Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Neprofláknutá místa

avatar Re: Neprofláknutá místa
16. 11. 2008 17:29
Mezi Lozicí a Zečevem .....


Re: Neprofláknutá místa
16. 11. 2008 17:51
Kudu ahoj.yawning smiley

Jo, jo Milica to je kamarádka.
Celé léto spolu sedáváme a popíjíme.smoking smiley
Hned se dala do řeči a sondovala kde jste ubytováni co?eye rolling smiley
To já na chorvatech obdivuji.
Tou prašnou cestou také chodíváme, když se jdeme projít do Rogoznice.
Takže od moře jsi k Milici nešla?
Pokud ano, tak jsi šla kolem nás a nebo po schodech.
Koukám, že se toto krásné místečko začíná pěkně proflakovat.
Na Jazu jsi byla, to je ten ostrůvek poblíž?
Tam je krásná plážička.
avatar Re: Neprofláknutá místa
16. 11. 2008 19:17
No máš pravdu, že sondovala kde bydlíme a kolik platíme. A zvala nás, abysme se přišli podívat, v září už neměla žádné hosty.
Od moře jsme nahoru do Zečeva nešli, byli jsme tam loďkou.
Re: Neprofláknutá místa
16. 11. 2008 23:24
Aha.eye rolling smiley
Tak možná se někdy shledáme.
Ahojík
avatar Re: Neprofláknutá místa
17. 12. 2008 22:27
Naše ubytko v Zečevu/asi 2005/.....a pláž pod domem.....trochu dražší v sezónu, ale pohoda a pěkně - ovšem bez obchůdku a promenády....jen auto ráno s pečivem a troubením.....u toho většího apartmánu je ještě bazén....


avatar Re: Neprofláknutá místa
18. 12. 2008 13:19
Rero, super fotky. Vzpomínám a zamačkávám slzu. Ta "naše" zátoka byla ještě o kousek dál. Ale mezi Lozicí a Zečevem se hodně staví, takže za pár let už tam bude hlava na hlavě.
avatar Re: Neprofláknutá místa
23. 12. 2008 20:14
Tady to taky není až tak "profláknuté"...


avatar Re: Neprofláknutá místa
23. 12. 2008 20:21
to Michalu
tak když řekneš A, tak řekni i B !
kde to tedy není až tak profláknuté ?
ale ta silnice nad tou zátokou nic moc ...
avatar Re: Neprofláknutá místa
23. 12. 2008 20:31
Trsteno, moc pěkné místo , botanická zahrada, už se tady o tomto místě moc psalo,taky jsme tam stanovali, Bessy i filmoval, že jo?..... jenže ubytka jsou dost vysoko........
avatar Re: Neprofláknutá místa
23. 12. 2008 20:56
jeliman:když řeknu i to B,tak už to profláknuté trochu bude grinning smiley.
Ale ne vážněyawning smiley,je to v Trstenu kousek od Dubrovníku.A ta silnice
o které píšeš,že je nic moc,je náhodou,moc hezká a romantická
silnička,která tě dovede z hora od magistráli,až k tomu přístavu.tongue sticking out smiley

Cesta



a pořád lepší ta nic moc silnice,než riskovat zdraví a jít to pěšky...schodů je moc a je to
dost z kopce.Já si to zkusil,protože jsem netušil,že se tam dá dostat autem a nebyl jsem
daleko od infarktu,když jsem nahoru pro to auto šel smiling bouncing smiley

