Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Omiš

Autor kodl 
Re: Omiš
28. 05. 2008 22:32
Anonymní návštěvník napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli jsou v Omiši
> nějaké trhy...myslím rybářské, čerstvá zelenina
> atd....nebo jen supermarket?

Toto je kousek tržiště v Omiši.

avatar Re: Omiš
04. 06. 2008 21:36
A tady je kousek rybího trhu(je hned vedle toho zeleninovýho(Od lonska je krytej.-takže hygiena je oproti minulým letům o něčem jiném

Re: Omiš
11. 06. 2008 10:54
dobre parkovanie je v Omisi za "nakupnym strediskom" len je tam casto plno.
Uz sa tam tesim ( odchadzam zajtra)
Re: Omiš
11. 07. 2008 18:34
cau jedu 25.7. do kempu galeb jaké to tam je?
Re: Omiš
24. 07. 2008 10:21
Prosím o kontakt na ubytování,které zmiňuješ - díky!!! Viktor




ivetaa napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ten odkaz má opravdu propracované stránky na
> efekt.Co mi ale vadí je-že pod jakýmkoli
> apartmánem ve výběru jedou pořád tytéž
> fotografie-ať je to na jakýmkmoli místě a jakýkoli
> apartmán..No a ceny-ty mi přijdou nadsazené.Za
> apartmán 50m od moře mimo sezonu teda až až.
> My jezdíme s CA kterou mám vyzkoušenou-v nabídce
> má fotky přímo jenom z toho určitého
> apartmánu,pohledy z moře kde ap stojí atd.Navíc ap
> 4+1 jen pro jednu rodinu-20m od
> vody,satelit,klimatizace,pobytová taxa-vše v
> ceně-od půli června za 45eur na den .
> Jedem 3 rokem a jsem spokojená-jak jsem psala už
> výš-Omiš je moje srdeční záležitost i přes ty
> stoupáky.
> Faktem je že rezervujem na podzim na další rok a
> od Ledna máme doma smlouvy a zaplacenou zálohu v
> kč.
avatar Re: Omiš
02. 12. 2008 07:31
viktore:je to na Omišské-ve Staniči.kontakt po domluvě s majiteli nedávám-protože už nejsou vedení v CA díky které jsme je poznali.Mají nasmlouvané svoje klienty-kteří tam jezdí více let.(my jsme je poznali díky tomu-že poprvé obsazovali termín v červnu-jinak díky tomu že oba pracují začínali pronajímat až v červenci.Nicméně protože se červen už pár let jeví skoro jako nejstabilnější počasím-tak se tenkrát rozhodli přes českou CA obsadit poprvé i červen.)No a když zjistili že červen chceme dlouhodobě my-tak jsme se dohodli na tom-že tím pádem mají plno i v červnu.
Už máme rezervováno na 2009-ale změnila se cena-ted počítají za ap 4+1 -50eur/den.
Nicméně-je to natolik krásné místo-a vybavení je velice nadstandartní.Mimoto jak jsem psala-jsme tam jen jedna rodina-máme svoji pláž cca 20m od terasy,každé ráno mám od majitelky kytky na stole-bylinky-pořád nám něco nosejí.Nejvíc mě ale vyhovuje soukromí-protože tohle je jenom pro nás.


FOCENO Z PLÁŽE


avatar Re: Omiš
02. 12. 2008 09:56
Tam musí být,ale nádherný klid.smileys with beer
avatar Re: Omiš
03. 12. 2008 19:08
To se někdo má. Chce to i trošku štěstí. Jen ať vám to funguje napořád, když vám nic nechybí, není co dodat.....thumbs up
avatar Re: Omiš
03. 12. 2008 21:39
ahoj

jo to je krása stejně to moře.... co říkáte?
už bych ¨zase jel jak vidím ty fotky....

