nechci šířit poplašnou zprávu, ale možná i to je o sharkovi, akorát se to už možná nedozvíme....



Upraveno 1krát. Naposledy upravil (14. 07. 2005 08:31).
Re: utok zraloka
14. 07. 2005 13:08
Podle mýho má nějakou semetriku a vzal čápa, poněvadž by musel mít óbrpech, aby to omylem prokličkoval mezi Bračem a Hvarem nebo Šoltou.
Petr K
Re: utok zraloka
14. 07. 2005 21:19
To je jasný, tady udělal zase nějakej tunel a potřeboval elegantně zmizet, a bůhví, jestli to nevzal na tom lehátku po Temži do Londýna...
Honza K
Re: utok zraloka
29. 07. 2005 10:16
martel napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak pozor!
>
> Lov na harpunu je v Chorvatsku zakázaný.
> Může se ti stát, že budeš bez nohy a ještě tě
> zavřou.


Nevím, kde jsi to četl o tom chytání harpunou. Znám Chorvaty, kteří pravidelně chodí na lov harpunou a smějí se našemu rybaření, že to není chytání ryb, ale jen koníček. Za jeden noční lov na Hvaru měly 3 plné lednicové tašky - ryby, mořské úhoře, chobotnice. Harpunou byly chycené i malé rybky, takže na grilu se díra v nich zapekla a nic okolo moc nebylo. Až jsme se divili, že není hranice, od jaké velikosti harpunou chytat. Ten místní má dost dobré zaměstnání a chytá i se svými přáteli a nijak se tím netají, divil bych se, že by tak činil při zakázané činosti.
Re: utok zraloka
29. 07. 2005 17:37
Nevím, jak je to u chorvatů, ale vím že policajti na vodě zastaví každý člun na kterém vidí přístroje na potápění a prvně skočí do člunu a hledají harpuny. Až potom kontrolují povolení k potápění atd. Myslím, že když není žalobce není ani soudce.
Re: utok zraloka
01. 06. 2007 14:39
Co myslíte,
sežere žralok i letos mladou českou učitelku?yawning smiley
avatar Re: utok zraloka
01. 06. 2007 20:43
No to doufám že ne, ta moje učitelka už není nejmladší.grinning smiley
Re: utok zraloka
02. 06. 2007 00:35
Re: utok zraloka
08. 06. 2007 13:55
Článek z roku 2005: [www.novinky.cz]
Takže pozor na žraloky!!!
Re: utok zraloka
08. 06. 2007 14:34
smiling smiley smiling smiley
Re: utok zraloka
08. 06. 2007 14:36

Re: utok zraloka
08. 06. 2007 14:39

Re: utok zraloka
08. 06. 2007 14:40
Tehle je dobrej

Re: utok zraloka
08. 06. 2007 14:44
A takhle prý vypadají žraloci v HR :

Mačka skvrnitá (Scyliorhinus caniculus) je malý žralok (do 1 m), žije při pobřeží. Loví se vláčením na kousky ryb, potápěči je loví harpunou. Průměrná hmotnost 5 kg.
avatar Re: utok zraloka
08. 06. 2007 16:15
thumbs up smileythumbs up smiley Cloudyman: tak ten poslední je zdaleka nejlepšíthumbs up smiley
Re: utok zraloka
09. 06. 2007 16:14
ivetaa poslední je vždycky nejlepší yawning smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 94
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.