avatar Re: Neprofláknutá místa
23. 12. 2008 21:13
Rero,máš pravdu,ubytko je dost vysoko,ale díky tomu, že se dá autem sjet dolů k vodě,
bych to překousl.Pro mě to místo má prostě ohromné kouzlo...yawning smiley
avatar Re: Neprofláknutá místa
23. 12. 2008 21:56
Michalu, ty máš ty fotky fakt krásné, ty bys asi dokázal vyfotit dobře i profláknuté místo - tak, že by to nikdo nepoznal.
Jenže tam bylo fakt moc hezky, má to Trsteno takovou zažitou krásu, ne nově vytvořené prostředí pro efekt turistické sezóny.
No jo....., to je jedno z míst, pro které nedám na Chorvatsko dopustit.......
avatar Re: Neprofláknutá místa
25. 12. 2008 19:44
...Michalu...1...člověče, jak jsem se z hluboka nadechl...tak z Tvých fotek byly cítit pinie...smiling smiley...
...o Trstenu, jak píše Rero...tady bylo...kolem Dubrovníku by mohlo být více romantických vesniček...?...
Re: Neprofláknutá místa
25. 12. 2008 21:48
Bessy, mám dojem, že Trsteno je bohužel jen jedno. Je to fakt perla - arboretum, prastaré platany, slepá silnice končící tou nádherou (viz Michalu 23.12.2008 20:14) ...

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
avatar Re: Neprofláknutá místa
04. 02. 2009 08:56
Kdo jede az na Dubrovnik,tak urcite zna Slano,je tam taky nadherna piscita plaz a nikdy moc lidi.





Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fanky (04. 02. 2009 09:01).
avatar Re: Neprofláknutá místa
04. 02. 2009 09:57
Tady jsou dalsi pekne plaze od Slana az po Dubrovnik,kde je opravdu jen malo lidi k videni.
Plaze
Re: Neprofláknutá místa
04. 02. 2009 13:54
Fanky, vypada to hezky, ale veliko more je veliko more. Tady bych si pripadal jak na rybniku...drinking smiley
Re: Neprofláknutá místa
04. 02. 2009 14:00
To je krása, ale kdo by se takovou dálku harcoval???
Re: Neprofláknutá místa
04. 02. 2009 14:48
Saša napsal(a):
-------------------------------------------------------
> To je krása, ale kdo by se takovou dálku
> harcoval???

Já - rád, a už několikrát !!!

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Neprofláknutá místa
04. 02. 2009 19:36
Raadek...přirovnávat moře v oblasti od Slano,přes Trsteno až k Dubrovníku a dále na jih k rybníku naprosto nelze.Téměř odevšad je částečně vidět širé moře,velký počet lodí i zaoceánských.Velké vlny a nádherné Elafitské ostrovy.Tato část Chorvatska má naprosto nenapodobitelné kouzlo,kde i vzdálenost je pomíjivá.
Re: Neprofláknutá místa
04. 02. 2009 21:52
Hopkirk napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Saša napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > To je krása, ale kdo by se takovou dálku
> > harcoval???
>
> Já - rád, a už několikrát !!!


Letadlem? Tak to jo. Ale autem je to nesmyslná dálka.
Re: Neprofláknutá místa
04. 02. 2009 22:33
Saša napsal(a):
> Letadlem? Tak to jo. Ale autem je to nesmyslná
> dálka.

A jak bych se tam pohyboval bez auta ? Nakonec i ta dlouhá cesta je zážitek a součást dovolené. Byl jsem už v Molunatu, Štikovici 2x. Mám jet 900 nebo 1200 km, to už je šuma-fuk. Jih proti mírně "zaprděnému" severu je přeci jen jiné kafe - vím o čem mluvím. Kdo to nezkusil, nemůže hodnotit a natož soudit !!!