b
avatar Re: Omiš
03. 12. 2008 22:46
to Ivetaa:tak ten apartmán Vám v kútiku duše "závidím",yawning smileyja ABSOLUTNE milujem zeleň-veľa zelene a toto je ten najperfektnejší domček,aký som videla!
P.S. ak máte na niečo podobné kontakt-neváhajte mi ho poslať.hot smiley
Omiš-Mali Rat
17. 08. 2009 12:12
Zdravím všechny,
chystám se na dovču s mamčou a vybíráme místo. Našly jsme hodně ubytování na místě zvaném Mali Rat - Omiš.
Může někdo poradit, kde to je? Za boha jsem to nenašla na žádné mapě. Vesměs jde o to, že potřebujeme spojit několik požadavků - moje mamka by ráda klidnější místo s možností nějaké plážičky blízko apartmánu, kde nebudou miliony lidí, ale spíš soukromí. Prostě ne takovou tu klasickou dlouhou pláž posetou rekreanty. Toto by se líbilo i mně, vím, že taková místa se dají najít pod Omišem - Marušiči, Pisak atd, ale odtamtud je to zas daleko do Omiše a já bych ocenila i nějakou "kulturu" po večerech (je mi 24). Mamince se moc líbílo v Primoštenu, tam to bylo přesně podle jejího gusta(pro představu), ovšem pro mě tam bylo moc mrtvo, tam bych si zajela v důchodusmiling smiley

Máte někdo zkušenost s tím místem, které nemůžu najít na mapě? Splňuje aspoň trochu ty požadavky, které máme? Nebo máte jiné doporučení?

Díkysmiling smiley
Re: Omiš-Mali Rat
17. 08. 2009 13:51
[www.promabyt.cz]
[www.promabyt.cz]
[www.promabyt.cz]
Mali Rat hledej na mape pred Omisem smerem ze Splitu. No a to by mely byt nake obrazky z mista smiling smiley



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Masser (17. 08. 2009 13:54).
Re: Omiš
08. 06. 2010 14:30
nejde mi sem vkladať, nejaký blbý portál !!

Daj mail, pošlem ti obrázok z navigácie .... yawning smiley



Upraveno 5krát. Naposledy upravil Falcon666 (08. 06. 2010 14:33).
Re: Omiš
05. 07. 2010 17:52
Opravdu je Mali Rat klidnější a není tam hlava na hlavě?
Konečně se mi totiž podařilo chlapa ukecat a příští rok mám slíbeno Chorvatsko, takže takové místečko je jak dělané pro nás, pokud tomu tak jehot smiley
..............
Tak nic hučí tam cesta nad hlavou jak jsem zjistila. Skončíme ve Staniči, tam to vypadá jako balzám pro duši před sezonou hot smileysmoking smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Libi (06. 07. 2010 22:28).
Re: Omiš
25. 06. 2013 23:15
Obnovím téma. Parkujte na menším parkovišti za mostem směrem od Makarské. Cena 5kn na hodinu. Nestojí to za pokus zaparkovat někde blbě. Pokuty jsou vysoké a jen čekají na příležitost. Předloni mě vyučila Brela, jedno kolo cca 5 cm za krajnicí do vozovky, odtah a načerno 400kn pokuta. Jinak Konzum hned na obchodní třídě se mě zdá slušný cenama, když je něco na akci, tak je cena lepší jak u nás.
MJ
Re: Omiš
28. 07. 2013 17:17
V Omiši se dá parkovat zadarmo u nákupního centra Studenac smiling smiley
avatar Re: Omiš
28. 07. 2013 20:57
Před mostem než se vjede do Omiše směr Makarská je parkování opravdu za 5 Kuna na hodinu. O 2 hodinky jsem parkování protáhl a měl za stěračem bloček na 100 Kun (poštovní poukázku).

Nezaplatil jsem nic - kde není žalobce, není ani soudce.
avatar Re: Omiš
30. 07. 2013 14:17
Parkování zdarma v Omiši ,když za mostem pojedeš do leva(od Splitu) a projedeš tunelem ...parkoval jsem tam minulý týden. ZDE



Upraveno 1krát. Naposledy upravil kure (30. 07. 2013 14:20).
Re: Omiš
30. 07. 2013 19:16
Pokud byste se někdo chystal do Chorvatska na dovolenou, doporučuji apartmány v Omiši. Jsou pěkné a ne za moc peněz.
Re: Omiš
30. 07. 2013 19:38
Odkaz mi nejde otevřít, je chyba u mě?
avatar Re: Omiš
30. 07. 2013 20:13
Ne není,také nelze

MirekŠi
Re: Omiš
06. 08. 2013 01:02
Doporučuji prubnout tento odkaz.
[www.omisinfo.com]
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 147
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.