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Neprofláknutá místa
05. 02. 2009 06:21
100x ano Hopkirk!!!!!yawning smiley
Re: Neprofláknutá místa
05. 02. 2009 08:00
Máš mé sinfonie Hopkirk. Já jsem byl autem až u albánských hranic. Brácha když jsem mu to ukázal na mapě tak mě řekl jestli nejsu magor.thumbs up
avatar Re: Neprofláknutá místa
05. 02. 2009 08:09
...holt...je tam hezky všude...loni na Istrii zpočátku kosa, ale Rabac a Labin jsou krásné ( o Pule, Rovinji a vnitrozemí Istrie ani nemluvím )...do předloňska jsem si říkal...coó...Pelješac...?...daleko a nudla poloostrov...a hned na poprvé nás okouzlil...
...dálnice to velmi zkracuje a ten relativně kousek mimo ni není problém...
...když se dřív jezdilo jen po " staré " taky to šlo ...stejně se na ni, vnitrozemí a Plitvičky ... budou lidi rádi vracet ( jojo nostalgie ...)
...pravda, ne všichni jedou autem, ...ale jak to jen jde, a jsme už někde tam...tak si nenecháme ujít Dubrovník, cestou platany v Trstenu,
...do arboreta se chystáme na důkladnější prohlídku, anžto vím, že tam roste Magnolia grandiflora ( která sice nevoní...ale magicky přitahuje )...smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (05. 02. 2009 19:28).
avatar Re: Neprofláknutá místa
05. 02. 2009 11:51
Když se to nemusí jet v kuse tak paráda.Byl jsem na Istrii,v sezóně je to otročina a zbytečně vysoké ceny.Oblast Zadaru také má své kouzlo a rád se tam čas od času vracím.Od Splitu dolů ani nemluvím,Makarská a Živogošče o tom je tady celé vláknoTo samé o Pelješaci.Slano je vzkutku paráda a klidek,ale již tam stojí u náměstí nový hotel,tak je tam již více živo, a o Molunatu netřeba ani mluvit.Prostě jen pro ty co mají rádi konec světa.Černá Hora je již jiný Balkán,ale Ulcinj je už exitika s mešitama.A to můžu pokračovat dál a dál.Za 10 let cestování po krásách Jadranu jsou a nadále budou místa kde jsem ještě nebyl.Dopuručuji i Bosnu a Hercegovinu,hlavně Mostar (tam teprve si člověk uvědomí co je válka) a také Medzugotje a vodopády Kravica doporučuji návštěvu pokud je někdo blízko a autem.O výletě na sv. Jure nad Makarskou netřeba psát.Jediným slovem Jadran je perla snad pro nás všechny co se tam rádi vracíme.A kdo to tak necítí ať raději čte jiné fórum.

MirekŠi
avatar Re: Neprofláknutá místa
05. 02. 2009 14:11
kazdym rokem,kdyz jedeme do Orebice nam to stejne neda,abychom si nezajeli do Dubrovniku,i kdyz jsme tam byli uz 100x.
Ta cesta je nadherna a s trochou stesti uvidite i pekne zaoceanske lode,treba takoveto..


Byli jsme i na vylete v Cerne hore a vyplatilo se to taky,
kdyz uz nekam jedu,chci taky neco videt,ne? Ted uz je pomalu kazdy rok na ceste neco noveho k videni,tak proc ne!!!
A to klima od Ploce dolu je taky podle me uplne jine,nez po Makarskou rivieru.To musi clovek sam zazit,to se neda psat!!



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fanky (05. 02. 2009 15:07).
Re: Neprofláknutá místa
06. 02. 2009 08:10
Hopkirk: Já bych prostě čtyři dny z dovolené na cestu autem obětovat nechtěl, harcování po silnicích (i sebelepších) mi žádné zvláštní potěšení nepřináší, zvlášť trvá-li jízda déle než deset dvanáct hodin...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Saša (06. 02. 2009 08:13).
avatar Re: Neprofláknutá místa
06. 02. 2009 11:12
Saso,proc 4 dny z dovolene stravit na ceste???? Ja vyjedu z Grazu v patek o pulnoci a jsem v Orebici i s prestavkami a snidani v Neumu ve 13 hodin, a to jedeme jeste k tomu cely ostrov po ceste a ne trajektem z Ploce!
avatar Re: Neprofláknutá místa
06. 02. 2009 11:37
Jo to se někdo má, my když vyjedeme z domova o půlnoci, jsme v Grazu někdy brzo ráno a máme ještě minimálně dalších 500km před sebou.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 172
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.